Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#308537
DeVilbiss rašė:Nepigus reikalas , idomu sizotipinis neuzkliutu jiem , kazkur lyg skaiciau kad ne visom ligom sergancius priima . Realiai tai as toks depresuotas fobiju kalnas :achtung


Na aš ir fobijų turiu :), bet jie vieni iš profesionaliausių Lietuvoje su ta programa. Beje kad judėtum į priekį, turi išdrįst žengti į priekį, baisu žinau, bet kaip tada pajudėt iš taško?
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#308538 Tai as ir ta zinau is praktines puses ir nemazai pazengta palyginus kokia pradzia buvo gydymosi :)