Moderatorius: signs
- 2010 04 03, 20:07
#186303
Bet man kitu neskiria tik klonozepama,as gi negaliu gydytojai nurodineti,ji skaito kad geriausiai yra kloz.
- 2010 04 04, 04:47
#186330
Nurodinėt negali, patarinėti irgi nemandagu, bet paprašyti galima.
nnijole rašė:Bet man kitu neskiria tik klonozepama,as gi negaliu gydytojai nurodineti,ji skaito kad geriausiai yra kloz.
Nurodinėt negali, patarinėti irgi nemandagu, bet paprašyti galima.
- 2010 04 14, 12:31
#187302
Clonezapam, buvo vienintelis vaistas, kuris man visai dienai nuimdavo nuolat pasikartojancias panikos atakas, taciau jis sukelia priklausomybe ir as jo atsisakiau. man nereikejo daugiau bedos, man reikia pasveikti o ne laikinai apmarinti pojucius.... mano nuomone geras vaistas kritiniams atvejams, taciau ilgiau kaip 2 savaites jo nevartojau.
"Cowards die many times before their deaths,
The valiant never taste of death but once."
The valiant never taste of death but once."
- 2010 09 05, 19:25
#201863
mane ziauriai migdo clonazepamas siandien visa diena mieguistas kai nakti isgeriau 1 mg o diena dar 0.5 mg tai netinka Jis man geriausiai xanaxas Jis taip nemigde nerima tik nueme tas pats budavo su lexotaniliu ir lanncher bromazepam Jie taip pat mane migdo nieko nesinori veikt kaip apsvaiges)
- 2010 09 06, 13:37
#201941
Jo, clonazepamas vercia is klumpiu
. As tik nakciai galiu ji gerti..... kai jauciu kad labai isitempus ir visai neuzmigsiu..... arba kad gresia nakti priepuolis..... Diena, jo visai neimanoma vartoti, ismes is darbo :-(. Nors kai visai budavo blogai, gydytojas rekomenduodavo ketvrtuka suciulpti po lizuviu.....
. As tik nakciai galiu ji gerti..... kai jauciu kad labai isitempus ir visai neuzmigsiu..... arba kad gresia nakti priepuolis..... Diena, jo visai neimanoma vartoti, ismes is darbo :-(. Nors kai visai budavo blogai, gydytojas rekomenduodavo ketvrtuka suciulpti po lizuviu.....
"Nėra problemų - nėra galimybės vystytis".
- 2010 09 13, 20:30
#202981
Labas. Siaip jis priskiriamas prie stipriu Benzodiazepinu grupes. Ir aisku blogiausia, jog prie jo priprantama. As jau rasiau, kad buvau prie jo pripratus, bet emiausi visu priemoniu, ir atpratau. Dabar dar kai kada pavartoju, bet labai retai, tad nejauciu jam priklausomybes. Gal tesiog reikia pajausti kada sau pasakyti STOP....... ir pridengti AD su kitu medikamentu..... Bet jei taip nuskyre gydytojas, gal butent tik taip ir reikia derinti siuos vaistus...... Bet is tikruju su Clonazepamu reikia buti atsargiems.
"Nėra problemų - nėra galimybės vystytis".
- 2010 09 14, 21:35
#203082
Nesinori to Clonezepamo gerti.Siandien isgeriau ketvirtuka is ryto,tai taip ant miego patrauke,kaip apdujus kokia.Tai po pietu geriau lexitonilio tableciuke.Kazkaip manau gal jis geresnis....Tikiuosi AD greitai prades veikti ir nebereiks jokiu raminamuju.
