- 2013 05 12, 11:52
#296871
O kas sako, kad reikia savyje laikyti? Nuo to lengviau nebus. Pasakai tiesą, ką vartoji, kuo sergi, kas darosi, nes čia nėr ko gėdytis ir spjauni ant to reikalo. Kam nepatinka, tas tegul raukosi, kas supras - tas supras. Suprantu, kad sunku, bet visą laiką nesislėpsi, kai net nėra ko slėptis. Kas geriau, savimi būti/išlikti toks, koks esi, ar kaukę dėtis?... Tie, kurie tikri draugai ir artimieji, tie supras ir nepaliks. Mėgstu tą posakį: "Draugą nelaimėj pažinsi".
Dominyka rašė:O tai kaip tada reiketu daryti? Stengtis kuo labiau viska laikyti savyje, neparodyti depresijos ir kad kuo maziau zmoniu zinotu apie vartojamus vaistus ar kaip tik nebijoti ir atvirai kalbeti?
Nesakyti daznai gali buti labai sunku...bet pasakius baisu is vis prarasti artimus rysius.
O kas sako, kad reikia savyje laikyti? Nuo to lengviau nebus. Pasakai tiesą, ką vartoji, kuo sergi, kas darosi, nes čia nėr ko gėdytis ir spjauni ant to reikalo. Kam nepatinka, tas tegul raukosi, kas supras - tas supras. Suprantu, kad sunku, bet visą laiką nesislėpsi, kai net nėra ko slėptis. Kas geriau, savimi būti/išlikti toks, koks esi, ar kaukę dėtis?... Tie, kurie tikri draugai ir artimieji, tie supras ir nepaliks. Mėgstu tą posakį: "Draugą nelaimėj pažinsi".

O del kitu poziurio, 100% sutinku su Katastrofa!
... be to visuomene labai ziauri... ji be jokio gailescio gali privesti zmogu iki savizudybes... o po to dar ir apkaltinti, jog pats ir kaltas... ir t.t. Tad kai priejau liepto galo, begai pas specialista pagalbos... ir nesigailiu, esu dekinga... ir tik po nnnnnn metu, pakeiciau poziuri i visuomenes mastyma... man jau DZIN
.. teisingai, nuosava sveika brangiausia