Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Anomaly
#438228 Labai nemėgstu šito posakio,aš jį esu papildžius-"Šuo ir kariamas pripranta,bet kartais ir pasikaria".Daugumai sergančių psichikos ligomis tenka susitaikyti,kad tai visam gyvenimui,bet visi tikisi stebuklo, o tokie posakiai vilties nepalieka.
ParašėRasti
#438237 Man, rodos, gyveni ramiau ir ilgiau, kada susitaikai ir susigyveni su neganda. Būtina nurimti, pailseti ir sukaupti jėgų. Sunkiausias laikotarpis iki to. Čia tik "rodos". Nesudėtinga juk dalintis mintimis, jeigu su tuo nesusidūrei.
ParašėRasti
#438247 Klausimas, į kurį labai prašyčiau atsakyti: jeigu po vaistų vartojimo pradeda zvimbeti tik neaišku kur: galvoje ar ausyse, tai šalutinis poveikis ar ženklas, kad netinka vaistai? Tai vienas. Kitas: jeigu numoti į tai ranka ir tęsti gydymą vaistais?
ParašėRasti
#438261 Sveika. Dar nepramokau. Uzdaviau klausimą. Vakar. Tyla. Aš užsiregistravau prieš kelias dienas, o visi ką? išsiregistravo? Ar įmanoma gyvų rasti?
Vartotojo avataras
Parašė Phurriz
#438279 Kurią ligoninę patartumėt žmogui gultis ?
Vasaros ?
Ąžuolyno ?
Vilniaus respubliiinę psich ligoninę ?
Ar dar kažkur ?
Kur daugiausia užsiėmimų ir normaliausi daktarai ? Ir šiaip kur geriausia :warm Žmogus nori kur mažiausiai pensininkų guli, nes mėnesį reikės gulėti tai kokie žmonės guli irgi svarbu :warm
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#438283 Girdėjau, kad RVPL tik porą skyrių normalūs. Universitetinis ir dar kažkoks. Pamiršau. :redface
Šiaip žiūrint koks tikslas gulėjimo. Aš kai norėdavau grynai pailsėt nuo visko ligoninėj, tai man užtekdavo 10 dienų krizėse. Ten normaliausia man aplinka.
ParašėRasti
#438289
Astro-Meška rašė:Girdėjau, kad RVPL tik porą skyrių normalūs. Universitetinis ir dar kažkoks. Pamiršau. :redface
Šiaip žiūrint koks tikslas gulėjimo. Aš kai norėdavau grynai pailsėt nuo visko ligoninėj, tai man užtekdavo 10 dienų krizėse. Ten normaliausia man aplinka.

Kodėl vieniems atsakai, į kitų nematai?
ParašėRasti
#438292
Rasti rašė:
Astro-Meška rašė:Girdėjau, kad RVPL tik porą skyrių normalūs. Universitetinis ir dar kažkoks. Pamiršau. :redface
Šiaip žiūrint koks tikslas gulėjimo. Aš kai norėdavau grynai pailsėt nuo visko ligoninėj, tai man užtekdavo 10 dienų krizėse. Ten normaliausia man aplinka.

Kodėl vieniems atsakai, į kitų nematai?

Jūs senbuviai šio puslapio. Jūsų žinios labai vertingos.
ParašėRasti
#438297 Somatizacinis sutrikimas. Na, kaip ir sutinku su tokia išvada, nes baisiai pagerėjo savijauta. Tačiau - ne už dyką. Atsirado kažkoks keistas zvimbesys galvoje ir, sakyčiau, rega sutriko: iš arti neprimatau gerai. Čia po cipralexo ir mitrazapino. Po pertraukos nepraėjo , tęsiu gydymą jau su zofoltu ir metrazapinu. Vaistais nepiktnaudžiauk. Zvimbesys išliko. Ausų gydytojas pakitimų nemato. Įsrašė plecianciu ir šiek tiek geriau. Mąstau gydymą gal ir nutraukti ir grįžti prie mėgiamo zolpidemo ir į kompaniją pakviesiu leksotanili. Mūsų interesai nesikerta.
ParašėRasti
#438298 Na, gerbiamieji, kokia Jūsų nuomonė? Nepatingėkite su atsakymu.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#438304 Zvimbesys tai įdomu. Nesu girdėjus bent jau nepamenu apie zvimbesį nuo šių AD...
Apie regėjimo kitoniškumą, tai girdėjau. Bet pačiai nebuvo. Šiaip išvis man sunku komentuot dėl šalutinių, nes aš pakankamai gerai toleruoju vaistus. :redface
Įdomu ar ilgai tai tau tęsiasi? Ir dar klausimas ar jautriai į vaistus reaguoji? Gal reik pradėt nuo mažesnių dozių...? Nes gi skirtingi esam, o gyd. kai kurie visiems tas pačias dozes nesigilindami skiria. :bloga
O kokias dozes gėrei ir geri?
O dėl zolpidemum ir lexo, tai mano nuomone pats prasčiausias variantas, jei galvoji apie ilgalaikį gydymą. Nes įsitaisysi priklausomybę ir bus dar blogiau. :bloga Mačiau aš kaip nulipinėja nuo raminamų ligoninėj. :bloga Kokios "lomkės" būna. Užtat pati per metus duok die jei 10 tab raminamų išgeriu. Tik visai jau kai šikna. :achtung
Raminami labai per kognityvines funkcijas kerta. Man tai baisu dėl to. Nenoriu kokių ankstyvų silpnaprotysčių. :bloga
ParašėRasti
#438313 Kaip jau rašiau - vaistais nepiktnaudžiauju. Pvz.: liepia pradėti nuo 1/2, pradedu nuo 1/4. Padidinti liepia nuo 3 dienos, aš - nuo penktos gydymą pradėjau nuo liepos 28. Po 4 dienų pagerėjo ir labai. Bet va, tie šalutiniai. Cipralex geriau po 1 , 10 mg, mitrazapiną liepė po 1, 15 mg, geriau po pusę ir geriu. Tik pakeitė į zolofta. Aš su visais gerai jaučiausi. Taip, esu kai kuriems vaistams alergiška . Bet jų sudėties nėra čia. Lexotanil ir zolpidem naudoju su saiku. Abu man puikus vaistai, kai jų reikia. O dėl tos silpnaprotystės... šią minutę tai manęs nebaugina, nes dideliu protu ir taip nepasižymiu.