- 2016 12 17, 16:41
#360908
SI lapkriti klause ar supranti ka laikrasti raso ir ka per radija sako ar pagerejo po ligonines, kiek kartu gulejai ligoninej ir kaip nerimas.
Pries du metus klause labiau del socialiniu igudziu ar nebijai but vienas namie, ar valgyt pasidarai zodziu ar moki savarankiskai gyvent.
HappyAngel rašė:Ar teko, kuriam pastaruoju metu eiti komisiją? Nepasikeitę klausimynas ar dar kas nors? Įdomu ar yra skirtumai Vilniuje ir Kaune NDNT darbuotojai, skiriantys nedarbingumą?
Nes ruošia man jau dokumentus, vėl teks važiuoti. Tik pastebėjau, kad poliklinikoj jokių testų jau neduoda daryti. Buvo tik ilgas pokalbis su psichologe-psichoterapeute, o ji paskui pati surašo duomenis.
Čia kokia naujovė? Gal, kad mes atseit sukčiaujam braukydami blogiausius variantusMan asmeniškai tai tik geriau, mažiau galvos sukimo ir pan. su tais testais.
Tik girdėjau, kad sugriežtinta tvarka, bijau, nes dabar vos išgyvenu, tai jei sumažins iki trečios grupės, tai bus šakės, nes dabar dirbančios savęs neįsivaizduoju, kai į mėnesį kelis kartus lakstau pas savo psichiatrę
SI lapkriti klause ar supranti ka laikrasti raso ir ka per radija sako ar pagerejo po ligonines, kiek kartu gulejai ligoninej ir kaip nerimas.
Pries du metus klause labiau del socialiniu igudziu ar nebijai but vienas namie, ar valgyt pasidarai zodziu ar moki savarankiskai gyvent.


Man asmeniškai tai tik geriau, mažiau galvos sukimo ir pan. su tais testais.
