Moderatorius: signs

Parašė burial
#271842 escitalopramas tikrai geras vaistas, tik esme tame, jei depresija gili, jos vienu vaistu neisgydysi. Labai labai siulau pabandyti lamotrigina (Lamictal). Jis nuotaikos stabilizatorius, taciau ir labai stiprus antidepresantas. Netikejau, kad gali taip padeti vienas vaistas, kaip padejo lamotriginas
Parašė Baran
#271906 1. KAS YRA LAMICTAL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

Lamotriginas gali būti vartojamas sergant epilepsija ir dvipoliu sutrikimu (maniakine-depresine liga).

Epilepsija

Lamictal gydomi įvairių rūšių epilepsija sergantys suaugę žmonės ir vaikai, be to, vaistas tinka šios ligos profilaktikai.

Suaugusius žmones ir vyresnius kaip 12 metų pacientus galima gydyti vien šiuo medikamentu. Dvejų metų ir vyresniems vaikams vien Lamictal galima vartoti tais atvejais, jei epilepsija pasireiškia tipiškais absencijos priepuoliais.

Lamictal ir kartu su kitais vaistais nuo epilepsijos galima gydyti suaugusius žmones ir vyresnius kaip dvejų metų vaikus. Kartais, pradėjus gydymą Lamictal, kitų preparatų nuo epilepsijos vartojimą galima nutraukti.

Dvipolis sutrikimas

Nuotaikos sutrikimo epizodų profilaktika, ypač depresijos sergant dvipoliu afektiniu sutrikimu.

Lamictal negalima vartoti jaunesniems nei 18 metų ligoniams, kuriems yra dvipolis sutrikimas.

Lamictal tiekiamas po 30 tablečių lizdinėse plokštelėse, supakuotose kartono dėžutėje.
Lamictal 25 mg disperguojamosios tabletės tiekiamos po 21 arba 42 tabletes lizdinėse plokštelėse, supakuotose kartono dėžutėje.
Parašė Baran
#271908 jis ne depresijai
Parašė burial
#271945 jei esi bandes kelis AD ir jie neveikia, tai zenklas dvipolei depresijai
Parašė Baran
#272099 per kiek laiko turetu pasijaust pagerejimas? kol kas nieko gero nejauciu vartoju 9 dienas
Parašė Baran
#272220 gydytoja leido didinti iki 30 mg escitalopramo
Parašė Baran
#272420 kas nors geret 30 mg escitalopramo?
Vartotojo avataras
Parašė Revenant
#272628
Baran rašė:Lamotriginas gali būti vartojamas sergant epilepsija ir dvipoliu sutrikimu (maniakine-depresine liga).


Buvau gavusi Escitalopram maniakinei depresijai gydyti, bet visiskai netiko man jis. Geriau vos 5 dienas, bet vos neisprotejau per jas - visa laika prasedejau kampe verkdama ir zalodama save, kol galu gale vyras nuveze pas gydytoja, kad pakeistu vaistus.
Parašė Baran
#273899 nezinau ka pasakyt geriu 30 mg jau savaite depresija kaip buvo ir kita taip ir isliko gydytoja sako palaukt pamazu tvarkysis
Parašė All_Of_It
#273962 nepageres nuo cipralexo , bandyk gerti zolofta nuo jo turetu pagereti .
Parašėnemoku
#273963
All_Of_It rašė:nepageres nuo cipralexo , bandyk gerti zolofta nuo jo turetu pagereti .

Nesamone.
Parašė burial
#274034
nemoku rašė:
All_Of_It rašė:nepageres nuo cipralexo , bandyk gerti zolofta nuo jo turetu pagereti .

Nesamone.


nebutinai, nes zoloftas kartu blokuoja ir dopamino transportuotoja, jei depresijai jo truksta, gali ir padeti

http://stahlonline.cambridge.org/prescr ... erapeutics

Sertraline also has some ability to block dopamine reuptake pump (dopamine transporter), which could increase dopamine neurotransmission and contribute to its therapeutic actions
Parašė Baran
#274038 man per daug dopamino
Parašė Baran
#274043 sertralinas man netiko sudas
Parašė burial
#274063 Baran, kiek laiko vartoji Escitaloprama? Nors escitalopramas truputi greiciau veikia nei kiti SSRI, verta butu islaukti bent 6-8 savaites, tada kazka kita ziuret.

Nors yra ir kitu opciju. SSRI veikia blokuodamas serotonino "pompa", kuri susiurbia serotonina atgal i priessinapsini neurona (sinapsej vyksta visas veiksmas), todel ja uzblokavus, sinapsej lieka daugiau serotonino. Bet jei organizme apskritai yra serotonino trukumas, is esmes SSRI gali ir neveikti, nes net ir uzblokavus pompa, sinapsej bus per mazai serotonino. Yra pora butu padidint serotonino kieki, tai:

Folio rugstis
5 - hidroksi triptofanas

Situ papildu gali nusipirkt bet kurioj vaistinej. Arba gali su gydytoju pakalbeti del Buspirono, jis kaip ir serotonino stabilizatorius, daznai ji naudoja papildyti SSRI veikima.