- 2017 01 17, 19:15
#364122
Geriu antra savaite Valdoxan,o nemiga vis gilėja,miegu po kelias valandas,manau nuo šalutinio ir nemiegu,keista savijauta kai išgeriu,visas kūnas lyg ne mano,savijauta klaiki,net klonazepamas nepadeda uzmigt
simili rašė:tris men. geriau kaip bambonkes-poveikio jokio, nei salutinio -nei pagrindinio
Geriu antra savaite Valdoxan,o nemiga vis gilėja,miegu po kelias valandas,manau nuo šalutinio ir nemiegu,keista savijauta kai išgeriu,visas kūnas lyg ne mano,savijauta klaiki,net klonazepamas nepadeda uzmigt

