Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#265908 O kodel gyvenimo kokybe sumazeja ?
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#265911 Įsivaizduok kad tave pastoviai bado, vadinasi:
I. Tą vietą vis labiau skaudės
II. Sumažės judėjimo galimybė
III. Padidėja infekcijos rizika
IV. Jei visada bus leidžiama toje p-ačioje vietoje, tai galų gale ten atsiras viena didelė žaizda
V. Pažiūrėk kaip narkomanai gyvena ir suprasi
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#265915 Aisku ,bet jei tau 1 men.leis vaistus ,tai nieko,nes man zmona suleidzia.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#265918 Eina sau tie leidžiami.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#265934 O kiek kartų dienoje ji juos tau leidžia?
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#265936 Viena karta nakciai pleciancius vaistus.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#265940 Nu tai nuo vieno karto gal taip ir nenutiks. Bet įsivaizduok jei leistm visus vaistus kuriuos geri? Kiek tada adatų gautum?
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#265959 Nakčiai plečiančius???????????
Taigi nemiegosi visai. Ryte reikia.
:da
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#265979
insomnia rašė:pažiūrėčiau kaip kalbėtum gaudama kasdien po kelias adatas į subinę. Aš kai ligoninėj gulėjau jau po poros dienų pasėdėti negalėjau ir vaikščiojau sunkiai.

Leisdavo nu ir ka?!paskaudedavo 3 paras ir praeidavo!
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#266005 O man nepraėjo net tada kai nustojo leisti.
Beje apie tai ir kalbu, kad nuo leidžiamų vaistų jaučiamas diskomfortas, ką tu ir patvirtinai.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#266011 Tai ka tu ,insomnia ,negali dabar sedeti ?
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#266015 Aš kol mėnesį ligoninėj gulėjau, tai pasėdėt normaliai negalėjau. Kai paprašiau pakeisti vaistus į geremuosius, tai po kiek laiko praėjo, bet kol leido tai prastai buvo. Net vaikščioti buvo sunku, nekalbant jau apie sėdėjimą.
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#269271 pmenu ir as tuos laikus,.ir visiskai suprantu insomnia...po kelis kart i diena leizziami..neimano issedet ir isgulet net...skauda ir nejudant...
Parašė svetimapalata
#269282 o man tai nieko baisaus tie leidžiami :)
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#269283 turbut kiekiai nedideli,.dabar leidziuosi kas pora savaiciu tai zinoma,.isvis nieko nejauciu..