- 2012 02 23, 18:00
#247451
psichoterapija, kuri trunka 10 metų, tai nebe psichoterapija, o laisvi pokalbiai ir priklausomybė
kad ir kokia įsisenėjusi ar sudėtinga liga būtų, nei 7, nei 10 metų tam nereikia.
yra du variantai:
1) psichoterapeutas tau padeda, užčiuopia tavo problemą, pradedi ją suprasti, randi atsakymus į klausimus
2) psichoterapeutas tau nepadeda išspręsti problemų, suprasti savęs, nesugebi kontroliuoti savęs.
pirmuoju variantu, pasveikęs ar atsigavęs žmogus nutraukia psichoterapiją, jei tam pritaria gydytojas. jeigu žmogus vėl pradedi šliaužti į ligos liūną, vadinasi, vis dėlto, psichoterapija nebuvo tokai jau veiksminga arba žmogus tiesiog tampa priklausomas nuo pokalbių, nuo to, kad jį išklauso.
psichoterapija arba padeda, arba ne. vidurinis variantas "nei padeda, nei nepadeda" reiškia NEPADEDA. vadinasi, reikia keisti psichoterapeutą, jei vėl nepadeda, vadinasi galbūt tai ženklas, kad žmogaus pasąmonė visiškai nepasisuoda.