Moderatorius: signs

Parašėnemoku
#202122 A, tai blogos nuotaikos ir ligų šalininkas esi. :super
Vartotojo avataras
Parašė maumuo
#202135 Buvau pas psichiatrę E. Babaš, paliko teigiamą įspūdį... bet, pasirodo, man būsena blogesnė nei maniau... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Kandis
#202141 Idomu, pagal ka vertinate, koks yra gydytojas - ar geras/blogas? Idomu man, pvz. jeigu pirma karta susitinki tarkime su psichiartu, jis isklauses tave, iskart siulo vaistus, ar taip gali elgtis geras gydytojas?
Vartotojo avataras
Parašė nnijole
#202143 Manau gydytojas mato,kam iskart skirti vaistus,o kam uztenka ir psichoterapeuto.
Parašė Vydūnas
#202151 ne nesu ligų šalininkas, ar blogos nuotaikos, tiesiog ilgą laiką gyvenime neturėjau kasdieninių stresų,tiksliau ir tų gerųjų stresų, eustreso, nėjau į darbą, kai stresų nėra, kūnas, gal tiesiog sakyčiau smegenys atpranta,ir nebegamina kažkokio hormono, tada ir visa sistema pradeda silpti...
Parašė Vydūnas
#202157 o jei gydytojas, tą dieną ne nuotaikoj, ar turėjo šeimoje ar gatvėje nemalonumų, ir pats negaluoja, siek tiek...? Ir dar jūs penkioliktas klientas ta dieną,kaip tada, su jo nustatyta diagnoze?
Vartotojo avataras
Parašė nnijole
#202158 Jei nesutinki su jo diagnoze,tokiu atveju ,galima nueiti pas kita specialista!
ParašėKatinas
#202173
Kandis rašė:Noreciau ir as jusu paklausti :birst:
Gal kas nors gyvena vilniuje, ir zino, kur butu galima nueiti pas psichologa/psichoterepauta/psichiarta be seimos gydytojo siuntimo, ir butu bent pradzioje nemokamai, nu pvz. 10 seansu nemokamai ir pan? Nenoriu banali pasirodyt, bet siaip, siais krizes laikais, pinigai nesimeto, tai norisi maksimaliai pasitaupyt. :war

nnijole rašė:Nemokamai gauti konsultacijas,gali tik savo poliklinikos, psichikos centre.

kukutis rašė:10 nemokamų konsultacijų gal pavyktų gauti JPPC. Nors nežinau, kokia ten dabar situacija.
ParašėKatinas
#202176 Pas psichiatra nereikia siuntimo, tiesiog skambini i savo psichikos sveikatos centra ir uzsirasai. Ten tau uzves kita kortele todel kitu sriciu gydytojai nezinos kuo sergi . Nebent pats pasisakysi, kartais turi ta padaryti, nes Ad gali reaguoti su kokiais nors vaistais. Taip pat psichikos sveikatos centre gausi nemokamai ą0 psichologo konsultaciju. Tai mazai, bet sis tas .
Vartotojo avataras
Parašė Kandis
#202180 Aisku, supratau, dekui uz patarimus. B)
Nu as einu pas viena specialista,aisku, moku uz psichoterapija. Man kazkaip nepatinka taip atvirai atsiverti, esu l.uzdaras zmogus, tai pastoviai stresuoju eidama pas ji... Buna, net is baimes pamirstu ka sakyti, tai is galvos dingsta visos mintys. :bloga o jum taip nebuna? :D ypac pas nauja specialista?
Parašė Vydūnas
#202193 man taip yra buvę, ir tai sakė mano psichologė normalu, ypač pradžioje..
Parašėnemoku
#202195 Man dar ir baisiau būdavo. Pas vieną sėdėdavau ir verkdavau, pas kitą sukaustydavo raumenis ir šnekėdavau be emocijų, o po to visą dieną traukuliai būdavo. :D Viskas praeina, kai įpranti, pirmo kartai pas naują žmogų būna baisiausi.
Vartotojo avataras
Parašė maumuo
#202199
Kandis rašė:Idomu, pagal ka vertinate, koks yra gydytojas - ar geras/blogas? Idomu man, pvz. jeigu pirma karta susitinki tarkime su psichiartu, jis isklauses tave, iskart siulo vaistus, ar taip gali elgtis geras gydytojas?

Kadangi teko padalyvauti intensyvios psichoterapijos grupėje kuria vedė rimtas psichoanalitikas, esu perskaitęs nemažai psichologinės literatūros (ne iš temos "padėk sau per dvi savaites") ir šiaip nemažai pažįstu psichiatrų... tačiau vertinu, aišku, gana subjektyviai, svarbiausia - nuoširdumas, noras padėti, įžvalgumas ir profesionalumas.
Šiuo atveju, abu sutikom jog man psichoterapija visais atvejais geriau nei ryti AD.., bet, deja, tai turtingų žmonių kelias, aš negaliu sau leisti net pigiausio varianto: 2 savaitines konsultacijas po 100Lt plius terapinė grupė (nežinau kiek) ir visa tai kelis metus... Poros mėnesių psichoterapija gali labiau pakenkti nei padėti kartais, panašiai kaip nebaigta pilvo ertmės operacija - "pacientas buvo pažadintas iš narkozės per operacijos pradžią ir prilaikydamas žarnokus abiem saujom, vilkdamas lašelines išklibinkščiavo iš operacinės" :D
Vartotojo avataras
Parašė nnijole
#202241 Kas liecia psichoterapija, tai tikrai yra brangus malonumas.
Parašė Tipotipas
#202288 Na galima paieskot ir pigesniu psichoterapijos variantu, kokius 40 litu uz valanda tai nereiketu gaileti manau :)