- 2012 07 14, 18:09
#265911
Įsivaizduok kad tave pastoviai bado, vadinasi:
I. Tą vietą vis labiau skaudės
II. Sumažės judėjimo galimybė
III. Padidėja infekcijos rizika
IV. Jei visada bus leidžiama toje p-ačioje vietoje, tai galų gale ten atsiras viena didelė žaizda
V. Pažiūrėk kaip narkomanai gyvena ir suprasi
Moderatorius: signs
- 2012 07 14, 18:14
#265915
Aisku ,bet jei tau 1 men.leis vaistus ,tai nieko,nes man zmona suleidzia.
Aš turiu ligą, bet ne ji - mane
- 2012 07 14, 18:41
#265936
Viena karta nakciai pleciancius vaistus.
Aš turiu ligą, bet ne ji - mane
- 2012 07 15, 00:29
#265979
Leisdavo nu ir ka?!paskaudedavo 3 paras ir praeidavo!
insomnia rašė:pažiūrėčiau kaip kalbėtum gaudama kasdien po kelias adatas į subinę. Aš kai ligoninėj gulėjau jau po poros dienų pasėdėti negalėjau ir vaikščiojau sunkiai.
Leisdavo nu ir ka?!paskaudedavo 3 paras ir praeidavo!
Gamta apsupa zmogu tamsa ir vercia ji amzinai verztis i sviesa.
- 2012 07 15, 10:13
#266011
Tai ka tu ,insomnia ,negali dabar sedeti ?
Aš turiu ligą, bet ne ji - mane
- 2012 08 05, 00:33
#269271
pmenu ir as tuos laikus,.ir visiskai suprantu insomnia...po kelis kart i diena leizziami..neimano issedet ir isgulet net...skauda ir nejudant...
Dieve, duok man kantrybės, kad nesipriešinčiau tam, ko negaliu pakeisti, drąsos - kad pakeisčiau tą, ką galiu, ir išminties - kad visada sugebėčiau viena nuo kita atskirti. K.Vonegutas
- 2012 08 05, 09:54
#269283
turbut kiekiai nedideli,.dabar leidziuosi kas pora savaiciu tai zinoma,.isvis nieko nejauciu..
Dieve, duok man kantrybės, kad nesipriešinčiau tam, ko negaliu pakeisti, drąsos - kad pakeisčiau tą, ką galiu, ir išminties - kad visada sugebėčiau viena nuo kita atskirti. K.Vonegutas
- Puslapis 2 iš 3
- 1
- ,
- 2
- ,
- 3
