Moderatorius: signs
- 2012 05 31, 10:56
#259609
Gal kas esat susidūre su gyditoja Renata Tamašauskiene iš Klaipėdos? kokie atsiliepimai būtu kaip jums ji?
- 2012 06 11, 10:43
#261246
R.Viliūnienė matės nebloga gydytoja, tik mane erzino jos krykštavimai, toks suprunkštimas kažkoks. Blyn pasakoji, o iš tavęs žvengia, bent jau man taip atrodė.
Psichologas Albertas Daugvila man iš pradžių nepatiko, bet po to labai juo susižavėjau. Geras specialistas.
D.Pocienė man nelabai, mačiau kaip ji elgiasi su savo pacientais, o ypač su vienu žmogum ant kurio buvo dėjusi...
N.Mackina labai patiko, šilta moteriškė.
D.Verseckienė kieta gydytoja, ta prasme gera, man patiko. Ištraukt moka kas dūšioj darosi.
P.Rudalevičienė kažkada patiko, bet dabar nebe. Neįspėja kada išeis atostogų ar išvažiuos kur, lieki žmogus be vaistų. Kartais būna nors prie žaizdos dėk, kitą kartą kurčia tam ką sakai. Gal čia jos toks metodas, nežinau, man nepatinka...
kunigaikštisMyškinas rašė:Užklausiu kitaip... kokios nuomonės apie Vasaros g. gydytojus konsultaciniam?
konkrečiau: P.Rudalevičienę, D.Pocienę, D.Verseckienę, N.Mackiną, L.Dembinskienę, R.Viliūnienę? Ir psichologą Albertą Daugvilą?
Yra dar ten visokių nepaminėtų gyd., bet man teko susidurt tik su šiais...
R.Viliūnienė matės nebloga gydytoja, tik mane erzino jos krykštavimai, toks suprunkštimas kažkoks. Blyn pasakoji, o iš tavęs žvengia, bent jau man taip atrodė.
Psichologas Albertas Daugvila man iš pradžių nepatiko, bet po to labai juo susižavėjau. Geras specialistas.
D.Pocienė man nelabai, mačiau kaip ji elgiasi su savo pacientais, o ypač su vienu žmogum ant kurio buvo dėjusi...
N.Mackina labai patiko, šilta moteriškė.
D.Verseckienė kieta gydytoja, ta prasme gera, man patiko. Ištraukt moka kas dūšioj darosi.
P.Rudalevičienė kažkada patiko, bet dabar nebe. Neįspėja kada išeis atostogų ar išvažiuos kur, lieki žmogus be vaistų. Kartais būna nors prie žaizdos dėk, kitą kartą kurčia tam ką sakai. Gal čia jos toks metodas, nežinau, man nepatinka...
- 2012 06 13, 20:25
#261564
D. Pocienė gal kaip psichiatrė ir gera (nors nebūčiau tuo tikra...), bet kaip psichoterapeutė - bėgau kuo toliau. Gal toks jos metodas - sudaryti „jaukią“ pasiplepėjimo atmosferą; bet po kelių konsultacijų atrodė, kad galiu pliurpti bet ką - taip ir nesupratau tikslo su ja kalbėtis, kažkokiais paviršiukais ir pakraštėliais nueidavom - atrodė, kad ji net ir skatina tą daryti.
A. Daugvila man labai patiko, toliau lankiausi pas jį privačiai. Užsispyręs labiau už mane, todėl neleidžia išsidirbinėti
O aš retai sutinku žmones, kurių norisi klausyti... Labai labai juo džiaugiuosi.
kunigaikštisMyškinas rašė:kunigaikštisMyškinas rašė:Psichologas Albertas Daugvila man iš pradžių nepatiko, bet po to labai juo susižavėjau. Geras specialistas.
D.Pocienė man nelabai, mačiau kaip ji elgiasi su savo pacientais, o ypač su vienu žmogum ant kurio buvo dėjusi...
