Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#325710 Kai lankiau psichikos sveikatos dienos centrą, tai ten buvo kvapų terapijos toks kambarėlis su dviem lovom. Tai ten reikėdavo išbūt apie 30 min. atsigulus. Nei pagerėjimo nei pablogėjimo nepajaučiau, bet man ne depresija, o f20.0, tai gal todėl...