Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė nausea
#204836 ir pavykdavo nusiųsti visada?
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#204860 aha bet kazkaip tada net nzn kad negalima ...dabar kazkaip nejauku butu siustis :?
Vartotojo avataras
Parašė nausea
#204868 o kaip išsprendi šitą reikalą? tu Londone gyveni?
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#204878 Man va atsiunte xanax 2 lapelius ir dar visokiu buvo virskinimui prideta tableciu ir nieko =) Beje ne pirma karta.Is dezuciu isimi ir i "minksta"voka dedi ir viskas,bent jau as gaunu.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#204880 nea nebegyvenu...lietuvoj jau senai
ParašėŠiršė
#204888 Vežiausi migdomuosius, skridau ryanair, niekas neprašė jokio recepto, praleido neklausinėję :)
Parašė Aurymas
#212070 sveiki. teko gan netrumpą laiką pagyvent emigracijoj ir vežt ir ne vieną kartą šūsnį vaistų ir nieko blogo nenutiko. lt muitininkai supranta, kad svetur ir gydytojai ir vaistai gaunami ne taip lengvai ir tą pilnai toleruoja. gi dažniausiai būna, kad pažįstami prisiprašo visokiausių kontraceptikų, vaistų skrandžiui, širdies lašiukų ir tt. teko netgi ampules su švirkštais skraidint, o kur dar aspirinai, citramonai ... tiesa, pirmą kartą vežiaus 60 bromazepamo dėžutėse ir velniažin kiek finlepsino maišeliuose, kaip kokį ekstazį :). tąkart turėjau receptus dėl visa ko, bet vėliaun nebeėmiau į galvą ir viską vienoj krūvoj gabendavau be jokių išrašų. keliavo ir clonazepam, ir lorafen, ir bromazepam. na, o išlipus svečiam orouoste svarbiausia išlikt ramiam, nes ten daugiausia viskas vyksta facecontrole'o principu. dairysies į šalis išsigandusiu žvilgsniu- būk tikras, kad turėsi bereikalingą pokalbį su uniformuotu žmogum ir bereikalingai teisinsies. sėkmės keliaujant
Parašė AlexasMo
#297364 matau nemažą patirti turi tokius krovinukus perveždamas...šaunuolis :super
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#297399 ES salyse ne karto neprisikabino, o i Kinija veziau su deklaracijom [gydytojai raso tokias sveikatos minsiterijos patvirtintas formas] - irgi nepatikrino, bet ramiau buvo kad turiu
Parašė sophie
#321227
Morpheus rašė:Labas visiems,
Gal kas esate susidure su situacija kai reikia nusiusti draugams vaistu i uzsieni (nekertant ES ribu)?
Konkreciai tai:
Cipralex ir Xanax
Kita savaite turiu issiusti siuntini ir prase ideti siu medikamentu. Juos jau turiu, tik kyla klausimas, tai bus kontrabanda ar ne..

Jei kas esate susidure prasau atsiliepti ir pasidalinti patirtimi.


Katinas rašė:Mes siunciame vaistus i JAV,tik ne raminamuosius ir AD,bet as labai abejoju ar yra skirtumas kokie vaistai.


negative rašė:yra skirtumas kokie vaistai.


Morpheus rašė:
enigma rašė:yra skirtumas kokie vaistai.

gal gali konkreciau?


negative rašė:na yra skirtumas tarp vaistų kaip koks nimesilis ar citramonas ir psichiką veikiantys vaistai...
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#324233 kaip yra su Rusija? ar galiu vežtis antidepresantus laisvai ar reik kažkokio popierizmo tam? būsiu joje 2 savaites
Parašė Karmen
#324239
the ending rašė:kaip yra su Rusija? ar galiu vežtis antidepresantus laisvai ar reik kažkokio popierizmo tam? būsiu joje 2 savaites

Aš vežiausi Xanax, migdomuosius piniginėje ir lagamine į USA ir titas ES šalis. Manau jei veži su pakeliais ir 2 savaičių kiekį, nieko tokio.