Moderatorius: signs
- 2012 12 20, 09:20
#289456
Migdo nerealiai, vakar išgėriau, o net dabar atsigauti nesugebu, gal nebegerti ? Ankščiau viskas buvo ok, o gal todėl atrodė ok, kad ligoninėje man juos pritaikė ir galėjau miegoti kiek noriu.
- 2014 02 07, 18:56
#311274
sveiki, sakykit gal zinot ar si vaista gali israsyt seimos gyd, nes pas psihiatra men gale, nebeiskenciu raumenu skausmu, esu vartojus si vaista, jokiu baisiu salutiniu poveikiu nejaiciau, prisiskaiciau , kad jis nuima nervinius skausmus, (susimete i desine koja ir ranka)
- 2015 01 06, 15:49
#332687
Gal kas galite parašyti, kokia maksimali vaisto dozė?
F.33.2 ir F.61
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
- 2015 01 06, 15:54
#332688
Radau - 150 mg per parą.
Man jį derina su Elontriliu, kažin kaip čia bus - dienos dozė 100 mg per kelis kartus
HappyAngel rašė:Gal kas galite parašyti, kokia maksimali vaisto dozė?
Radau - 150 mg per parą.
Man jį derina su Elontriliu, kažin kaip čia bus - dienos dozė 100 mg per kelis kartus
F.33.2 ir F.61
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
- 2015 01 06, 19:55
#332701
maksimali 300mg rezistenciniais atvejais, bet dazniausiai 100-150mg. Jei kartu vartojamas bupropionas, amitriptylino doze turetu but mazesne, nes bupropionas stabdo amitriptylino metabolizma, todel organizme jo kiekis automatiskai padideja.
Esu vartojes nortriptylina (amitriptylinas skaidomas organizme i nortriptylina), tai labai nepatiko prakaitas ir issdziuvus burna, taciau kas liecia pati antidepresantini poveiki, tai tricikliai tikrai stiprus vaistai
Esu vartojes nortriptylina (amitriptylinas skaidomas organizme i nortriptylina), tai labai nepatiko prakaitas ir issdziuvus burna, taciau kas liecia pati antidepresantini poveiki, tai tricikliai tikrai stiprus vaistai
600mg quetiapine, 200mg lamotrigine, 45mg mirtazapine, 5mg lorazepam
- 2015 01 07, 11:18
#332734
Tiesiog jau išbandėm daug AD ir nei vieni neišlaiko savo veikimo, nes tarkim 3 sav. su nauju AD yra gerai, o po to - duobė.
Dar galvojau gal seroxat būtų stipresnis už vartotą escitalopramą, bet gyd. nepritarė.
Esu girdėjusi, kad stacionare gydant labai sunkią depresiją padėjo, tiesiog ištraukė iš didžiausios duobės būtent 300 mg, maksimalios dozės amitriptilino. Tik tikrai labai nesmagu, kai taip džiūsta burna
biggie rašė:maksimali 300mg rezistenciniais atvejais, bet dazniausiai 100-150mg. Jei kartu vartojamas bupropionas, amitriptylino doze turetu but mazesne, nes bupropionas stabdo amitriptylino metabolizma, todel organizme jo kiekis automatiskai padideja.
Esu vartojes nortriptylina (amitriptylinas skaidomas organizme i nortriptylina), tai labai nepatiko prakaitas ir issdziuvus burna, taciau kas liecia pati antidepresantini poveiki, tai tricikliai tikrai stiprus vaistai
Tiesiog jau išbandėm daug AD ir nei vieni neišlaiko savo veikimo, nes tarkim 3 sav. su nauju AD yra gerai, o po to - duobė.
Dar galvojau gal seroxat būtų stipresnis už vartotą escitalopramą, bet gyd. nepritarė.
Esu girdėjusi, kad stacionare gydant labai sunkią depresiją padėjo, tiesiog ištraukė iš didžiausios duobės būtent 300 mg, maksimalios dozės amitriptilino. Tik tikrai labai nesmagu, kai taip džiūsta burna
F.33.2 ir F.61
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
- 2015 01 13, 20:05
#333022
Kažkas iš košmarų man dabar atsitikę. Pasireiškė daug amitriptilino šalutinių poveikių, o ypač galvos svaigimas, trumpas ausyseužesys, aplinkoje prastai orientuojuosi, sulėtėjęs dėmesys ir kalba, apie nuotaiką tai net nekalbu, nei kiek geriau, nors geriu dar tik savaitė.
Nežinau, ką daryti, kai užeina galvoje lyg aptemimai, panašiai kaip alpstant.
Bijau iš namų ir koją kelti
Ar čia kentėti, kol praeis šalutiniai, ar eiti pas gydytoją?
Gal kas patars iš savo patirties? Ar čia tik mane vieną gydo amitriptilinu?
Nežinau, ką daryti, kai užeina galvoje lyg aptemimai, panašiai kaip alpstant.
Bijau iš namų ir koją kelti
Ar čia kentėti, kol praeis šalutiniai, ar eiti pas gydytoją?
Gal kas patars iš savo patirties? Ar čia tik mane vieną gydo amitriptilinu?
F.33.2 ir F.61
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
- 2015 01 14, 06:19
#333048
O tu negali pasiskambint gyd.? Jei neturi asmeninio tel. jos, tai į kabinetą ir pasiklausk ką daryt. Nereiks eit. Amitriptilinas senas vaistas, visko gali būt, kad daugiau šalutinių...
