- 2016 11 22, 18:06
#359276
manau nieko blogo nenutiks jei su gydytoju prieziura nutraukinesi lorafen, galbut paskirs silpnesniu raminanciu. Neteko girdet kad kam nors ligoninej nuvaziuotu stogas:)
Maika rašė:Laba diena.Esu naujokė.Prašau patarimo.Turiu bėdą. Esu priklausoma nuo vaisto lorafeno.Jį vartoju 3 su puse metų.Pradejau nuo 2,5mg. dabar vartoju 5mg.Dar visus metus geriu kvetiapiną 100mg.Lorafeno niekaip neiseina nutraukti,net susimažinti be galo sunku.Daktarai siulo gultis į ligoninę,pravalyti organizmą lašalinėm.Bet bijau,kad ligoninej nenuvaziuotų stogas dar labiau. Gal kas turejo panasia beda.Gal kas gulejo ligoninej?
manau nieko blogo nenutiks jei su gydytoju prieziura nutraukinesi lorafen, galbut paskirs silpnesniu raminanciu. Neteko girdet kad kam nors ligoninej nuvaziuotu stogas:)
sizoafektinis bipolinis tipas. depakine500mg,bupropion 150mg,zeldox 4o mg,diazepam 5mg,ksaneksas 1mg,setraline 50mg
https://www.youtube.com/watch?v=aOKXzt1DgDY
https://www.youtube.com/watch?v=aOKXzt1DgDY



Lygiai taip pat darydavau gal 5 metus.
Tai dabar jau pasirūpinu, kad tabletė visada būtų ten, kur ir aš
