Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė HappyAngel
#341712
Kuroshitsuji rašė:Na tai rašo gi informaciniuose lapeliuose dažnai, kad gali AD ir iki suicidų privest. Ypač jaunus žmones.


Nesu jauniklė, bet pradžioje vaistai man tiko. Tik pastebėjau, kad aktyvino mintis, tai kol mintys buvo dar optimistiškesnės, buvo gerai, dabar - visiškas dugnas, suicidinės mintys nuo pat ryto.
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#341721 Man tai suicidinės bei savižalos mintys nuo pat ryto jau apie 10 metų, tik kartais protarpiais geriau būna. Jau šitas baigės :{ Valgai pusryčius ir nori susivaryt peilį į ranką, kad viskas krauju apsitaškytų, nes šiaip sau. :D
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#341734
HappyAngel rašė:
Kuroshitsuji rašė:Na tai rašo gi informaciniuose lapeliuose dažnai, kad gali AD ir iki suicidų privest. Ypač jaunus žmones.


Nesu jauniklė, bet pradžioje vaistai man tiko. Tik pastebėjau, kad aktyvino mintis, tai kol mintys buvo dar optimistiškesnės, buvo gerai, dabar - visiškas dugnas, suicidinės mintys nuo pat ryto.

Gal ne tas AD? O tai kaip anksčiau rašei
o jau tik po kurio laiko paskiria tą vaistą, kurio pats prašei pabandyti.

elontrilio pati prašeis? Gal jau kur rašei, bet kiek geri šiuos vaistus?
O dėl psichiatro tai pritariu tau, turi būti ryšys ir gyd, profesionalas. Man nuskilo, mano psi- būtent tokia. :)
Vartotojo avataras
Parašė HappyAngel
#341760
Kuroshitsuji rašė:
HappyAngel rašė:
Kuroshitsuji rašė:Na tai rašo gi informaciniuose lapeliuose dažnai, kad gali AD ir iki suicidų privest. Ypač jaunus žmones.


Nesu jauniklė, bet pradžioje vaistai man tiko. Tik pastebėjau, kad aktyvino mintis, tai kol mintys buvo dar optimistiškesnės, buvo gerai, dabar - visiškas dugnas, suicidinės mintys nuo pat ryto.

Gal ne tas AD? O tai kaip anksčiau rašei
o jau tik po kurio laiko paskiria tą vaistą, kurio pats prašei pabandyti.

elontrilio pati prašeis? Gal jau kur rašei, bet kiek geri šiuos vaistus?
O dėl psichiatro tai pritariu tau, turi būti ryšys ir gyd, profesionalas. Man nuskilo, mano psi- būtent tokia. :)


Aš su gydytoja nutarėme, kad galime pabandyti Elontrilį. Aišku aš pirma pasiūliau šį vaistą. Pradžioje tas 2 sav. jaučiausi super gerai, pakilimas kažkoks, nuotaika, darbingumas pakilo. Deja paskui visa tai dingo. Dabar nežinau ar jis mane veikia ar ne. Inf. lapelyje rašo, kad jei šiaip pas žmogų dažnai yra minčių apie savižudybę, tai reikia pasitarti su gydytoju, ar galima jį gerti. Nuo escitalopramo nemanau, kad galėtų būti, nes elontrilis man kaip tik labiau stimuliuoja mintis. Todėl jo nepataria gerti sergantiems bipoliniu sindormu.

Elontrilį geriu nepilni metai, rudenį bus metai, kai jį geriu.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#341833 oho..... oho... (dėl trukmės)
Aš ne gyd. bet žinau, kad būna ir variantų, kai reik dar kokio AD ir tik kompanijoj jie puikiai sudera. Čia jei išbandei vienus įv. variantus. Su bipoliniu tai išvis baisu, kai kalbama apie vaistus, nes vieni užkelia kiti žiauriai nuslopina, ten kita varpinė.
Parašė Gerai Blogai
#414690 Geriausias tas kuris orientuotas į pagalbą, o ne į pinigus. Būna tokių specialistų (čia ne vien apie psichiatrus) kurie tik žvilgčioja į laikrodį atsisėdę, viską apskačiavę minutė į minutę, po darbo laiko neskiriantys ir tt. Nesuprantu aš tokių. Žmonės, kad ir turintys psichologinių problemų - jie nėra durni ir mato bei jaučia viską. Plius soc. tinklais šiais laikais naudojasi visi, todėl informacija labai greitai išplinta.
Vartotojo avataras
Parašė Mmdzhey
#415647 Idealus psichiatras man tas, kuris žiūri į ligą iš holistinės pusės, tas kuris ligos atsiradimo priežasčiai nustatyti pasitelks visus įmanomus tyrimus, nesvarbu ar jie mokami ar ne. Ir tik po to įvertinęs ir atmetęs visas galimas priežastis skirs gydymą/terapiją ir kitas rekomedacijas.
Vartotojo avataras
Parašė signs
#415651 Na gal turėjo omenyje, kad jie davę hipokrato priesaiką, pašventė gyvenimą medicinai, ir ateini su lūkesčiais, kad savo darbą atliks gerai. Skaityt diena naktį nereikia tikrai, nemanau kad ir gydytojai skaito, kai kurie taip :D man atrodo, kad mes visi sakome iš savo patirties, ko mum truko, kas mum svarbiau. Nesinorėtų ateiti pas psichiatrą, kuris 2 rūšių raminamuosius išrašytų, ir kai nerimas užeitų, kartas nuo karto amitriptiliną išgerti? Mano situacija. Su savo privačia gydytoja aptarėm, sako nu geras, dar negirdėjau tokio dalyko. Sako tikiuosi ne artojai amitriptilino, sakau ne, nusipirkau, pergalvojau ir išmečiau. O tas diedukas toks, kad visad radijo klausosi, nelabai kuom ir domisi. Na, yra kurie gerai atlieka savo darbą, ir kurie paviršutiniškai. Empatijos šiame dalyke tikrai nematau :)
Vartotojo avataras
Parašė emar
#415652 Visur yra. Didžioji dauguma ne apie pacientus galvoja. Ir nemanau, kad visi moka atskirti savo problemas ir perkėlimus nuo pacientų problemų ir perkėlimų. O ir pacientų yra visokių. Ir kuo senesnis gydytojas, tuo jam daugiau elgsenos visokių asociacijų su visokiom nesąmonėm, nes vistiek patirtis. O ne visi ekstrasensai, kad pažiūrėjęs kelias minutes į pacientą viską supranta.
Vartotojo avataras
Parašė Mmdzhey
#415670
emar rašė:Jūs irgi taip atsakingai žiūrit visi į savo bet kokį atliekamą darbą? Atliekat visus įmanomus tyrimus, skaitot dieną naktį ir pan? Ar tai taikoma tk tiems, kurie jus aptarnauja?

Neskaitau nei dieną nei naktį nes negaliu sukaupti dėmesio, bet į savo atliekamą darbą žiūriu labai atsakingai, nes nėra kas už mane pažiūrėtų. Nors neturiu tiek jėgų ir energijos kiek reiktų bet vistiek žmonės mano darbu patenkinti. Ir daktarais nesiskundžiu, stebuklų jokių jie nedaro, bet bent jau kažkokius standartinius tyrimus nustatytų kaip privalomus visiems kas kreipiasi, kad nereiktų tingesniems ar laiko neturintiems psichiatrams galvoti ir skaityti ir mokintis.