Moderatorius: signs

ParašėKatastrofa
#296871
Dominyka rašė:O tai kaip tada reiketu daryti? Stengtis kuo labiau viska laikyti savyje, neparodyti depresijos ir kad kuo maziau zmoniu zinotu apie vartojamus vaistus ar kaip tik nebijoti ir atvirai kalbeti?

Nesakyti daznai gali buti labai sunku...bet pasakius baisu is vis prarasti artimus rysius.


O kas sako, kad reikia savyje laikyti? Nuo to lengviau nebus. Pasakai tiesą, ką vartoji, kuo sergi, kas darosi, nes čia nėr ko gėdytis ir spjauni ant to reikalo. Kam nepatinka, tas tegul raukosi, kas supras - tas supras. Suprantu, kad sunku, bet visą laiką nesislėpsi, kai net nėra ko slėptis. Kas geriau, savimi būti/išlikti toks, koks esi, ar kaukę dėtis?... Tie, kurie tikri draugai ir artimieji, tie supras ir nepaliks. Mėgstu tą posakį: "Draugą nelaimėj pažinsi".
Parašė Dominyka
#296873 bet labai nesinori, kad paskui ziuretu kaip i psichine, nenoredami izeisti gali tiesiog pradet elgtis kitaip...

Beje, vakar su draugu paziurejom filma "The hours". Manau, nereikejo jo ziuret kartu, nes ten apie visokias moteru depresijas, kurios neisejo i gera. Ne vienas zmogus nusizude. Dabar galvoju, jeigu jam pasakyciau, kad sergu depresija, tai dar prisimintu ta filma ir prisigalvotu visokiu blogybiu.

O jums ar nuo cipralexo vartojimo mastymas dar labiau nesuletejo, neatbukino jusu?
Vartotojo avataras
Parašė comes
#296875 Neparodyti, uzslepti savo busena, manau ne labai gera ideja. nebent kuri laika istversi pries artimuosius. O tie menami draugai, patis pasisalins, ir liks tik ,kas supras ir istvers tavo busena paumejimo metu. Teisa, kai visai blogai, nesinori su ko nors bendrauti. O tai supranta mazuma ;/ O su laiku atsiras nauji zmones, kurie isties pagalbos ranka, ir bus salia, liudesio ir dziaugsmo akimirkomis. Va, butent tokiomis gyvenimo aplinkybemis, pasimato, kas yra kas... ir kur tie tikrieji draugai :jap
Vartotojo avataras
Parašė comes
#296877 dabar AD geria daugiau nei puse Lietuvos pilieciu. Tik vieni sugeba nuslepti, kiti pasisako. Kaip kam iseina. Nezinau nuo ko pablogejo atmintis, mastymas... nemanau kad AD turi labai stipria itaka. Man sunku spresti, nes dar geriu nemaza doze nuo EPI. Daug galvos operaciju, narkoziu... As nepriskirciau savo mastysenos, ir atminties sutrikimu AD. Be to, jei labai noreti, galima tai atstatyti, smegenys galima lavinti, ir neduoti joms suminkstieti. PVZ. as meginu mokytis eilerascius, jie man labai patinka, ir tuo metu, kiek imanoma, lavinu atminti :) O del kitu poziurio, 100% sutinku su Katastrofa!
Parašė Dominyka
#296880 Tiesa, kad draugai turi atsisijoti. Tačiau bijau likti visai viena..Vienatve, manau, nebutu i gera sergant depresija.

Ir, manau, kad zmones i mane pradeda ziureti kaip i tinginiaujancia, nes is tiesu beveik nieko nesinori daryti. Kaip jus elgetes, kai nenorejot pasirodyti tinginiai? Ar i jus kaip i tinginius neziurejo?
Parašė Dominyka
#296881
comes rašė:dabar AD geria daugiau nei puse Lietuvos pilieciu. Tik vieni sugeba nuslepti, kiti pasisako. Kaip kam iseina. Nezinau nuo ko pablogejo atmintis, mastymas... nemanau kad AD turi labai stipria itaka. Man sunku spresti, nes dar geriu nemaza doze nuo EPI. Daug galvos operaciju, narkoziu... As nepriskirciau savo mastysenos, ir atminties sutrikimu AD. Be to, jei labai noreti, galima tai atstatyti, smegenys galima lavinti, ir neduoti joms suminkstieti. PVZ. as meginu mokytis eilerascius, jie man labai patinka, ir tuo metu, kiek imanoma, lavinu atminti :) O del kitu poziurio, 100% sutinku su Katastrofa!


