- 2018 11 16, 20:34
#400146
Kas yra geriausi gydytojai Vasaros 5 g. universitetiniam stacionare..?
Escitalopram 20 mg, Olanzapine 15 mg, Aripiprazole 15 mg, Cyclodol 2 mg
Kovos su depresija klubas
Moderatorius: signs
azuolas rašė:O jus neikit tik pas Jolita Zurauskiene tiktais, nes man ir kiek girdejau daugumai kitu diagnozuoja sizofrenija iskart, nors pas mane depresija su stipriu nerimu.
SantaMonica rašė:Sveiki, gal galite papasakoti kazka apie Gintauta Daubara? Uzsirasiau pas ji po savaites. Buciau dekinga
western rašė:SantaMonica rašė:Sveiki, gal galite papasakoti kazka apie Gintauta Daubara? Uzsirasiau pas ji po savaites. Buciau dekinga
Pas ji nesu buves. Bet pasirinkitas variantas labai teisingas, nuomones apie ji tik geros, zinau is tu, kurie buvo.
SantaMonica rašė:Sveiki, gal galite papasakoti kazka apie Gintauta Daubara? Uzsirasiau pas ji po savaites. Buciau dekinga
buvau pas ji nesenai, labai malonus gydytojas.Manau tikrai gaudosi vaistu taikyme,nes papasakojau , kurie netiko, tai paaiskino kodel galejo netikti ir israse nauja gydyma. Vaistais nesimeto. Man patiko, o kaip bus toliau nezinau.
Mersas rašė:SantaMonica rašė:Sveiki, gal galite papasakoti kazka apie Gintauta Daubara? Uzsirasiau pas ji po savaites. Buciau dekinga
buvau pas ji nesenai, labai malonus gydytojas.Manau tikrai gaudosi vaistu taikyme,nes papasakojau , kurie netiko, tai paaiskino kodel galejo netikti ir israse nauja gydyma. Vaistais nesimeto. Man patiko, o kaip bus toliau nezinau.
from time to time rašė:Labas, ar kas nors zinote Anglijoje lietuviskai kalbanti psichiatra'e? Gyvenu peterborough mieste, bet galiu nuvykti kur nors ir toliau.
from time to time rašė:Man dar niekas nebuvo israses..
Rimas Lazutka rašė:Kokia jūsų nuomonė apie gydytoja Vitalija Rudinskaite?
Degas93 rašė:Rimas Lazutka rašė:Kokia jūsų nuomonė apie gydytoja Vitalija Rudinskaite?
jei cia ta kuri psichologe vasaros g. tai sudas. Nu gal jei tau 50 metu kokiu jo. Bet siaip labai neprofesionali ir stereotipu/homo sovieticus turinti ideju sena moteriske.
pavyzdziai- kai sakiau kad tureciau daugiau pinigu nei dabar, isvis niekad nedirbciau nes cia tik stresas, ir pasakius kad vienas is mano hobiu kompiuteriniai zaidimai (man 26 metai) pasake kad tipo cia man infantilumas ir as istryges vaikysteje ir begu nuo realybes ir tipo cia blogai ir tt. As jai aiskinu kad nebegu as cia nuo realybes, ir paklausius jos kokie pavyzdziui jos laisvalaikio praleidimo budai jeigu cia bereiksmis laiko svaistymas vaikams, tai uztylo ir nesuryso atsakymo.
Taip pat tuo metu daznai rukiau marichuana nes ji man padejo daug atsakymu savyje surast, kur deja nepadejo minetoji gydytoja, tai cia ji vel mate- begima nuo realybes, bandymas svaigintis kad jausciaus maloniau ir tt.
Na ir paskutinis taskas man buvo kai viena diena buvo toks didelis prasilauzimas, nes as zmogus emocine siena- kai viena kart pries miega pradejau verkti suprates ko man truko vaikysteje kodel as bijau tam tikru dalyku, tai ta vakara dar po to kai supratau biskeli uzrukiau, pasikalbejau su tuo ''vaiku'' viduje kuris traumuotas ir bijo pasaulio ir uzmigau ramiai. Kita diena jai pasakojant vos neapsiverkiau is naujo, ji sureagavo mazdaug ''tai cia vaikyste jo, pamirskit''.
Nu sorry bet as geresniu analiziu ir patarimu is draugo autoserviso darbuotojo gaudavau.