Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#344466
HappyAngel rašė:
Phurriz rašė:
O kur tu girdejai salutiniai bjaurus ? Dazniausias salutinis pradejus vartoti pykinimas, o daugiau viskas gerai su tuo seroxatu. Tai vienintelis antidepresantas kuris padeda greit ir yra tikrai efektyvus. Nuo bupriono kury tu gerei ar escitalopramo nemaziau salutiniu buna is asmeninies patirties netgi daugiau.


Girdėjau iš pažįstamų, kurios dabar vartoja seroxatą. Žinau, viskas individualu. Tiesiog yra tokia baimė, matyt, prigąsdino per daug. Pasakojo, kad ypač sustiprėja mintys apie savižudybę, nerimas ir pan. Ir tokius šalutinius kentė ne kelias dienas. Mano patirtis pvz. su venlafaksinu yra tragiška, aš dvi savaites gulėjau lovoje kaip gyvas lavonas, tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Netiko, nepriprato organizmas prie jo.
Elontrilį labai gerai toleruoju. Šalutiniai buvo patys geriausi - aktyvumas, noras kažką veikti, laimės pojūtis, optimizmas ir pan. Deja po 2 sav. tai dingo, laimė per tas dvi savaites labai daug ką nuveikiau. Nuo Escitalopramo buvo mieguistumas, su virškinimo traktu problemos.
Dėl efektyvumo nežinau, vieni kalba, kad lyderis venlafaksinas, po jo escitalopramas. Dar kitas šaltinis teigia geriausi - Zoloft ir Cipralex. Nežinau, kuriuo šaltiniu pasitikėti. 2009 m. rezultatai http://abcnews.go.com/Health/MindMoodNews/story?id=6761204&page=1

Tiesiog ligoninėje gyd.psichiatras pasakė, kad escitalopramas yra saugesnis, t.y. turi mažiau šalutinių nei paroxetinas.


Nesamone. Venlafaksinas zoloftas.. zoloftas isvis tragedija. Nesamoninga straipsni paskaitei. As skaiciau irgi daug lenteliu ir statistiku visos rodo skirtingas isvadas. Noreciau su tokia psichiatre padiskutuot kuria tu sutikai ligoninei del paroksetino tegu maziau nusisneka.
Vartotojo avataras
Parašė HappyAngel
#344476 Phurriz, diskutuotum su psichiatru A. Dambrava? Būtų įdomu :D

Kažkada Zoloftas mane ištraukė iš didžiausios depresijos ir tik vartodama Zoloftą gyvenau normalų gyvenimą, dirbau, jaučiausi labai gerai, ne taip, kaip kad dabar. :oops:
Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#344502
HappyAngel rašė:Phurriz, diskutuotum su psichiatru A. Dambrava? Būtų įdomu :D

Kažkada Zoloftas mane ištraukė iš didžiausios depresijos ir tik vartodama Zoloftą gyvenau normalų gyvenimą, dirbau, jaučiausi labai gerai, ne taip, kaip kad dabar. :oops:


Na butu idomu padiskutuot. Visada su daktarais del vaistu diskutuojam. O del seroxato nebijok tikrai nera taip kaip kazkas tau pasake. Ir jei zoloftas toks geras tai vartok vel kam metaisi;)
Vartotojo avataras
Parašė HappyAngel
#344521 Phurriz, vartojau tikrai daug metų zoloftą. Bet atėjo diena, kai liga ėmė progresuoti ir šis vaistas man jau nepadėjo. Gerčiau, jei tik būtų koks poveikis, o dabar visiškas nulis.
Vartotojo avataras
Parašė HappyAngel
#344786 Nutariau nebandyti Seroxato :roll: Pasiskaičiau įvairių straipsnių. Supratau, kad ypač moterims jis agresyvokas, nenoriu, kad be depresijos dar įsigyčiau medžiagos apykaitos problemas, susijusias su hormonų išbalansavimu. Ir šiaip jau du psichiatrai atkalbinėjo nuo jo. O dabartinė mano psichiatrė (nauja) man jį siūlo.
Nežinau, ką be seroxato galės man pasiūyti, bet šitas vaistas baisokas, kai ir taip mintys apie savižudybę lanko labai dažnai. :verkiu