- 2011 06 28, 20:47
#228434
Sveiki
Is karto prisipazinsiu neskaiciau visos temos.
Tad jei pasiusite skaityti nuo pradziu nieko tokio
Seroxata vartoju jau penki metai, kiek bandziau mesti nesekmingai(galvos svaigimas, nerimas,laikinas orentacijos sutrikimas).
Bet jau supratau, kad tai yra legalus narkotikas :x
Tad jei yra zmoniu kurie yra vartoja sita vaista ilgiau nei metai
ir sekmingai jo atsikrate, noreciau patarimo : kaip tai imanoma?
Nes is mediku pagalbos nesulauksi tik eilinio recepto sekanciai dozei :angel
Buciau dekingas jei nukreiptumete tinkama linkme detoksikuotis nuo sito
meslo.