- 2013 12 20, 21:23
#308537
Na aš ir fobijų turiu
, bet jie vieni iš profesionaliausių Lietuvoje su ta programa. Beje kad judėtum į priekį, turi išdrįst žengti į priekį, baisu žinau, bet kaip tada pajudėt iš taško?
DeVilbiss rašė:Nepigus reikalas , idomu sizotipinis neuzkliutu jiem , kazkur lyg skaiciau kad ne visom ligom sergancius priima . Realiai tai as toks depresuotas fobiju kalnas
Na aš ir fobijų turiu
, bet jie vieni iš profesionaliausių Lietuvoje su ta programa. Beje kad judėtum į priekį, turi išdrįst žengti į priekį, baisu žinau, bet kaip tada pajudėt iš taško?
" LET it Be".



