Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#318685
Julija rašė:turetu po poros savaiciu ar daugiau savaime praeit? luzineju tesiog darbe... :bloga


Taip, turėtų po poros savaičių (su ta pačia doze, na, nekeliant...) tikrai praeiti, jei nepraeina reikia būtinai sakyti gyd. Šiaip cipralexas kiek pamenu daugiau aktyvinantis vaistas, bet pradžioj kaip šalutinis gali slopinti, ypač stiprūs šalutiniai būna tik pradėjus gerti psichotropinius vaistus arba labai jautriems vaistams žmonėms
Parašė Julija
#318695
Kuroshitsuji rašė:
Julija rašė:turetu po poros savaiciu ar daugiau savaime praeit? luzineju tesiog darbe... :bloga


Taip, turėtų po poros savaičių (su ta pačia doze, na, nekeliant...) tikrai praeiti, jei nepraeina reikia būtinai sakyti gyd. Šiaip cipralexas kiek pamenu daugiau aktyvinantis vaistas, bet pradžioj kaip šalutinis gali slopinti, ypač stiprūs šalutiniai būna tik pradėjus gerti psichotropinius vaistus arba labai jautriems vaistams žmonėms


Keista, galiu pasakyti, kad raminantys vaistai anksciau manes taip nenudauzdavo, kaip sis :D Jau devinta diena kaip geriu, antra diena kaip vaista padidino iki 10mg. kol geriau sesias dienas po 5mg tai dar dar, o dabar isvis mieganti bludiju :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#318697 Paskaičiau inf.lapelį, tai rašo, kad gali būti ir mieguistumas ir nuovargis.
Be to paskaičiau dar ir vieną sakinį apie tai, kad tai gali būti ne vaisto, o pagilėjusios ligos simptomas. (Mieguistumas) Nemanot taip? :oops:
Parašė Julija
#318700
Kuroshitsuji rašė:Paskaičiau inf.lapelį, tai rašo, kad gali būti ir mieguistumas ir nuovargis.
Be to paskaičiau dar ir vieną sakinį apie tai, kad tai gali būti ne vaisto, o pagilėjusios ligos simptomas. (Mieguistumas) Nemanot taip? :oops:


Na, man nustatyta misrus nerimo ir depresijos sutrikimas. Mieguistumo lyg ir nejausdavau pries pradedant gerti siuos vaistus, o siaip visa gyvenime nebuvau labai guvi, zemas spaudimas, turiu polinki i mieguistuma, letuma.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#318703 Chm... tai matyt jums ir "kirto" dėl to per mieguistumą, kad yra dar ir polinkis toks. Bet turėtų praeiti, jei nepraeis būtinai pasakykit gyd. yra ir kitų puikių antidepresantų, kurie turi aktyvinantį poveikį plius gydo nerimą ir depresiją. Man tai toks apspangimas irgi nuo jų buvo, pykino ir rankos drebėjo, bet po savaitės žymiai apmažėjo, o po poros sav. man rods visai dingo. Na bet būna kam ir ilgiau tęsiasi.
Parašė Julija
#318706
Kuroshitsuji rašė:Chm... tai matyt jums ir "kirto" dėl to per mieguistumą, kad yra dar ir polinkis toks. Bet turėtų praeiti, jei nepraeis būtinai pasakykit gyd. yra ir kitų puikių antidepresantų, kurie turi aktyvinantį poveikį plius gydo nerimą ir depresiją. Man tai toks apspangimas irgi nuo jų buvo, pykino ir rankos drebėjo, bet po savaitės žymiai apmažėjo, o po poros sav. man rods visai dingo. Na bet būna kam ir ilgiau tęsiasi.


Vieninteli poveiki koki jauciu - tik mieguistumas :) Toliau viskas kaip ir gerai.. Gydytoja minejo, kad jeigu nepraeis - meginsime vietoj gerimo ryte, gerti pries miega cipralex :) bet sake butinai pradzioj islaukti pora savaiciu..
Parašė K2_fujativeK2
#318740 Sitas vaistas kaip saldainis nei padeda nei pakenkia. Tik jis krauja skystina kazkam tas i nauda.
Parašė Julija
#319301 Mieguistumas praejo, nuotaika pagerejo - viskas puiku :) :super
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#319514 pakele nuo 10mg iki 20mg, tai skirtumas jaucias, nuotaika geresne :super
Parašė Aqua
#322295 Kaip jus nutraukete tuos vaistus? As vartojau beveik metus 15mg,po to 10mg, paskui perejau prie 5 mg. ir nutraukiau. Salutiniai siaubingi: galvoje kazkas sprogineja, nuotaiku svyravimai, sapnai kosmariski, raumenu spazmai.Ar tai kazkada baigsis? Kaip gelbetis?
Parašė K2_fujativeK2
#322296
Aqua rašė:Kaip jus nutraukete tuos vaistus? As vartojau beveik metus 15mg,po to 10mg, paskui perejau prie 5 mg. ir nutraukiau. Salutiniai siaubingi: galvoje kazkas sprogineja, nuotaiku svyravimai, sapnai kosmariski, raumenu spazmai.Ar tai kazkada baigsis? Kaip gelbetis?


man nieko nebuvo juos nutraukus . Klausk daktares tokiu atveju
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#322341
Aqua rašė:Kaip jus nutraukete tuos vaistus? As vartojau beveik metus 15mg,po to 10mg, paskui perejau prie 5 mg. ir nutraukiau. Salutiniai siaubingi: galvoje kazkas sprogineja, nuotaiku svyravimai, sapnai kosmariski, raumenu spazmai.Ar tai kazkada baigsis? Kaip gelbetis?

Tai baigsis, tik reik pakentet truputi. Jei labai blogai, galima nutraukineti su fluoksetinu, nes jo labai igas veikimo laikas, tiesiog pakeisti escitaloprama i fluoksetina ir pamazu mesti, fluoksetinas tokiu nutraukimo pozymiu neturi. Bet geriau prakentet ir palaukt :)
Vartotojo avataras
Parašė bumbulas
#322418 vieniem problemos nutraukt, kiti dziaugesi pradedami..
sian gavau pirma antidepresantu recepta (sio vaisto), mazom dozem predesiu vartot pastoviai didinant, su didelem viltim kad pades :)
o kai reiks mest, tai dziaugsiuos dar labaiu nes zinosiu kad "smegenine" sutvarkyta :) tikrai viska iskentesiu, taip kaip ketinu iskenteti galimus pykinimus ir kitus marazmus pradedant vartoti :)

gal po poros dienu kalbesiu kitaip kai pykins ir visa kita.. nezinau.. B)
Parašė ispustaake
#322982 Vartoju šitą vaistą jau du mėnesius. Jaučiuosi daug geriau - jaučiuosi esanti labiau realybėje, nustojau norėti numesti svorio (nes jo mesti nereikia), labiau myliu savo kūną, pradedu jausti trumpas laimės valandėles, nors dar dažnai jaučiuosi pavargusi ir nenoriu nieko veikti... :oops:
Parašė Aqua
#323362 Jau tris savaites nevartoju Cipralex, bet zandikaulis surakintas, nuotakos svyruoja nuo normalios iki noro ka nors nuosirdiai nudauzt, verkimo priepuoliai, kazkoks keistas elektros sroves pojutis smegenyse, pykinimas, galvos svaigimas, o jau sapnai sapneliai :oops: .
Ar kam taip buvo ir kiek laiko tas kosmaras tesesi? :?