Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#259451 pas R. Viliuniene buvau jos kabinete viena karta. nepatiko, pasirode, kad tik plove pinigus ir konkreciai nieko neissiaiskinom. aisku nereikia tiketis is pirmo karto kazko ispudingo, bet su siuo zmogum neradau kontakto..
Parašė bagyyra
#259609 Gal kas esat susidūre su gyditoja Renata Tamašauskiene iš Klaipėdos? kokie atsiliepimai būtu kaip jums ji?
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#261246
kunigaikštisMyškinas rašė:Užklausiu kitaip... kokios nuomonės apie Vasaros g. gydytojus konsultaciniam?
konkrečiau: P.Rudalevičienę, D.Pocienę, D.Verseckienę, N.Mackiną, L.Dembinskienę, R.Viliūnienę? Ir psichologą Albertą Daugvilą?
Yra dar ten visokių nepaminėtų gyd., bet man teko susidurt tik su šiais...

R.Viliūnienė matės nebloga gydytoja, tik mane erzino jos krykštavimai, toks suprunkštimas kažkoks. Blyn pasakoji, o iš tavęs žvengia, bent jau man taip atrodė.

Psichologas Albertas Daugvila man iš pradžių nepatiko, bet po to labai juo susižavėjau. Geras specialistas.

D.Pocienė man nelabai, mačiau kaip ji elgiasi su savo pacientais, o ypač su vienu žmogum ant kurio buvo dėjusi...

N.Mackina labai patiko, šilta moteriškė.

D.Verseckienė kieta gydytoja, ta prasme gera, man patiko. Ištraukt moka kas dūšioj darosi.

P.Rudalevičienė kažkada patiko, bet dabar nebe. Neįspėja kada išeis atostogų ar išvažiuos kur, lieki žmogus be vaistų. Kartais būna nors prie žaizdos dėk, kitą kartą kurčia tam ką sakai. Gal čia jos toks metodas, nežinau, man nepatinka...
Vartotojo avataras
Parašė Anomaly
#261485 Gal kas lankotės Pašilaičiuose pas I.Averjanovą? :phone
Parašė viela
#261564
kunigaikštisMyškinas rašė:
kunigaikštisMyškinas rašė:Psichologas Albertas Daugvila man iš pradžių nepatiko, bet po to labai juo susižavėjau. Geras specialistas.

D.Pocienė man nelabai, mačiau kaip ji elgiasi su savo pacientais, o ypač su vienu žmogum ant kurio buvo dėjusi...


D. Pocienė gal kaip psichiatrė ir gera (nors nebūčiau tuo tikra...), bet kaip psichoterapeutė - bėgau kuo toliau. Gal toks jos metodas - sudaryti „jaukią“ pasiplepėjimo atmosferą; bet po kelių konsultacijų atrodė, kad galiu pliurpti bet ką - taip ir nesupratau tikslo su ja kalbėtis, kažkokiais paviršiukais ir pakraštėliais nueidavom - atrodė, kad ji net ir skatina tą daryti.

A. Daugvila man labai patiko, toliau lankiausi pas jį privačiai. Užsispyręs labiau už mane, todėl neleidžia išsidirbinėti :) O aš retai sutinku žmones, kurių norisi klausyti... Labai labai juo džiaugiuosi.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#263771
mango123 rašė:kas zinot ka nors apie psichiatre Violeta Savinova?
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#265037 Ar kam teko gydytis kauno klinikose pas gyd Patricija ARMONAVIČIENE?kaip ji taiko gydyma medikamentus?
Vartotojo avataras
Parašė Ciaba
#267224 Sveiki. Gal teko susidurt su gyd. Daiva Deltuviene, Kaune Neuromedoje?
Parašė kotri_
#267259 Kokie atsiliepimai būtų apie gyd. Daubarą?
Vartotojo avataras
Parašė Gr3ta
#267284
Ciaba rašė:Sveiki. Gal teko susidurt su gyd. Daiva Deltuviene, Kaune Neuromedoje?

Labas. Teko teko, pas ją dabar gydausi. kokie atsiliepimai pas Tave? :)
Vartotojo avataras
Parašė Ciaba
#267297
Gr3ta rašė:
Ciaba rašė:Sveiki. Gal teko susidurt su gyd. Daiva Deltuviene, Kaune Neuromedoje?

Labas. Teko teko, pas ją dabar gydausi. kokie atsiliepimai pas Tave? :)

Ką gydaisi pas ją jeigu ne paslaptis?
Aš pas ją lankiausi gal penkis metus. Šiaip gydymas daugiau medikamentinis. Jie ten daugiau moksliniais tyrimais, vaistų klinikiniais tyrimais užsiima. Man buvo gan stiprus nerimas, tai man skyrė bromazepamą 6mg triskart dienoj. Dar viršaus pats dadėdavau. Tas ir nepatiko- kol prašiau, tol išrašinėjo tą bromą. Taip vartojau turbūt du ar tris metus. Rimtai užsėdau, o paskui taip gavosi, kad teko staigiai nutraukt. Abstinencija baisi- turbūt tris mėnesius išgulėjau lovoj.
Jeigu kas domins konkrečiai- klausk, bandysiu atsakyti.
Vartotojo avataras
Parašė Gr3ta
#267304
Ciaba rašė:
Gr3ta rašė:
Ciaba rašė:Sveiki. Gal teko susidurt su gyd. Daiva Deltuviene, Kaune Neuromedoje?

Labas. Teko teko, pas ją dabar gydausi. kokie atsiliepimai pas Tave? :)

Ką gydaisi pas ją jeigu ne paslaptis?
Aš pas ją lankiausi gal penkis metus. Šiaip gydymas daugiau medikamentinis. Jie ten daugiau moksliniais tyrimais, vaistų klinikiniais tyrimais užsiima. Man buvo gan stiprus nerimas, tai man skyrė bromazepamą 6mg triskart dienoj. Dar viršaus pats dadėdavau. Tas ir nepatiko- kol prašiau, tol išrašinėjo tą bromą. Taip vartojau turbūt du ar tris metus. Rimtai užsėdau, o paskui taip gavosi, kad teko staigiai nutraukt. Abstinencija baisi- turbūt tris mėnesius išgulėjau lovoj.
Jeigu kas domins konkrečiai- klausk, bandysiu atsakyti.

Man seroxatą išrašė, apie pusę metų gydausi kol kas, sakyčiau visai padeda. Man irgi nerimą ir lengvą depresiją diagnozavo..
Vartotojo avataras
Parašė Paukstis
#267305 Ale ziuriu, su protu gydytoja pati susipykusi, jei taip ilgai israsinejo. Galejo gi pakaitinius siulyti. O cia narkomanija legaliai propaguoja... Tipo ji nezinojo, kokia abstinencija...