Pesimizmas yra aukštesnė optimizmo forma - jei nieko gero nesitiki iš gyvenimo - jis niekados taves nenuvils...
Kovos su depresija klubas
Moderatorius: signs
Kandis rašė:Noreciau ir as jusu paklausti![]()
Gal kas nors gyvena vilniuje, ir zino, kur butu galima nueiti pas psichologa/psichoterepauta/psichiarta be seimos gydytojo siuntimo, ir butu bent pradzioje nemokamai, nu pvz. 10 seansu nemokamai ir pan? Nenoriu banali pasirodyt, bet siaip, siais krizes laikais, pinigai nesimeto, tai norisi maksimaliai pasitaupyt.
nnijole rašė:Nemokamai gauti konsultacijas,gali tik savo poliklinikos, psichikos centre.
kukutis rašė:10 nemokamų konsultacijų gal pavyktų gauti JPPC. Nors nežinau, kokia ten dabar situacija.
o jum taip nebuna?
ypac pas nauja specialista?
Viskas praeina, kai įpranti, pirmo kartai pas naują žmogų būna baisiausi.
Kandis rašė:Idomu, pagal ka vertinate, koks yra gydytojas - ar geras/blogas? Idomu man, pvz. jeigu pirma karta susitinki tarkime su psichiartu, jis isklauses tave, iskart siulo vaistus, ar taip gali elgtis geras gydytojas?