Moderatorius: signs

ParašėSandra
#10178 gALIMA....
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#10247 nu man tai jis padeda. jau antra menesi geriu, tikrai pagerejimas :!:
ParašėSandra
#12208 man irgi :)
Parašė stasinis
#18237 Aš geriu Cipralex 2savaites,kol kas jokio pagerejimo :x ,tik prie visu depresijos simptomu dar prisidėjo raumenų traukuliai :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Sandra
#24691 pradzioje buvo ir man traukuliai, nakti atsigulus, cia taip organizmas reaguoja, nebijok...praeis, o pagerejima pajauciau gal po kokio gero menesio tik...
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#30655 as nuo ryt ji pradesiu gert...viltis kad pageres yra...
Parašė auksiukas
#47702 Sveiki, man juos siulo gerti, ir nezinau, ar gert ar ne. Ar tikrai nuo ju svoris neauga, nes nuo pirmuju priaugau 15 kg.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#47703 o kokie buvo pirmi?
Parašė auksiukas
#47710 citalopramas ir mirtazapinas
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#47711 mirtazapinas man rodos yra tas pats remeronas. o sitas vaistas ko gero labiausiai is visų augina svorį. nors ištikrųjų dauguma AD tai daro. bet nieko nepadarysi, reikia gydytis. tai tiesiog būtina. vėliau svorį bus galima numest. dėl konkrečiai šito vaisto, tai net nežinau.
Parašė auksiukas
#47713 Tai va kad po tu vaistu labai sunkiai krenta tas svoris. net nezinau buvau nusprendus kategoriskai negerti daugiau AD. Isigydyti psichoterapijomis...
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#47714 jei liga sunkesnės formos, tai vien terapija nepadės.
Parašė auksiukas
#47716 Tai va kad nera labai sunki, tik psichoterapeute sako kad greiciau pavyktu viskas.
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#47717 man nuo vaistų kaip tik nukrito svoris.
tiesa, gėriau anafranilį, o paskui - alventą.
bet kiekvienam individualiai, o cipralex tikrai nėra tokie baisūs.
Vartotojo avataras
Parašė vikute
#47754 nuo cipralex svoris neauga, nes jis priedo mazina apetita :)