Comes, as irgi megstu eilerascius, vaikystej labai daug ju mokejau ir greitai ismokdavau, ir deklamuot patikdavo labai :DD Man tai su atmintim nera kazkokiu ypatingu problemu, tik vat prasidejus tai depresijai mastymas suletejo, sunku priimt sprendimus, su logika sunkiau kazkaip pasidare. Bet tikiuosi vaistai tam neturi itakos, cia tiesiog depresija, nes vaistai viska atstatyt turi.

O kaip tu dar lavinai savo prota be eilerasciu mokymosi? :) Galbut knygas skaitydavai?
Vartotojo avataras
Parašė comes
#296882 Taip i mane ziurejo tik mama. Darbe susiimdavau is paskutiniuju, iki visisko isekimo... nes kitaip buciau praradus darba :( ... be to visuomene labai ziauri... ji be jokio gailescio gali privesti zmogu iki savizudybes... o po to dar ir apkaltinti, jog pats ir kaltas... ir t.t. Tad kai priejau liepto galo, begai pas specialista pagalbos... ir nesigailiu, esu dekinga... ir tik po nnnnnn metu, pakeiciau poziuri i visuomenes mastyma... man jau DZIN :D .. teisingai, nuosava sveika brangiausia :)
Parašė Dominyka
#296883
comes rašė: Darbe susiimdavau is paskutiniuju, iki visisko isekimo... nes kitaip buciau praradus darba :( ...



Labai idomu pasidare, koki tu darba dirbai? Nes as dabar atrodo nieko protinio negaleciau dirbti, reikia man susirasti praktika universitete, bet net nezinau, kur sugebeciau dirbti. Atrodo, kad neko nesugebeciau. Todel keista, kaip tu galedavai dirbti ir koks tas darbas buvo... :)
Vartotojo avataras
Parašė comes
#296886 Dirbu medicinos sferoje, jei trupai apibrezti :) tad itampos pakako iki ausu... ir atsakomybes... Bet kaip ir minejau... iki tam tikros ribos... Kai pradejau gerti Cipralexa, galejau testi savo megstama darba :heart
Parašė Dominyka
#296893
comes rašė:Dirbu medicinos sferoje, jei trupai apibrezti :) tad itampos pakako iki ausu... ir atsakomybes... Bet kaip ir minejau... iki tam tikros ribos... Kai pradejau gerti Cipralexa, galejau testi savo megstama darba :heart


Dziugu girdeti, kad Cipralexas padejo :) o po kiek laiko vartojimo jau pradejai jausti pagerejima? As dar tik savaite vartoju
Vartotojo avataras
Parašė comes
#296896 Po 3-5 savaiciu. Ir kaip minejau... tuo laikotarpiu teko istverti pasalini poveiki. bet as labai norejau, kad man pageretu, tad stengiausi nekreipti demesi... Ir sulaukiau atpilda :)
Parašė Elas
#297068 Sveiki vartoju Cipralex 8metus.Pasekmes-skaudantys sanariai,skrandzio problemos kuriu gydytojai net neranda,suprastejus atmintis
Vartotojo avataras
Parašė comes
#297069 Tai jau sioks toks stazas. Po dveju metu dar nesijaucia. al ir mums taip bus. Bet geriau jau taip, jeu nvaziaves atogas ;/ Visuomet, viena gidai, kita gadini... Bet is dvieju blogybių, renkiesi viena....
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#297070
Elas rašė:Sveiki vartoju Cipralex 8metus.Pasekmes-skaudantys sanariai,skrandzio problemos kuriu gydytojai net neranda,suprastejus atmintis
tada ,gal jų man negerti .Man tikriausiai jie nepadeda .
Parašė Elas
#297071 Tai tegul israso kitu vaistu ir gal pades.Man tai padejo,tik,kad sugadino kitus dalykus