- 2014 08 27, 10:06
#323714
vika ar buvai pas gydytoja ? Sakei eisi siandien lyg
K2_fujativeK2 rašė:vika ar buvai pas gydytoja ? Sakei eisi siandien lyg
Siandien eisiu vakarop.
Kovos su depresija klubas
Moderatorius: signs
VVika rašė:pas mane lygiai ta pati istorija. Pirma karta paroksetinas istrauke mane o dabar viskas uzsitese. Sako, kad kai atkrenti, pagerejimo procesas daug ilgesnis.
O kodel tau nuo negeru jausmu ne stabilizatoriu skyre o klonezepama? Nors gal gydytojai geriau matyt. Pamenu rasei, kad netiko tau kazkurie stabilizatoriai?
VVika rašė:Nesiule daktare dvieju AD kombinuoti?
Dar ir oras rudeniskas, tai veikia neigiamai.
O kokia pas tave liga, kad ne tik vaistais galima istraukti is depresijos?
K2_fujativeK2 rašė:Vika dar labai naivi mergaite vaistais labai pasitiki nors svarbiausia surasti ir isknaisioti nuo ko viskas prasidejo kada kaip ir suprasi reikia dirbti su savim psichoterapijos psichologes, o vaistai paskutinei vietoi...
Ir dar yra sunkus pats psichoterapijos kelias link paciento, tiksliau informacijos sklaida siauroka pas mus Lietuvoje.
Man deja psichologai nepadėjo iki šiol. Jie man kaip palaikomoji terapija.
K2_fujativeK2 rašė:man tai aisku nuo ko man depresija ir jokia psichoterapija to neisgydys cia reikia prakentet kazkaip. mane seroxatas 2 kart istrauke is depresijos, bet kazkaip bijau vel vaistus gert..
K2_fujativeK2 rašė:man tai aisku nuo ko man depresija ir jokia psichoterapija to neisgydys cia reikia prakentet kazkaip. mane seroxatas 2 kart istrauke is depresijos, bet kazkaip bijau vel vaistus gert..
VVika rašė:kas tiesa tas nemelasK2_fujativeK2 rašė:man tai aisku nuo ko man depresija ir jokia psichoterapija to neisgydys cia reikia prakentet kazkaip. mane seroxatas 2 kart istrauke is depresijos, bet kazkaip bijau vel vaistus gert..
Pats rasai, kad tave 2 kartus is depresijos istrauke vaistai o mane vadini naivia mergaite tikincia vaistasi. Nu trenktas tu tiksliai. Nei as jauna mergaite, nei naivi. As puikiai zinau savo depresijos priezastis, moku tai issiaiskinti, juk pati psichologija esu baigusi, tai ir metodiku kruvas zinau. Mane pirma karta paroksetinas istrauke ir su savim dirbu, bet tikrai neislipsiu be vaistu, nes pas mane sunki depresija. Vien pokalbiais su psichologu ir savo sielos pasiknaisiojimu as sau nepadesiu. Smegenyse vyksta kruva realciju ir tai sureguliuoti vien psichologo patarimais neimanoma. Ir nustok tu cia skleisti demagogijas, neva vaistu visai nereikia sergamtiems depresija, nes paklausys koks zmogelis, mes vaistus o uz savaites gala sau pasidarys.
VVika rašė:Tik kaip zinoti, ar tikrai gerai parinkti vaistai?
Man paliko ta pati paroksetina 40 mg. ir olanzapina 2,5 mg. Argumentai lyg ir teisingi. 1. atsizvelgiant i tai, kuris vaistas pirma karta istrauke is depresijos.2. Negalima taip daznai kaitalioti AD, nes smegenu receptoriai labai jautrus ir gali buti blogiau. 3. Gydytoja mato 20% pagerejima, reiskia vaistas daro savo darba ir padetis po truputeli gereja. 4. ir svarbiausias argumentas - is sunkios depresijos neiseinama per menesi ar du, tam reikia laiko. Pirma karta susirgusi 3 metus dusinausi su panikos atakomis ir prasta busena. Patikejau gydytoja, kad busena tikrai atsistatys.
Kazkaip po vizito jauciuosi geriau, gal moraliskai nuteike, kad po truputi mano busena vis tik gereja. Atkrito ikyrios mintys, stengiuosi kasdien eiti I miska su suniu vaikscioti, kazka namie daryti. Bent jau neguliu lovoje ir nezliumbiu, nors jegu dar ne prudai. Tikiuosi paroksetinas daro savo darba ir po truputi man geres. Tik bijau tamsiojo/saltojo sezono, nes jo metu buna paumejimai, tad baisoka, kad atgal negrizciau, nes tokiu sezonu tik ir tunai namie.