Moderatorius: signs

Parašė svetimapalata
#269307 na, man kai gulėjau ligoninėj leisdavo 3 kart per dieną, o dabar irgi kas porą savaičių.
Parašėnemoku
#336528
no name rašė:Nežinau kurie ir ar yra tema , pataisykit jei ka . Kokie pliusai leidziamu neuroleptiku ar kas ten , kur kas kelias sav . leidzia . As su miegu problemu turiu tai idomu ar jie turetu efekto pakeitus i tabletes . Na vien zo apsvieskit :)