Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#203226 venlafaksinas ir alventa man atrodo
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#203275 ne, alventa girdejau, bet man neisrase.
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#204494 vyram tai viagra (ir pigesni pakaitalai) padeda sianm reikale, o vat moterys kai del vaistu tampa frigidiskos [gyvenime psitaike], tai nezinau, ka daryt. gal reik kazkaip pralaukt ta perioda be sekso...
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#205201
enigma rašė:esu gėrus risperidoną, kuris man visiškai netiko, buvo tas pats. buvau tapus visiškai frigidiška.


o ne paslaptis, ką šiuo metu geri vietoj jo? (jei ne diskusijoje, gali asmenišką parašyti, bet NEBŪTINAI :angel )
Vartotojo avataras
Parašė maumuo
#205955 viagros nereikia.. ta prasme su erekcija nė problemų su ejakuliacija taip ir liko status quo (nėra, ne bent pats... savarankiškai :D ) Tačiau libido pakito, anksčiau pamatęs patrauklesnę moterį pradžioj žvligterėdavau žemiau juosmens, po to aukščiau juosmens, o po to į akis =) tai yra tokie mikro akių judesiai, o dabar atvirkščiai. Nemanykit, mergaitės, kad jūs kitokios.. Tai vyksta nevalingai, tai LIBIDO - kursai esti pasąmonėje. Tik save sunkiau pagauti šitaip bešnairuojant, nors moterys tai daro atvirkščiai (kaip aš dabar) - pradžioj žvilgsnis į akis, po to į klyną... tai trunka sekundės dalelytę. Kai sužinojau tai (iš psichoanalitinės literatūros, nepamenu jau kas autorius) nepatikėjau. Bet patikrinau, apie 80% moterų su kuriom 'užmezgiau akių kontaktą' TAI DARĖ, dėl likusių 20% nesu įsitikinęs.. Nepergyvenkit - tai gamta, libido.. gerai, kad neapuostinėjam viens kito pasturgalius kaip šuneliai :D (nors susipažindami uostinėjam to nepastebėdami).
Tai va, ką norėjau pasakyti, nuo AD mano libido tapo "moteriškesnis" :DD tiksliau sakant labiau socialesnis, o ne kuiliškai-neurotiškas :D
Čia ta tema animacinis filmukas (nors labiau apie psichoanalizę)
http://www.youtube.com/watch?v=EfOcCWxTB8k
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#205998 O dėl AD ir sekso net nežinau... Aš ir taip kažkokia aseksuali truputį, tai AD įtakos nepastebėjau. Nors nuo kažkokių vaistų mane buvo ypač užslopinę, bet nežinau ar nuo AD, tai aišku ir sekso nesinorėjo ir šiaip nieko, kaip robotas varydavau į darbą iš darbo.

redagavo enigma
Parašėnegative
#206001
Ramu5 rašė:
enigma rašė:esu gėrus risperidoną, kuris man visiškai netiko, buvo tas pats. buvau tapus visiškai frigidiška.


o ne paslaptis, ką šiuo metu geri vietoj jo? (jei ne diskusijoje, gali asmenišką parašyti, bet NEBŪTINAI :angel )


ketipinorą.
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#207203 nesu gėręs. bet girdėtas.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#207205 as geriu fluanxol ir visai frigidiska daraus...man sexas net slykstus atrodo..o buvo mano libido didesnis uz daugumos vyru...biski nejauku :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#210496 O man apskritai toks keistas dalykas: beveik 2 metus gėriau seroxat ir mirtazepamą, lytinio gyvenimo man niekaip tas derinys nepakeitė, viskas buvo tvarkoj. O prieš porą mėnesių nutraukiau mirtazepamą, likau tik su seroxat ir visiškai dingo lytinis potraukis. Pasidariau kaip tikra davatka, net kalbos apie sexą erzina :achtung Draugas kaltina save, bandau jam aiškint apie AD poveikį, bet kai jis su tuo nesusidūręs, tai man rodos nelabai tiki. Bet dabar jau ir šituos nutraukinėju, po poros mėnesių būsiu pagaliau be vaistų :lakstau
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#210821 man įdomu skaityt šią temą, apie vaistus ir santykius su seksu, priklausomai nuo kategorijos.(gal jums tiesiog tas bernas buvo negražus, tai tebuvo tik sutapimas?)
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#218120 su vyru galiu nemiegot :D
Vartotojo avataras
Parašė neko-chan
#222748 o vat man visiskai nesinori, nors anksciau libido buvo hoho :bloga
Parašė bimbam123
#224976 Jau metus vartoju seroxat, tikrai pajaučiau, kad libido smarkiai sumažėjo. Va vakar teko mylėtis su panele, iki ejakuliacijos niekaip nesugebejau prieit (iki devinto prakaito variau :D), o šiandien visas pritvinkes, nemaloniai taip jaučiuosi. Šiaip greitai turėčiau nutraukti seroxat'ą, nes jau kokie 4-5 mėnesiai kaip susitvarkė problemos, dėl kurių jį pradėjau gerti. Kaip manot, atsistatys libido? Kažkaip liūdna pasidarė dėl to man... :(
Parašėnemoku
#225081 Sapnaberni, neišradinėk dviračio kai Viagra yra. :bloga