Moderatorius: signs

Parašė Jonitasss
#364122
simili rašė:tris men. geriau kaip bambonkes-poveikio jokio, nei salutinio -nei pagrindinio


Geriu antra savaite Valdoxan,o nemiga vis gilėja,miegu po kelias valandas,manau nuo šalutinio ir nemiegu,keista savijauta kai išgeriu,visas kūnas lyg ne mano,savijauta klaiki,net klonazepamas nepadeda uzmigt :(
Parašė vrrdas
#380214 Hey seni, taip, valdoxano čia kaltė, aš pusę metu nemiegojau ir nežinojau dėl ko. Dabar nutraukiau ir miegu kaip kūdikis, kraujospūdis irgi nukrito. (Čia info kitiems, jei netyčia užklystų)

Jonitasss rašė:
simili rašė:tris men. geriau kaip bambonkes-poveikio jokio, nei salutinio -nei pagrindinio


Geriu antra savaite Valdoxan,o nemiga vis gilėja,miegu po kelias valandas,manau nuo šalutinio ir nemiegu,keista savijauta kai išgeriu,visas kūnas lyg ne mano,savijauta klaiki,net klonazepamas nepadeda uzmigt :(