Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#346846
Prakeiktasis rašė:Man iskilo toks klausimas, ar neuroleptikus vartojant issivysto priklausomybe jiems?. Kiek is asmenines patirties manau, kad tikrai taip

Taip. Organizmo tolerancija vaistam pasikeicia, tada anskciau ar veliau ateina laikas keist vaistus, tenka juos mest ir pasireiskia priklausomybe numetimo sindromas.
Parašė zazule
#349654 Labutis B) . Po metų vartojimo pagaliau nutraukiau lorafen ir xeplion. Juos pakeičiau truxaliu. Pirmas dvi naktis nemiegojau, bet dabar užmiegu puikiai :DD . Vienintelis minusas tame, jog nuo truksal šiek tiek kausto ir trūkčioja akys :bloga .
Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#349686
zazule rašė:Labutis B) . Po metų vartojimo pagaliau nutraukiau lorafen ir xeplion. Juos pakeičiau truxaliu. Pirmas dvi naktis nemiegojau, bet dabar užmiegu puikiai :DD . Vienintelis minusas tame, jog nuo truksal šiek tiek kausto ir trūkčioja akys :bloga .


Parkopano/ciklidolio paprasyk daktares ( nors pati turejo pasiulyt ) nuo jo praeis kaustymas visi trykciojimai, bet ilgai jo negerk nes atminti blogina
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#352912 sveiki. apie savaite jutau nenustygima vietoj tai mazdaug 4 dienas pries miega isgerdavau lorafen.paskui lorafen pakeiciau i cikladoli. bet kai nutraukiau lorafen vakare pradejau jausti nerima.nezinot kiek laiko turetu praeiti kad dingtu pripratimas?
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#352913 Nesuprantu kas ta priklausomybe? Tolerancija vaistam issivysto taip. Bet jei vaistai buvo nuo ligos ir juos nutraukus be ju blogai tai cia nepriklausomybe.
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#352915
Vaiduk rašė:Nesuprantu kas ta priklausomybe? Tolerancija vaistam issivysto taip. Bet jei vaistai buvo nuo ligos ir juos nutraukus be ju blogai tai cia nepriklausomybe.


lorafen geriau kad nuimtu fizini neramuma (kazkas panasaus i neramiu koju sindroma,nenusedejimas vietoj).tokio dalyko kaip nerimas nebuvo. o dabar staiga jis vakare atsirado.
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#352920
Phurriz rašė:O cia jau kaltink daktare, kad lorafena skyre del neramiu koju. Tegu tvarko savo klaidas.



cia as pati sugalvojau lorafen gerti,kai nuejau pas daktare tai sake kad reik cikladoli del neramumo gerti.
po menesio eisiu pas daktare. pabandysiu gerti raminancias arbatas vakare. dienos metu man nerimo nebuna. gal cia cikladolis ta nerima sukele?
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#352922
maumau15 rašė:
Phurriz rašė:O cia jau kaltink daktare, kad lorafena skyre del neramiu koju. Tegu tvarko savo klaidas.



cia as pati sugalvojau lorafen gerti,kai nuejau pas daktare tai sake kad reik cikladoli del neramumo gerti.
po menesio eisiu pas daktare. pabandysiu gerti raminancias arbatas vakare. dienos metu man nerimo nebuna. gal cia cikladolis ta nerima sukele?

reik zinot ir kitus tavo vaistus, kad aiskintis is kur nerimas atsiranda. Gali tokie dalykai buti ir nuo antidepresanto.
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#352924
biggie rašė:
maumau15 rašė:
Phurriz rašė:O cia jau kaltink daktare, kad lorafena skyre del neramiu koju. Tegu tvarko savo klaidas.



cia as pati sugalvojau lorafen gerti,kai nuejau pas daktare tai sake kad reik cikladoli del neramumo gerti.
po menesio eisiu pas daktare. pabandysiu gerti raminancias arbatas vakare. dienos metu man nerimo nebuna. gal cia cikladolis ta nerima sukele?

reik zinot ir kitus tavo vaistus, kad aiskintis is kur nerimas atsiranda. Gali tokie dalykai buti ir nuo antidepresanto.


geriu ketipinor ir zeldoxa bei cikladoli.ad negeriu.fizini neramuma,nenustigima vietoj sukele zeldox.ta neramuma nueme cikladolis. o pats cikladolis gal sukele nerima arba jis kilo del lorafen nutraukimo :oops:
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#352934 Fizini neramuma (akatizija) gali sukelti ir neuroleptikai, kai dopamino receptoriai per daug uzblokuoti. Nuo dvieju antipsichoziniu teoriskai gali taip but, ziurint kokis ten dozes ju
Vartotojo avataras
Parašė maumau15
#352937
biggie rašė:Fizini neramuma (akatizija) gali sukelti ir neuroleptikai, kai dopamino receptoriai per daug uzblokuoti. Nuo dvieju antipsichoziniu teoriskai gali taip but, ziurint kokis ten dozes ju


ketipinor geriu 200 o zeldox 60 mg. toks ispudis kad pradzioj cikladolis dave nedideli pakiluma o veliau ta puiki nuotaika pavirto i nerima. pora dienu negersiu cikladolio ziuresiu kas bus. aciu uz info :flo zinosiu kad tai
akatizija.
Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#352943 Using ziprasidone together with QUEtiapine is not recommended. Combining these medications can increase the risk of an irregular heart rhythm that may be serious and potentially life-threatening.
Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#352944
maumau15 rašė:
biggie rašė:Fizini neramuma (akatizija) gali sukelti ir neuroleptikai, kai dopamino receptoriai per daug uzblokuoti. Nuo dvieju antipsichoziniu teoriskai gali taip but, ziurint kokis ten dozes ju


ketipinor geriu 200 o zeldox 60 mg. toks ispudis kad pradzioj cikladolis dave nedideli pakiluma o veliau ta puiki nuotaika pavirto i nerima. pora dienu negersiu cikladolio ziuresiu kas bus. aciu uz info :flo zinosiu kad tai
akatizija.


Isvis nesamoningas gydymas