If you happy and you know it, share your meds!
Kovos su depresija klubas
Moderatorius: signs
nondescript rašė:gal zinote kokiu psichikos centru ar vietu kur rinktusi zmones sergantys depresija ir panasiom ligom? arba kur vyktu individualios arba grupines psichoterapijos? ar ju buna nemokamu? jei kas esat lankesi, papasakokit daugiau
lakstute rašė:apie koki miesta kalbame?
nondescript rašė:apie vilniu. bet jei lanketes kur kitur, vistiek butu idomu, kad papasakotumet
_mindaugas_ rašė:Sveiki su vilniaus gydytojais patirtis tokia, esu prisiregistraves šeškinės poliklinikoje