D. Pocienė gal kaip psichiatrė ir gera (nors nebūčiau tuo tikra...), bet kaip psichoterapeutė - bėgau kuo toliau. Gal toks jos metodas - sudaryti „jaukią“ pasiplepėjimo atmosferą; bet po kelių konsultacijų atrodė, kad galiu pliurpti bet ką - taip ir nesupratau tikslo su ja kalbėtis, kažkokiais paviršiukais ir pakraštėliais nueidavom - atrodė, kad ji net ir skatina tą daryti.
A. Daugvila man labai patiko, toliau lankiausi pas jį privačiai. Užsispyręs labiau už mane, todėl neleidžia išsidirbinėti
O aš retai sutinku žmones, kurių norisi klausyti... Labai labai juo džiaugiuosi.
- 2012 07 22, 11:23
#267261
Kiek žinau geri.
Man neteko lankytis, bet iš kitų girdėjau tik gerus atsiliepimus.
Man neteko lankytis, bet iš kitų girdėjau tik gerus atsiliepimus.
- 2012 07 22, 19:53
#267297
Ką gydaisi pas ją jeigu ne paslaptis?
Aš pas ją lankiausi gal penkis metus. Šiaip gydymas daugiau medikamentinis. Jie ten daugiau moksliniais tyrimais, vaistų klinikiniais tyrimais užsiima. Man buvo gan stiprus nerimas, tai man skyrė bromazepamą 6mg triskart dienoj. Dar viršaus pats dadėdavau. Tas ir nepatiko- kol prašiau, tol išrašinėjo tą bromą. Taip vartojau turbūt du ar tris metus. Rimtai užsėdau, o paskui taip gavosi, kad teko staigiai nutraukt. Abstinencija baisi- turbūt tris mėnesius išgulėjau lovoj.
Jeigu kas domins konkrečiai- klausk, bandysiu atsakyti.
Gr3ta rašė:Ciaba rašė:Sveiki. Gal teko susidurt su gyd. Daiva Deltuviene, Kaune Neuromedoje?
Labas. Teko teko, pas ją dabar gydausi. kokie atsiliepimai pas Tave?
Ką gydaisi pas ją jeigu ne paslaptis?
Aš pas ją lankiausi gal penkis metus. Šiaip gydymas daugiau medikamentinis. Jie ten daugiau moksliniais tyrimais, vaistų klinikiniais tyrimais užsiima. Man buvo gan stiprus nerimas, tai man skyrė bromazepamą 6mg triskart dienoj. Dar viršaus pats dadėdavau. Tas ir nepatiko- kol prašiau, tol išrašinėjo tą bromą. Taip vartojau turbūt du ar tris metus. Rimtai užsėdau, o paskui taip gavosi, kad teko staigiai nutraukt. Abstinencija baisi- turbūt tris mėnesius išgulėjau lovoj.
Jeigu kas domins konkrečiai- klausk, bandysiu atsakyti.
Darvinas? Per daug paprasta...
- 2012 07 22, 20:10
#267304
Man seroxatą išrašė, apie pusę metų gydausi kol kas, sakyčiau visai padeda. Man irgi nerimą ir lengvą depresiją diagnozavo..
Ciaba rašė:Gr3ta rašė:Ciaba rašė:Sveiki. Gal teko susidurt su gyd. Daiva Deltuviene, Kaune Neuromedoje?
Labas. Teko teko, pas ją dabar gydausi. kokie atsiliepimai pas Tave?
Ką gydaisi pas ją jeigu ne paslaptis?
Aš pas ją lankiausi gal penkis metus. Šiaip gydymas daugiau medikamentinis. Jie ten daugiau moksliniais tyrimais, vaistų klinikiniais tyrimais užsiima. Man buvo gan stiprus nerimas, tai man skyrė bromazepamą 6mg triskart dienoj. Dar viršaus pats dadėdavau. Tas ir nepatiko- kol prašiau, tol išrašinėjo tą bromą. Taip vartojau turbūt du ar tris metus. Rimtai užsėdau, o paskui taip gavosi, kad teko staigiai nutraukt. Abstinencija baisi- turbūt tris mėnesius išgulėjau lovoj.
Jeigu kas domins konkrečiai- klausk, bandysiu atsakyti.
Man seroxatą išrašė, apie pusę metų gydausi kol kas, sakyčiau visai padeda. Man irgi nerimą ir lengvą depresiją diagnozavo..




