Moderatorius: signs
- 2008 10 31, 21:40
#77721
man cipralex geriant svoris nekrito. Nors ir šiaip jis man ne ką tepadėjo.
- 2008 10 31, 22:22
#77730
amitriptilinas+rispoleptas = 12 kg per mėnesį.
Paskutinį kartą redagavo MiesteRuduo 2008 12 19, 21:14. Iš viso redaguota 1 kartą.
Make a change kill yourself
- 2008 11 01, 08:38
#77796
Jo, man irgi su rispoleptu svoris augo labai, bet tai ėmiau nieko neėst nes žiauru tuoj bus. Tai berods ir vietoj stovi dabar tas svoris.
- 2008 12 19, 00:15
#90044
O man išrašė Mirtazapiną.... Supratau, kad nuo jo svoris gali stipriai padidėti, nes jis labai didina apetitą... O ir svoris , ir apetitas pas mane ir taip per dideli...
Ir jei dar padidės, tai
Ir jei dar padidės, tai
...Kad būtum laimingas, reikia nedaug, bet visą laiką reikia...
- 2008 12 19, 21:16
#90221
numečiau svorį. buvo nesunku. tiesiog reikia žiūrėti ką ir kiek valgai. ir valios, aišku ;-)
Make a change kill yourself
- 2008 12 20, 01:11
#90260
O man NIEKS nepadeda, jau taip žiūriu ir skaičiuoju, gali pažiūrėt "virtuvėj" "sekam svorį" net rašyt pradėjau, bet kaip įkalta, kiekvienčąkart persirengiant, duše, baisus stresas, labai nekenčiu savo kūno.. :x
Sustabdykit pasaulį, aš noriu išlipti




Jei tikrai išvis įmanoma sugrįžti..
