- 2020 05 13, 08:22
#408652
Man tiko Risperidon activis vaistas, geriau po 2mg jokiu salutiniu. Nei svorio, nei padidinto miego poreikio.
Moderatorius: signs
- 2020 05 24, 11:44
#408860
Geriau depresijai sumazint bet tik padidino ja labiau.. ,ismeciau velniop
- 2020 12 09, 13:58
#411979
Geriu nuo šizofrenijos pasireiškiančios daugiausiai mąstymo sutrikimais. 2-4 mg dienai. Padeda labai, net jaučiu, pavyzdžiui, kitą dieną po tabletės, kad emociškai ir protinė veikla atsistačiusi. Bet kai tik išgeri būna sunku pakelti tą nuotaikos nuslopinimą, ypač jei 2 mg ar daugiau išgeri. Sėkmės!
- 2021 06 14, 06:44
#415393
Gal kas susidure su pilnumo jausmu? Jauciuosi kaip balionas. Ar praejo?
"The key to being happy isn't a search for meaning. It's to just keep yourself busy with unimportant nonsense, and eventually, you'll be dead."
- 2021 06 14, 07:37
#415394
Nežinau ar nuo jo ar nuo mirtazapino, bet jo. Toks kaip maišas vaikštau aš nuo jo, apslopintas ir kažkoks kaip ištinęs, kojos ištinę, pilvas išsipūtęs, bet dar gal ir dėl to kad svorio labai priaugau nuo vaistų. Su laiku lygtais apmažėjo, bet aš geriu 1mg tai nežinau kaip su didesnėm dozėm.
F33.2
Sertraline100mg Quetiapine100mg Lamotrigine50mg
Sertraline100mg Quetiapine100mg Lamotrigine50mg
- 2021 08 17, 14:07
#416972
Jau mėnesis po risperidono nutraukimo galvą kasdien skauda :/ buvę kam taip?
"The key to being happy isn't a search for meaning. It's to just keep yourself busy with unimportant nonsense, and eventually, you'll be dead."
- 2021 08 17, 14:47
#416974
Hmm. Nea. Nebuvo nei pradedant nei numetus. Man vienintelis dalykas buvo tai kad nustojau tint jį numetus. Su juo kažkoks išsipūtęs buvau, tarsi skysčius kauptų ar kažkas tokio.. gal nuo kažko kitko galvą skauda?
F33.2
Sertraline100mg Quetiapine100mg Lamotrigine50mg
Sertraline100mg Quetiapine100mg Lamotrigine50mg
- 2021 08 17, 16:09
#416977
Manau,kad nueme itampa, o grizus itampai atejo ir galvos skausmai
"The key to being happy isn't a search for meaning. It's to just keep yourself busy with unimportant nonsense, and eventually, you'll be dead."
- 2021 08 17, 16:58
#416981
Gali būt. Nes man numetus irgi įtampa, nerimas sugrįžo, bet bent akatizijos atsikračiau
F33.2
Sertraline100mg Quetiapine100mg Lamotrigine50mg
Sertraline100mg Quetiapine100mg Lamotrigine50mg
- 2022 04 05, 15:39
#422169
Perskaičiau visų atsiliepimus, man paskyrė šį vaistą, pradėsiu gert nuo rytojaus. Ar yra nors kasnors, kam padėjo?
- 2022 04 05, 15:49
#422170
Kazkada geriau si vaista. Teko gerti daugiau nei pusmeti. Tada padejo
- 2022 04 05, 16:03
#422171
O koks konkrečiai efektas buvo? Kodėl nutraukėt?
- 2022 04 05, 16:26
#422172
Nutraukiau, nes buvo pagerėjimas. Kai gulėjau ligoninėje gydytojas sakė, kad pusę metų reiks gerti. Po pusmečio mečiau gerti. Po kurio laiko buvo pablogėjimas, ir tada jau kitus vaistus paskyrė.
- 2022 05 06, 17:52
#422426
O Kokius paskyrė po kurio laiko?ir nuo kokios ligos ?
Aldona Julita rašė:Nutraukiau, nes buvo pagerėjimas. Kai gulėjau ligoninėje gydytojas sakė, kad pusę metų reiks gerti. Po pusmečio mečiau gerti. Po kurio laiko buvo pablogėjimas, ir tada jau kitus vaistus paskyrė.
O Kokius paskyrė po kurio laiko?ir nuo kokios ligos ?
- 2022 05 07, 09:34
#422427
Po 2 metų nuo tos pačios ligos paskyrė stipresnius vaistus. (Šizoefektinis sutrikimas depresinio tipo). Haloperidolį 1 ampulė per menesį, kvetiapiną 200 mg ir parkopaną 2 tabletes. Beveik 5 metus vartoju

