- 2012 07 13, 10:29
#265590
Ne, gi rašo aukščiau, kad gyd. paskyrė tiek, tik mažiau geria ir t.t..
kunigaikštisMyškinas rašė:Ne, gi rašo aukščiau, kad gyd. paskyrė tiek, tik mažiau geria ir t.t..
oi tikrai nepastebejau :jap




