- 2016 12 14, 15:52
#360695
Turi omeny skydliaukės hormonus? Nes ką tik tikrino. Viskas su jais gerai.
Dabar suku galvą, ką rytoj siūlys gydytoja. Nors būna, kad iš nevilties pati klausia, kuris AD labiausiai tiko. O be paroxetino net nežinau. Kažin litis su cymbalta ar escitalopramu tinka?
Phurriz rašė:Na siulyciau hormonus pasitikrinti, as kai susitvarkiau hormonus tik tada pradejo gereti.
Turi omeny skydliaukės hormonus? Nes ką tik tikrino. Viskas su jais gerai.
Dabar suku galvą, ką rytoj siūlys gydytoja. Nors būna, kad iš nevilties pati klausia, kuris AD labiausiai tiko. O be paroxetino net nežinau. Kažin litis su cymbalta ar escitalopramu tinka?
F.33.2 ir F.61
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.

Va ličio koncentraciją kraujyje tirtis vien virš 12 eur sumokėjau.