- 2008 02 05, 00:17#24691
pradzioje buvo ir man traukuliai, nakti atsigulus, cia taip organizmas reaguoja, nebijok...praeis, o pagerejima pajauciau gal po kokio gero menesio tik...
- 2008 06 10, 08:35#47711
mirtazapinas man rodos yra tas pats remeronas. o sitas vaistas ko gero labiausiai is visų augina svorį. nors ištikrųjų dauguma AD tai daro. bet nieko nepadarysi, reikia gydytis. tai tiesiog būtina. vėliau svorį bus galima numest. dėl konkrečiai šito vaisto, tai net nežinau.
- 2008 06 10, 08:40#47713
Tai va kad po tu vaistu labai sunkiai krenta tas svoris. net nezinau buvau nusprendus kategoriskai negerti daugiau AD. Isigydyti psichoterapijomis...
- 2008 06 10, 09:39#47717
man nuo vaistų kaip tik nukrito svoris.
tiesa, gėriau anafranilį, o paskui - alventą.
bet kiekvienam individualiai, o cipralex tikrai nėra tokie baisūs.