- 2008 11 20, 14:44
#83081
sveiki. susiduriau su tokia problema, pries pora metu krizes metu truputi susizalojau, susipjausciau ranka, gesinau i ja cigaretes. dabar, kai jauciuosi geriau, manau tie randai gan neestetiskai atrodo, varzo gyvenima. gal kas esat susidure su panasia problema? gal galit rekomenduoti kokia plastines chirurgijos klinika ar chirurga? radau pora internete, bet man gan nedrasu ten kreiptis. pries metus buvau nusipirkes dermatix geli, bet teigiamo efekto nedave, lazerinis salinimas manau taip pat nepadetu, belieka chirurginis, idomu tik butu suzinot kainas ir rekomenduotina specialista. pasidalinkit patirtim
Paskutinį kartą redagavo nondescript 2008 11 20, 14:45. Iš viso redaguota 1 kartą.

Viena moteris aki gulėjau ligoninėje sakė jog dirba su tos sryties spec. ir kad man galima padėti. Tada taip apsidžiaugiau, nes tai man labai aktuali problema.
Žinau, ką tai reiškia, nors pati turiu tik ant rankos. Galvoju pirkti tokį kremą, kuris palygina ir baltina randus, vadinasi kažkaip Differ...

