Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#284548
dddeganti rašė:as nebijau ;DDDDD bet man ji keista.
kodel keista ? Aš gydausi Pilaitej pas Jelena Syrovatskaja. :bloga
Parašė Procella
#284565 Yra besilankančių senamiesčio psichoanalizės ir psichoterapijos centre?:) būtų įdomu išgirsti atsiliepimus...

Ars velvetica labai gyrė Dembinskienę. Sakė, kad ir vaistus puikiai parinkdavo ir išklausydavo.
Vartotojo avataras
Parašė dddeganti
#284621 na ji man asmeniskai perdaug rami ir raso bet kokius vaistus. palyginus su Strigockaite ji man atrodo nelb savo srities specialiste. bet cia tik mano nuomone
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#285799
briga6969 rašė:Norėčiau, kad parekomenduotumėte psichiatrą ir psichologą Panevėžyje. Kuris geriausias, teisingiausias ir nemokamas. Nes pinigų neturiu, o pasikalbėti labai reikia su kažkuo ir vaistukų norėčiau.

All_Of_It rašė:
briga6969 rašė:Norėčiau, kad parekomenduotumėte psichiatrą ir psichologą Panevėžyje. Kuris geriausias, teisingiausias ir nemokamas. Nes pinigų neturiu, o pasikalbėti labai reikia su kažkuo ir vaistukų norėčiau.


Simanauskaite nemuno poliklinikoi nemoka labai gera daktare. O is gydytoju geriausia visoi Lietuvoi paneveziete Silva Gruzdiene, bet pas ja mokama Bruzienes klinikoje galima apsilankyti.

briga6969 rašė:Labai ačiū :)

freakymouse rašė:Šiaip dar Panevėžio nemuno gatvės poliklinikoj gera labai Gintarė Puodžiūnienė. O iš psichologų rekomenduoju Editą Briedienę. Tiesa, valanda pas ją 30 litų, bet iš psichologų šiam mieste ji stipriausia. Sėkmės :jap

mariusss rašė:Gal kas gali parekomenduoti gera psichiatrą Kaune nustatyti tikslia diagnozę? Siulyti tik tuos psichiatrus, kurie neregistruoja i jokias sveikatos knygutes, kitaip tariant be vardu ir pavardžiu.

Aciu.

freakymouse rašė:turbūt nebelabai kam aktualu, bet jei kas dar užklys į šitą temą, kad nebūčiau apsimelavus: pas Briedienę minėta kaina tik moksleiviams. dirbantiems kaina didesnė.

Nematoma rašė:Šimanauskaitę rekomenduočiau.

mariusss rašė:
freakymouse rašė:turbūt nebelabai kam aktualu, bet jei kas dar užklys į šitą temą, kad nebūčiau apsimelavus: pas Briedienę minėta kaina tik moksleiviams. dirbantiems kaina didesnė.


Ačiū už atsakymą, gal būtų galima jos varda gauti? nes vien pavardės man neuž-tenka, o gal turite ir jos telefona?

mariusss rašė:
Nematoma rašė:Šimanauskaitę rekomenduočiau.


Ar būtų galima sužinoti jos varda ir jei žinote norėčiau jos telefono.