Pasiskambink ar nueik pas gyd. Būtinai!
Pasiskambink ar nueik pas gyd. Būtinai!
- 2015 01 14, 10:32
#333056
Turetu nemazai salutiniu priaeiti, bet tikrai ne visi, nes tricikliai antidepresantai nera svariausi vaistai
HappyAngel rašė:Kažkas iš košmarų man dabar atsitikę. Pasireiškė daug amitriptilino šalutinių poveikių, o ypač galvos svaigimas, trumpas ausyseužesys, aplinkoje prastai orientuojuosi, sulėtėjęs dėmesys ir kalba, apie nuotaiką tai net nekalbu, nei kiek geriau, nors geriu dar tik savaitė.
Nežinau, ką daryti, kai užeina galvoje lyg aptemimai, panašiai kaip alpstant.
Bijau iš namų ir koją kelti![]()
Ar čia kentėti, kol praeis šalutiniai, ar eiti pas gydytoją?![]()
Gal kas patars iš savo patirties? Ar čia tik mane vieną gydo amitriptilinu?
Turetu nemazai salutiniu priaeiti, bet tikrai ne visi, nes tricikliai antidepresantai nera svariausi vaistai
600mg quetiapine, 200mg lamotrigine, 45mg mirtazapine, 5mg lorazepam
- 2015 01 14, 12:30
#333063
Bet man keista, kad pradėjus juos vartoti nebuvo šalutinių, o dabar ėmė reikštis vis stipriau. Nenoriu laukti kol eidama kur gatve po mašina palysiu, nes tas galvos "nutirpimas", nesiorientavimas erdvėje..ir kiti. Pamenu tas pats buvo su venlafaksinu. Paprasčiausia man jis netiko.
Tik dabar nežinau, ką gerti, gal grįžti prie escitalopramo. Nes jau ir gydytojas nežino, ką man skirti, jau daug išbandyta variantų. Lyg kalbėjo apie cymbaltą + elontril. Zoloftas irgi netiko.
biggie rašė:Turetu nemazai salutiniu priaeiti, bet tikrai ne visi, nes tricikliai antidepresantai nera svariausi vaistai
Bet man keista, kad pradėjus juos vartoti nebuvo šalutinių, o dabar ėmė reikštis vis stipriau. Nenoriu laukti kol eidama kur gatve po mašina palysiu, nes tas galvos "nutirpimas", nesiorientavimas erdvėje..ir kiti. Pamenu tas pats buvo su venlafaksinu. Paprasčiausia man jis netiko.
Tik dabar nežinau, ką gerti, gal grįžti prie escitalopramo. Nes jau ir gydytojas nežino, ką man skirti, jau daug išbandyta variantų. Lyg kalbėjo apie cymbaltą + elontril. Zoloftas irgi netiko.
F.33.2 ir F.61
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
- 2015 01 14, 15:00
#333072
Geriausia seroxatas
HappyAngel rašė:biggie rašė:Turetu nemazai salutiniu priaeiti, bet tikrai ne visi, nes tricikliai antidepresantai nera svariausi vaistai
Bet man keista, kad pradėjus juos vartoti nebuvo šalutinių, o dabar ėmė reikštis vis stipriau. Nenoriu laukti kol eidama kur gatve po mašina palysiu, nes tas galvos "nutirpimas", nesiorientavimas erdvėje..ir kiti. Pamenu tas pats buvo su venlafaksinu. Paprasčiausia man jis netiko.
Tik dabar nežinau, ką gerti, gal grįžti prie escitalopramo. Nes jau ir gydytojas nežino, ką man skirti, jau daug išbandyta variantų. Lyg kalbėjo apie cymbaltą + elontril. Zoloftas irgi netiko.
Geriausia seroxatas
- 2015 01 14, 15:07
#333073
Kalbėjom apie seroxatą (jo dar nebandžiusi
), gydytojas jo nenori skirti
K2_fujative_K2 rašė:HappyAngel rašė:biggie rašė:Geriausia seroxatas
Kalbėjom apie seroxatą (jo dar nebandžiusi
), gydytojas jo nenori skirti
F.33.2 ir F.61
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
20 mg paroxetine, 3mg bromazepam, 25 mg quetiapinum ~18 val nerimui, 50-75 mg quetiapinum miegui.
- 2015 01 14, 15:51
#333076
seroxatas geriausiai veikia nerima is visu SSRI, taip pat ir OCD. As dabar puikiai jauciuos su 300mg venlafaxino + 60 mirtazapino, stiprus derinys. Cymbalta + bupropionas irgi geras variantas, jei amitriptylinas per daug salutiniu poveikiu
600mg quetiapine, 200mg lamotrigine, 45mg mirtazapine, 5mg lorazepam
- 2015 01 14, 18:07
#333081
Keista, kad seroxato neraso.. Seroxatas pagrinde dazniausiai israsomas antidepresantas ir veiksmingiausias
HappyAngel rašė:K2_fujative_K2 rašė:HappyAngel rašė:biggie rašė:Geriausia seroxatas
Kalbėjom apie seroxatą (jo dar nebandžiusi), gydytojas jo nenori skirti
Keista, kad seroxato neraso.. Seroxatas pagrinde dazniausiai israsomas antidepresantas ir veiksmingiausias



