- 2011 05 06, 07:51
#225322
Kaip tai negalima? Aš geriu 2 rūšių. Galbūt negalima gert 2 tos pačios rūšies AD, pvz. SSRI. Ir žinau, kad ir kiti geria ne po vieną AD.
Garik22 rašė:Beje Virtual, buvau pas gydytoja, sake dvieju rusiu antidepresantus vartot negalima.. Sake man truksta Dopamino ( neuroleptiko ), o nuo AD ju negausi.
Kaip tai negalima? Aš geriu 2 rūšių. Galbūt negalima gert 2 tos pačios rūšies AD, pvz. SSRI. Ir žinau, kad ir kiti geria ne po vieną AD.




Tuo metu ir teko susidurti su vienu iš Lietuvos psichiatrijos šulų, Germanavičiumi, kuris perspėjo, kad negalima vartoti tokio aminorūgščių preparato su tokiu kiekiu sertralino, nes tiek vienas, tiek kitas didina neurotransmiterių kiekį, tad smegenyse užverda tikra košė
), ir liepė užbaigti išrašyto sertralino pakuotę. Kaži, ar nebus bumt atgal
