- 2011 09 05, 13:03
#234151
Kažkaip tapo įdomu vienas dalykas. Ar vartojant neuroleptikus galima rūkyti? Aš rūkau labai nedaug: 1 cigaretę per dieną jei pasitaiko proga. Tai norėjau sužinoti ar būtų koks poveikis jei parūkyčiau o vartoju stiprius neuroleptikus?
"You know, the only thing I can be is a writer. I'm absolutely unprepared for anything else. When you've lived the kind of life I have, you are good for nothing. Only writing can save you."- Anne Rice



Tai štai kodėl ligoninėj klausė ar rūkau. Sakiau, kad retai.

Nors aš seroquel gėriau tada :>
