Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė HappyAngel
#360695
Phurriz rašė:Na siulyciau hormonus pasitikrinti, as kai susitvarkiau hormonus tik tada pradejo gereti.

Turi omeny skydliaukės hormonus? Nes ką tik tikrino. Viskas su jais gerai.

Dabar suku galvą, ką rytoj siūlys gydytoja. Nors būna, kad iš nevilties pati klausia, kuris AD labiausiai tiko. O be paroxetino net nežinau. Kažin litis su cymbalta ar escitalopramu tinka? :oops: :sos:
Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#360698
HappyAngel rašė:
Phurriz rašė:Na siulyciau hormonus pasitikrinti, as kai susitvarkiau hormonus tik tada pradejo gereti.

Turi omeny skydliaukės hormonus? Nes ką tik tikrino. Viskas su jais gerai.

Dabar suku galvą, ką rytoj siūlys gydytoja. Nors būna, kad iš nevilties pati klausia, kuris AD labiausiai tiko. O be paroxetino net nežinau. Kažin litis su cymbalta ar escitalopramu tinka? :oops: :sos:


Ne, visus hormonus, prolaktina, estrogena, progresterona, testosterona ir visus kitus. Daug kainuotu tyrimai, nebent bandytum per seimos daktara siuntimo prasyt.
Jei hormonai belekaip sujaukti tai gali jaustis kaip meslas ir jokie vaistai nepades.

O escitalopramas tai neduos jokio stebuklo jeigu paroksetinas nepadeda.
Vartotojo avataras
Parašė HappyAngel
#360702
Phurriz rašė:
HappyAngel rašė:
Phurriz rašė:Na siulyciau hormonus pasitikrinti, as kai susitvarkiau hormonus tik tada pradejo gereti.

Turi omeny skydliaukės hormonus? Nes ką tik tikrino. Viskas su jais gerai.

Dabar suku galvą, ką rytoj siūlys gydytoja. Nors būna, kad iš nevilties pati klausia, kuris AD labiausiai tiko. O be paroxetino net nežinau. Kažin litis su cymbalta ar escitalopramu tinka? :oops: :sos:


Ne, visus hormonus, prolaktina, estrogena, progresterona, testosterona ir visus kitus. Daug kainuotu tyrimai, nebent bandytum per seimos daktara siuntimo prasyt.
Jei hormonai belekaip sujaukti tai gali jaustis kaip meslas ir jokie vaistai nepades.

O escitalopramas tai neduos jokio stebuklo jeigu paroksetinas nepadeda.


Hmmm na šitų visų hormonų nesityriau, nes aiškina, kad depresiją labiausiai įtakoja skydliaukės hormonai.
Ačiū, reiks kažkaip bandyti gauti siuntimą arba jau po švenčių tik tirtis, nes pinigų ir taip nėra :( Va ličio koncentraciją kraujyje tirtis vien virš 12 eur sumokėjau. :evil: