Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė dvv
#220240
Cikadelė rašė:Po 20mg.

jums gerai. man tai visus 40 mg per dieną sakė gerti.
Vartotojo avataras
Parašė Brunhilda
#220270
dvv rašė:
Cikadelė rašė:Po 20mg.

jums gerai. man tai visus 40 mg per dieną sakė gerti.

Bet gal pagerus po 40 mg. pageres, ir sumazins po kiek laiko =) :angel
ParašėCikadelė
#225911 Pradėjau mažinti Seroxat,dar tik nuo praeito ketvirtadienio geriu po pusė 'porcijos' ir atsirado toks keistas jausmas kai atsistoju ir einu,lipu laiptais ir pan.Tarsi per kūną pereina daug daug adatėlių,atrodo,kad kūnas sekundei aptirpsta.Ir tai gali kartotis daug kartų iš eilės,bet su tarpais.Ar gali būti dėl to,kad mažinu vaistus?Man kažkaip nelabai tikėtina,bet toks labai nemalonus jausmas...Nors pastaruoju metu dėl daug ko nervinuosi,dar tas vaistų nutraukimas nerimą kelia :bloga Help.
ParašėCikadelė
#225912 Aj,jau pati radau,kad čia gali taip būt...
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#225914 Gali būt, Seroxatą nutraukt gana sunku, bet išgyvenama.
Vartotojo avataras
Parašė Brunhilda
#225968 Mona, o tu nutraukinejai Seroxata?
Man tai labai sunkiai sekesi, ir as po dvieju dienu sumazintos dozes vel grizau prie iprastines....Manau, per anksti man buvo nutraukiami jie....
Bet busena buvo baisi, nebenoriu net prisiminti
ParašėCikadelė
#225969 Man fiziškai labai jaučiasi,galva sukasi,kūnas dilgčioja,kojos tirpsta :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#225972 Taip, būtent fiziškai labiausiai ir jaučiasi, labai svaigsta galva, jei staigiai pasisuki, toks jausmas, kad žvilgsnis nespėja iš paskos(jei suprantamai pasakiau) ir toks bendras apsvaigimas.
Brunhilda, aš kol mažinau nieko nejaučiau, bet kai visai nutraukiau, tai ta būsena truko kažkur savaitę. Gal tau dar iš tiesų per anksti nutraukti.
ParašėCikadelė
#226597 Dvi savaites gėriau po pusę tabletės kasdien,dabar trečia diena kai geriu ketvirtadalį ir vėl grįžo galvos svaigimas,silpnumas ir pan.O man jau kitą ketvirtadienį egzaminas,bijau,kad čia man blogai susidubliuos viskas :bloga
Parašė Renius
#228434 Sveiki
Is karto prisipazinsiu neskaiciau visos temos.
Tad jei pasiusite skaityti nuo pradziu nieko tokio :bloga
Seroxata vartoju jau penki metai, kiek bandziau mesti nesekmingai(galvos svaigimas, nerimas,laikinas orentacijos sutrikimas).
Bet jau supratau, kad tai yra legalus narkotikas :x
Tad jei yra zmoniu kurie yra vartoja sita vaista ilgiau nei metai
ir sekmingai jo atsikrate, noreciau patarimo : kaip tai imanoma?
Nes is mediku pagalbos nesulauksi tik eilinio recepto sekanciai dozei :angel
Buciau dekingas jei nukreiptumete tinkama linkme detoksikuotis nuo sito
meslo.
ParašėCikadelė
#228436 Aš beveik metus gėriau Seroxat,tai nežinau ar bus labai vertingas patarimas.Prasikankinau mėnesį beveik su visais šalutiniais(galvos svaigimas,kūno tirpimas ir kt),tikrai galvojau,kad mirsiu kartais,bet vis mažinau dozę,kentėjau,laukiau ir išlaukiau.
O gydytojai tai,žinoma,kad tik vaistus gali išrašyt,juk pats kažkaip privalai susiimti ir iškęsti visus šalutinius pojūčius,nieks kitas to už tave nepadarys. :)
Nors blem.ba,penki metai...Tikiu,kad žiaurios lomkės turėtų būt,bet jei vaistų nebereikia,nes nebesergi,o tik su pašaliniais nesusitvarkai...
Parašė Renius
#228441 Na as manau, kad man ju reikia tik del to , kad as prie ju priprates.
Pradedu mazinti ir pasireiskia visi depresijai budingi pozymiai.
O kaip kitaip nustatyti reikia man ju ar nereikia?
Ir kiek galima gerti juos? Skaites kazkada, kad kazkas ir astuoniuolika metu gere. Tai nejaugi iki gyvenimo pabaigos gerti?
Lengavas budas valstybei uzsidirbti kazkiek is legaliu narkomanu :achtung
ParašėCikadelė
#228443 Man tai gydytoja pasakė,kad galim bandyt nutraukt,nes nebebuvo depresijos požymių :)
Jeigu reikia,tai turbūt ir visą gyvenimą gerti galima,bet čia jau individualūs atvejai,manau.Nors čia tik mano pasvarstymai.
Na,nemanau,kad vaistai yra narkotikai,bet čia vėlgi,nuomonės reikalas ir būtų off topic'as.
O nemaišai depresijos požymių su tiesiog šalutiniais požymiais?Nes taip,nuotaikos tikrai negali būt,kai atrodo,kad širdis iššoks iš krūtinės,pradedi verkt dėl bet kokio šūdo ir pan.Nes man galiausiai praėjo tokios slogios nuotaikos.O dabar,kai dar geri vaistus,jautiesi normaliai?Na,ne depresininkas? :D
Parašė Renius
#228450 Na man tuos vaistus paskyre is pat pradziu del silpnos depresijos
(nerimas,skaudejo krutine,ir panasiai). Dideles depresijos pozymiu
nebuvo. Kas blogiausia buve tai nerimas(kai nezinai kas darosi ir kuo tai baiksis). O dar tikriausiai geriu tuos vaistus , nes nenoriu kad vel viskas pasikartotu, nes bandant mazinti viskas atsinaujina. Ir labai nemalonus galvos svaigimas, kurio ypac negaliu pakesti.
Idomu butu isgirsti specialisto nuomone, kuris nesuinteresuotas kuo greiciau atsikratyti pacientu, bet noretu jam padeti.Kazin cia yra tokiu?
Ar tik pacientai?
Parašė bimbam123
#228452 Šiandien kaip tik nusprendėm su gydytoju, kad jau laikas mesti seroxat'ą. Vartojau metus ir kelis mėnesius. Na, rytoj jau pusę tabletės gersiu, tikiuosi nebus labai blogai. Gal kokių vitaminų nusipirkt, gal geriau būtų?