Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė anglis
#314305 klonazepamas nera jau toks blogas vaistas tik reikia protingai vartoti o ne ryti kaip vitaminus:) proto ribose tikrai geras vaistas aisku su visai raminamaisiai reikia atsargiai nes tai narkotine medziaga benzodziapinai:) :super
Vartotojo avataras
Parašė anglis
#314306 as ji vartoju vakarais pries miega ir dar jeigu uzeina dienos metu stiprus nerimas uztenka ketvirtuko tabletes viskas praeina per 15min:)
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#314309 Tuo metu kaip rijau , tai tikrai reikejo nes is namu islyst negalejau per savo baimes , tik va dabar tai galiu ir ne tik tiek :) o mest tai nezinau jau kaip .Geriu ne del to kad butinybe yra o del to kad negaliu negert .
Vartotojo avataras
Parašė anglis
#314314 kiek laiko vartoji klonazepama?
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#314315 virs dvieju metu kazkur