Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė groowax
#312460 Šitie vaistai, t.y. Rispolept Consta yra man labai geri. Leidžiuosi 50 mg.
Vartotojo avataras
Parašė vezliukas8
#315116 aš gerdavau juos tabletėmis, - 4 mg. du kartus per dieną, jei gerai pamenu. iš pradžių būdavo tokių dalykų kaip kūno dalių paralyžius. net akis suparalyžiuodavo. bet skirdavo papildomai Parkopan, tai praėjo. veikė gerai, tik tiek, kad priaugau daug svorio ir dingo mėnesinės nuo jų. dabar labai džiaugiuosi, kad paskyrė kitus, tai svoris ir ciklas susinormalizavo.
šiaip jie nemažai nesąmonių pridaro..