- 2011 02 24, 10:46
#219512
mano supratimu, vaistai didina svorį, nes arba sulėtina skydliaukės veiklą, arba skatina apetitą - iš nieko, šiaip sau, nestorėjam. bet suprantu, kad jeigu sergant depresija svoris krenta,tai aišku reikia sustorėt, bet jeigu žmogus ne nevalgo, o valgo per daug...juk taip irgi būna. aš taip reaguoju į įvairiausias emocijas, kurias pergyvenu. labai nenoriu dar labiau sustorėt

