If you happy and you know it, share your meds!
Moderatorius: signs
- 2008 09 10, 08:51
#69514
[quote="vikute"]Indre, tai gal tavo spaudimas aplamai zemas? Man taip buna kai padauginu vaistu raminamuju.[/quote]
Kiek matuodavausi spaudima, jis visuomet normalus budavo... o galvos svaigimas buna nepriklausomai nuo raminamuju gerimo, nes as juos geriu tik reikalui esant. Va, dar pastebejau, kad galva svaigsta dazniausiai ryte arba velyva vakara.
Kiek matuodavausi spaudima, jis visuomet normalus budavo... o galvos svaigimas buna nepriklausomai nuo raminamuju gerimo, nes as juos geriu tik reikalui esant. Va, dar pastebejau, kad galva svaigsta dazniausiai ryte arba velyva vakara.
- 2008 09 22, 10:41
#71615
kai as bandziau gerti si vaistuka tai mane labai migde...tik isgerdavau tablete po pusvalandzio ar valandos galedavau eiti miegoti...galva taip pat spausdavo,sukdavosi siek tiek..tai meciau tuos vaistus...gelbejuosi valerijonais ir arbatomis...
- 2008 09 22, 18:28
#71670
na tau tai gerai...man gal ir vaidenosi kad nuo ju galva spaudzia nes daznai prisigalvoju nesamoniu bet siaip tai miegot galedavau eiti pilnai...



