- 2016 03 24, 14:58
#350532
https://youtu.be/xH77tutYDB0 Petras Dabrisius .Tel. : 868633137 Pas ji atvaziuoja pora kartu per metus,is sibiro samanai.Kiek zinau moketi nereikia,bet zmones sumeta auka(anksciau 20-50lt.),kelionei(traukiniu trunka i viena puse kokia savaite) ir vizai.Visos ligos prasidedancios S raide : Sizofrenija,efektinis,bipolinis...,pas samanus laikomos : Samanu ligomis,dvasia pasirenka zmogu...
Moderatorius: signs
- 2016 03 24, 15:03
#350533
Birute Kapacinskiene ,Kauno 44-2 ,Jurbarkas. Telefona,jei rasiu idesiu veliau.Moketi nereikia nieko.Ir jokiu pinigu ir dovanu nepriima.Gydosi ir kataliku kunigai... . Bent man asmeniskai labai padejusi.Gydo tikejimu ir bioenergija.
- 2016 03 24, 17:52
#350535
Viskas yra tik apgaule su netradiciniais budais.
Vienintelis budas kuris Gali padeti yra pakeisti dieta. Pereiti prie vegetariskos dietos poto tapti Veganu. Plant based diet gali tik padet.
Vienintelis budas kuris Gali padeti yra pakeisti dieta. Pereiti prie vegetariskos dietos poto tapti Veganu. Plant based diet gali tik padet.
- 2016 03 24, 22:58
#350539
Psicho parapsichologai
600mg quetiapine, 200mg lamotrigine, 45mg mirtazapine, 5mg lorazepam
- 2016 03 25, 08:33
#350541
Pasiskelbia koks žmogus šamanu (labiau įgudęs asmuo iškart mato kad tas nesąmones daro) ir žmonės mąsiškai traukia pas jį gydytis. Kažkam saviitaiga padeda, bet tūkstančiai nukenčia
- 2016 03 25, 10:06
#350542
cia ne religines diskusijos.Buves pas egzorcistu"karaliu"Valkauska.Va ten zmogelis is "S" spaudzia vaska.
- 2016 03 25, 10:13
#350543
Apie religijas kol kas niekas apart tave nekalbėjo 
Tiesiog norėjau, pasakyti, kad pavojinga gydytis ne pas specialistus

Tiesiog norėjau, pasakyti, kad pavojinga gydytis ne pas specialistus
- 2016 03 25, 16:20
#350553
zinai,narkomanui geriausiai padeda buve narkomanai,alkocholikams-buve girtuokliai,o kas yra sizofrenija,ar kitos ligos is s raides ir panasios
? nezinoma nei kodel "susergama,net tikslaus apibrezimo nera.Lengva syza galima bet kuriam zmogui pripaisyti
.Ka noriu pasakyti : Jei tai dvasios ligos ,tai gal pirma, kreiptis i tuos kurie ir gydo dvasiskai : ziniuonius,dvasininkus ir kitus... .O "specialistai"-psichiatrai...,ar jie nors viena pagyde nuo syzos,ar kitos ligos?Ne vieno zmogaus visam pasauly nepagyde
,jie tik "kontroliuoja" "liga"
... .Ir tie kas "pasveiko" ,tik ne psichiatru deka.Ar skaitei sio Forumo ikurejos Agnes istorija..a..
? Ji "pasveiko" kai atsisake "specialistu"-psichiatru "paslaugu" ir ju "produktu"-psichotropu... .Beje po pirmos gyvenime psichozes(maciau ir paveiksliukus ir visa kita) be "specialistu"-psichiatru apsejau 8 metus,ir buciau toliau be ju gyvenes,bet asmeniskumai ,puikybe mano
... ,ech
... .Ir dabar gyvenime bandau nusokti nuo adatos-psichotropu.Pernai leidausi tik 1/6 priklausancios normos.Uzpernai 1/3... .Maziausia norma-doze.Siais metais sumazinsiu dar labiau.Sunku nusokti nuo adatos... ,buna lomkes : pereini per tokias visokias busenas,kad
...
? nezinoma nei kodel "susergama,net tikslaus apibrezimo nera.Lengva syza galima bet kuriam zmogui pripaisyti
.Ka noriu pasakyti : Jei tai dvasios ligos ,tai gal pirma, kreiptis i tuos kurie ir gydo dvasiskai : ziniuonius,dvasininkus ir kitus... .O "specialistai"-psichiatrai...,ar jie nors viena pagyde nuo syzos,ar kitos ligos?Ne vieno zmogaus visam pasauly nepagyde
,jie tik "kontroliuoja" "liga"
... .Ir tie kas "pasveiko" ,tik ne psichiatru deka.Ar skaitei sio Forumo ikurejos Agnes istorija..a..
? Ji "pasveiko" kai atsisake "specialistu"-psichiatru "paslaugu" ir ju "produktu"-psichotropu... .Beje po pirmos gyvenime psichozes(maciau ir paveiksliukus ir visa kita) be "specialistu"-psichiatru apsejau 8 metus,ir buciau toliau be ju gyvenes,bet asmeniskumai ,puikybe mano
... ,ech
... .Ir dabar gyvenime bandau nusokti nuo adatos-psichotropu.Pernai leidausi tik 1/6 priklausancios normos.Uzpernai 1/3... .Maziausia norma-doze.Siais metais sumazinsiu dar labiau.Sunku nusokti nuo adatos... ,buna lomkes : pereini per tokias visokias busenas,kad
...