labai ačiū už informacija.
Parašė briga6969
#286149 O Nemuno poliklinikoje reikia iš šeimos gydytojo siuntimo norint patekti pas gydytoją psichiatrą ar ne ? Ar užtenka būti kažkurioje privačioje klinikoje prisirašius Panevėžyje? Klausiu, nes skambinausi, bet niekas nenori kelti ragelio. Visada būna sunku į tokias įstaigas prisiskambinti.
Vartotojo avataras
Parašė Ciaba
#286150 Eini tiesiai į psichikos sveikatos centrą. Jokių siuntimų nereikia.
Vartotojo avataras
Parašė Ciaba
#286153 Gal kas lankosi Kaune Neuromedoje pas gyd.D.Deltuvienę?
Parašė briga6969
#286192 Tai va buvau Nemuno poliklinikos. Psichikos sveikatos centre. Pas Puodžiūnienę patekti be šansų. Talonų nėra, o registracija tik nuo Gruodžio 1d. Sausio mėnesiui. Kažkokia durna sistema su tais talonais. Ankščiau kur lankiausi, ateini, užsiregistruoji ir lauki kol priims, o nedalindavo talonų penkiems metams į priekį. Įdomiausia tai, kad buvo apie 18h ir tik du žmonės buvo už durų laukė pas ją. Jei man skubiai reikia ? Tai va klausimas. Kas lankotės pas Šimanauskaitę. Kaip ji kaip gydytoja ir kaip žmogus ? Mačiau, kad rekomenduojate. Tai kas lankėtės kaip pas ją eilės ? Gal nėra metams į priekį viskas užimta. O gal Puodžiūnienė privačiai kur dirba ir galima patekti ?
Vartotojo avataras
Parašė Procyon
#286401 Gal teko kam nors lankytis pas Jolitą Bužinskienę? Čia Centro poliklinikos Psichikos sveikatos klinikoje.
Parašė sunshine
#287107 Gal geriausia būtų eiti pas gydytoją be išankstinių nuostatų, bet..
Šilainių PSC pasiprašiau pas Jaučkojienę arba Pažėraitę, sakė "Dabar užrašysim pas Jasaitę, o jei netiks - galėsi keisti, nes pas kitas labai ilgai laukti reikės"... Prie tos Jasaitės pareigų parašyta "Medicinos gydytoja", tai toks vaizdas susidarė, kad ją ten šiaip įkišo vietoj išėjusios psichiatrės. Tad gal kažkam yra tekę lankytis pas Giedrę Jasaitę?
Vartotojo avataras
Parašė ledi
#287116 as lankiausi:) siaip spec nebloga, bet laikui einant negerejo man sveikata, tai pakeiciau ir po poros savaiciu eisiu pas kita spec tai ziuresiu kaip seksis ten:)
Parašė sunshine
#287135 Aš prieš tai lankiausi pas Neverauskienę, kuri iš poliklinikos išėjo. Buvo labai dėmesinga, bet nenuolaidžiavo, atrodo, kad realiai įvertindavo tai, ką sakau. Gal ne visos gydytojos poliklinikose tokios ir be reikalo dabar tikiuos tokio atidumo iš gydytojo :) Po jo apsilankiau kartą pas Žukienę, tai kažin, ar tai, ką gavau, galima vadinti konsultacija. Vos ne pati pasisakiau, kaip manau, kokių man vaistų reikia, nelabai ji gilinos, davė vaistų ir ateiti po kelių savaičių liepė. Kalta esu, bet daugiau ten ir nėjau..
Parašė briga6969
#289361 Buvau šiandien pas Šimanauskaitę. Tikrai labai nuostabi ir rūpestinga daktarė. Ačiū jai labai.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#289821 "Privatūs psichoterapeutai ir vaistai"
Zvakide rašė:Norejau paklausti gal kas zinote jei apsilankai pas privatu psichoterapeuta ar jis gali israsineti vaistus?Nes siaip esu registruota poliklinikoj ir ten turi visa mano psichines ligos istorija,bet siuo metu esu socialiai nedrausta ir niekas ten manes nepriimtu,nebent mokeciau,o moketi uz poliklinikos psichiatru paslaugas ranka nekyla.. :x Jei kas zinote kaip tokioj situacijoj elgtis-buciau labai dekinga jei patartumete :flo

Zvakide rašė:Tai niekas neapsvies manes? :robot

schizophrenic rašė:Manau, kad privatus psichoterapeutas tikrai gali išrašyt, bet tik nekompensuojamus. O priklausomai nuo to, kokių vaistų reikės (jeigu ne raminamųjų, o, tarkim, rimtų neuroleptikų), tas nekompensavimas gali stipriai ištuštint piniginę + dar reikės mokėt už konsultacijas. Gausis nemaža suma. Aš jūsų vietoj susiveikčiau socialinį draudimą. Net jeigu mokėtumėt visą soc.draudimo įmoką gautųsi mažiau negu visos privačios konsultacijos ir vaistai. Jeigu nedirbat ir nesimokot, bandykit registruotis į darbo biržą, gausit draudimą. Arba susimokėkit, kreipkitės į poliklinikos psichiatrą ir prašykit, kad leistų nustatyt nedarbingumą. Kadangi jau turit ligos istoriją, neturėtų būti sunku.
Beje, čia tik mano nuomonė (:

simux112 rašė:as einu privaciai vaistus tikrai israso..... tik tos konsultacijos tai brangiai iseina na bent jau man nes einu pas tikrai brangu bet gera specialista. bet konsultacijos irgi gerai gali issisneket ir seip palengveja =]

Zvakide rašė:aciu uz atsakymus :) tada keliausiu pas privatu :DD O del to socialinio draudimo susiveikimo,tai jei atvirai labai tingiu uzsiimti visu tuo popierizmu..su darbo birza tai isvis tamsus miskas,nes dar pametus kazkur esu sodros pazymejima,be kurio neregistruoja..zodziu,nervu sutaupyti noriu :da

simux,o pas koki psichoterapeuta lankaisi,jei nepaslaptis? As irgi noreciau pas gera pakliuti,kad rimtai uzsiimtu manim,o ne siaip pavirsutiniskai..
Parašė Marija Lukon
#290317 Neuromedoje gydžiausi ne trumpą laiko tarpą. Tuo metu, gyd. D. Deltuvienė žiniasklaidoje buvo plačiai išgirta. Viso to rezultatas - sumokėjau nemažą sumą pinigų už vizitus ir paskirtus vaistus. Jos skiriamas vaistas asmeniškai man buvo SERAQUEL. Jis ne tik kad neturėjo jokio šalutinio poveikio, bet ir teigiamo poveikio nesulaukiau. Esant dideliam fiziniam ir nerviniam išsekimui studijų metu, atsidūriau stacionare. Būten besigydydama privačioje Neuromedos klinikoje. Privačiai gydytis galima, tik jei neturi finansinių problemų, nes vaistai visiškai nekompensuojami.