- 2017 02 15, 18:20
#366389
Nemanau. As ir norejau nesitest, bet siuo metu nesijauciu taip gerai. Paskutiniam darbe net nezinojo niekas apie procentus, kol pats nepasakiau, tai jei nesitesi, turetu pradingt tas nedarbingumas visiems laikams
defective rašė:aš norėjau paklausti. turiu 40 procentų darbingumą, jis buvo vieną kartą tęstas (pirmą k davė metams, vėliau dviems). jis man greitai baigsis ir daugiau neplanuoju tęstis, nes gerai jaučiuosi. ar gali būti problemų susirasti darbą po to?
Nemanau. As ir norejau nesitest, bet siuo metu nesijauciu taip gerai. Paskutiniam darbe net nezinojo niekas apie procentus, kol pats nepasakiau, tai jei nesitesi, turetu pradingt tas nedarbingumas visiems laikams
600mg quetiapine, 200mg lamotrigine, 45mg mirtazapine, 5mg lorazepam






