Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#256259 na as su ad visada deginuos ir man gerai...matyt nuo rusies priklauso..
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#256260 dangiska, o kokius vaistus vartoji-vartojai?
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#256262 efexor kazkada..dabar zoloft
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#256264 aciu, mano kitokie vaistai, na bet tikiuosi neidegsiu sia vasara kaip leopardas :D
Parašė Deode
#337111 Nežinau ar čia priklauso nuo vaistų, bet va neseniai važiuojant dviračiu saulėtą ir šiltą dieną apsvaigo galva. Viskas pradėjo staigiai žaliuoti akyse, mirguliuoti, paskui pradėjo pykinti. Aptemo lyg ir sąmonė, nemoku paaiškinti. Niekada anksčiau esant ir karštesnei vasaros dienai važiuojant dviračiu tokių bairių nebuvę. Gal antidepresantai veikia?
Parašė K2_fujative_K2
#337119
Deode rašė:Nežinau ar čia priklauso nuo vaistų, bet va neseniai važiuojant dviračiu saulėtą ir šiltą dieną apsvaigo galva. Viskas pradėjo staigiai žaliuoti akyse, mirguliuoti, paskui pradėjo pykinti. Aptemo lyg ir sąmonė, nemoku paaiškinti. Niekada anksčiau esant ir karštesnei vasaros dienai važiuojant dviračiu tokių bairių nebuvę. Gal antidepresantai veikia?

ne