Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Vaiduoklis
#420458 nu jo, as kiek perskaiciau, kad ta cista nepavojinga ir teoriskai nieko neturejo sukelt, bet hipokampo hipoplazija, tai cia hipokampo sumazejimas ir cia labai daznai buna kur depresija serga, labai koreliuoja, nes tarkim zmogus suserga ir jiems sumazeja hipokampas, tai tada neurogeneze atstato labai gerai antidepresantai, berods SSRI
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduoklis
#420460 nu pagal farmokinetika tai jo, staigus padidejimas ir stagus sumazejimas
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#420461 Tai va. Klausimas tiktai ar depresija sumažino hipokampą ar jis ir prieš tai jau buvo toks. Nes hipoplazija tai reiškia nepilnai išsivysčius, nuo gimimo. Atrofija tai yra sumažėjimas. Tai man kaip suprantu ne sumažėję, o tiesiog neišsivystę. O Uncus tai jo - sumažėjęs. Na ir ten ne hipokampas, o parahippocampalio gyrus. Na bet visvien jis yra prie hipokampo, hipokampo dalis.
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#420462 Jo. Raminamieji gan gerai mane atstato. Biškutį reikia didesnių dozių negu anksčiau, bet labai neblogai jaučiuos kai paimu.
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#420463 Ai nu svarbu nebūtų koks alzheimeris. Nes prie alzheimerio pastebimos hipokampo atrofijos. Na bet aišku ir nuo depresijos tas pats, tai velniai žino.
Parašė Kavianskas
#420472 O kaip reikia nuspresti ar reikia darytis galvos MRT? Ar del kazkokiu simptomu, pvz skausmu, svaigimu, ar tiesiog siaip profilaktiskai?
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#420481 Nu jo.. biškį įsismarkavom per daug :D sorry
Parašė Ieva Mickutė
#420567 Sveiki,

kažkur čia skaičiau, kad kažkas raše, jog paroxetino geria po 10 mg ir tai tik '' darbo dienomis'' ar galima daryti tokias pertraukas? juk čia visi šneka apie baisias kančias nutraukimo, tai man atrodo jei dvi dienas neišgersiu tabletes, prasidės lomkes? nes ne vieną kartą jau buvo pamiršus išgerti, tai kas nutiktų jei neišgerčiau dvi dienas?
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#420568 Ieva nepamirškime, kad vaistai kiekvieną iš mūsų veikia skirtingai. Gal pasikalbėk apie tai su mediku.
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#420569 Daktarė sakydavo kad jei vieną dieną praleisi tai ne pasaulio pabaiga. Bet šiaip reikia vartot kiekvieną dieną +- tuo pačiu laiku.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduoklis
#420570 Jeigu nori isgert, tai gali ir su paroxetinu, bet jei alko neveikia, tai gali daryt pertraukas, nieko nebus, tarkim jei viena ar du kart neisgersi.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduoklis
#420571 *paroxetino, ziurek pagal savo miega, jeigu miegas nesuprasteja neisgerus 2 kart is eiles tai gal viskas ok