Moderatorius: signs

Parašė Paula
#265592
kunigaikštisMyškinas rašė:Ne, gi rašo aukščiau, kad gyd. paskyrė tiek, tik mažiau geria ir t.t..


oi tikrai nepastebejau :jap
Vartotojo avataras
Parašė mmm
#265625 Taip, stengiuos klausyti gydytojų:) Tikrai pati nedidinu, man pasirta 10 mg.
Parašė Baran
#265652 10 mg tokios dozes net nera 20 tik tai ner skirtumo ar geri ar negeri tuos 10 mg
Vartotojo avataras
Parašė mmm
#265663
Baran rašė:10 mg tokios dozes net nera 20 tik tai ner skirtumo ar geri ar negeri tuos 10 mg


Cipralex yra 10 mg. Galite pasiskaityti informacini lapeli, arba gydytojo paklausti.
Parašė Baran
#265693 ne taip supratau pamaniau paroksetino 10 mg o cipralex tai taip yra tokia vidutine doze
Parašė Baran
#265700 gal zinot kas buna kai per kuna siurpuliukai (skruzdelytes) pereina? tiesiog tai prasidejo kai seroxat padidino iki 40 mg, labai idomiai
Vartotojo avataras
Parašė joni23
#278156 Sveiki. Pradejau gerti paroxetine orion po 10mg ryte. Jauciuosi gan neblogai, tik vienas dalykas. Vakarais prasideda toks nerimas skrandzio sryti, o poto pradeda permusineti ir labai issigastu, nezinau kur detis. Lakstau po namus kaip balvonas... Ir taip kiekviena vakara, lb issigastu tu permusimu, gal kam taip yra buve? Tai dabar nutraukiau vaistu vartojima .. bet ryt vel pradesiu gerti, nes kitaip negaliu :|||
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#278158 gali buti ir siaip tokia busena, nerimas vakarinis... jei nuo vaistu, jei neseniai geri, tai su laiku praeina, reik save pastebet
Vartotojo avataras
Parašė joni23
#278167 Na pries du metus teko gerti Seroxat, tai nieko penasaus nebuvo.. Nors poto geriau Escitalopramum, nuo jo irgi buvo atsirade tokie permusimai, td meciau ... bet db vel prireike antidepresantus gerti, nes kamuoja obsesinis kompulsinis sutrikimas :x Ikyrios mintys zudo tiesiog.. Na bet isgerus 10mg praeina viskas ir gerai jauciuosi, pasaliniu nera kaip buvo nuo escitalopramum, kai vos galejau menesi is lovos islipti kol nepraejo pasaliniai .. Na reiks bandyti kazkaip gerti :da
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#278171 pabandyk pastebet pulsa ir kraujospudi kelias dienas. Ryte ir kai uzeina. rasykis ant lapo.
o negali but tas permusimas kai kovoji su ikyrumais?
Vartotojo avataras
Parašė joni23
#278176 Nu pas mane pulsas dazniausiai buna neauksciau 70, bet uzejus tiems permusimams jis kyla, nes padideja nerimas, apima mirties baime... Ir tai buna pries einant miegoti... Tada poto pradedu apie tuos permusimus pastoviai galvoti ir laukti vakaro kada jie vel pasikartos .. Visada sone turiu gudobeles lasu, jai jie nepadeda kalu Bromazepam 1.5mg arba visa tab 3mg.. td aprimstu ir uzmiegu ...
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#278180 gal permusimai nuo to kad lauki permusimu?
Vartotojo avataras
Parašė joni23
#278184 Neisivaizduoju.. Nors manau kad ne, nes uzeina toks skrandzio skryti lyg putimas, td norisi atsiraugiot... nu ir kyla nerimas, prasideda permusimai. Td sokstu is lovos ir lakstau kaip isprotejas :x :D :D :D