Moderatorius: signs

Parašėnondescript
#83081 sveiki. susiduriau su tokia problema, pries pora metu krizes metu truputi susizalojau, susipjausciau ranka, gesinau i ja cigaretes. dabar, kai jauciuosi geriau, manau tie randai gan neestetiskai atrodo, varzo gyvenima. gal kas esat susidure su panasia problema? gal galit rekomenduoti kokia plastines chirurgijos klinika ar chirurga? radau pora internete, bet man gan nedrasu ten kreiptis. pries metus buvau nusipirkes dermatix geli, bet teigiamo efekto nedave, lazerinis salinimas manau taip pat nepadetu, belieka chirurginis, idomu tik butu suzinot kainas ir rekomenduotina specialista. pasidalinkit patirtim
Paskutinį kartą redagavo nondescript 2008 11 20, 14:45. Iš viso redaguota 1 kartą.
Parašė autumn
#83082 Kodėl manai, kad lazerinis šalinimas nepadėtų?
Parašėnegative
#83083 Aš tokį pat gelį turiu ir man šiek tiek blunka randai.
Parašėnondescript
#83087 del sito ir abejoju, jie aisku siulys salint lazeriu, bet lazeriu reiktu sukist daug pinigu, nes neuztektu vienos proceduros, o galiausiai pasakytu "deja, nieko nebus". mano tie randai tokie gan iskyle, nezinau kaip jie su lazeriu juos pasalintu, o chirurginiu budu uztektu operacijos, susiutu visus odos sluoksnius ir viskas graziai sugytu. bent jau as taip manau
Parašė autumn
#83090 Na, aš asmeniškai pažįstu vieną merginą, kurios veidas, kaip supratau, šlifuotas lazeriu, nes kažkada ji buvo siaubingai jį susibraižius žirklėm. Tikrai to nepasakyčiau, nes veidas lygutukas ir gražus.
O kad po keleto procedūrų pasakytų "nieko nebus" ganėtinai abejoju. Visgi specialistai geriau žino, ką jie gali ir ko ne. Manau, kad jei pasakytų, jog tavo randus galima sutvarkyt lazeriu, taip ir padarytų.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#83093 aš išvis nesu girdėjus, kad randus būtų galima pašalinti chirurginiu būdu.
Parašėnondescript
#83125 NormalAusis, pasiskaityk cia http://www.lazerinechirurgija.lt/paslau ... tika-2.htm

vis gi nezinau, gal isties tas lazeris padetu. reiks pasikonsultuot su kokiu chirurgu, tik butu gerai, kad kas nors ka nors rekomenduotu, nes tu kliniku nemazai, ir kainos visur skiriasi manau
Parašė bunny
#132081 Aš irgi kažkada žalojausi, dabar nebe, bet liko gilūs ir bjaurūs randai kuriuos laaabai norėčiau pašalinti, tu gal domėjaisi ar lazerines korekcijas daro nepilnamečiams? Kokios maždaug šalinimų kainos?

Tema sukurta seniai, gal jau kažką pasidarei, ta prasme korekciją ar pan., jeigu taip, tai kaip pavyko?

:)))
Vartotojo avataras
Parašė Kerol
#132138 Ir man ta pati problema... :verysad: Viena moteris aki gulėjau ligoninėje sakė jog dirba su tos sryties spec. ir kad man galima padėti. Tada taip apsidžiaugiau, nes tai man labai aktuali problema.

Tačiau suprantu kad kai randų yra keletas, na, ir jie palyginti nedideliam plote, tai gal galima bandyt gelbėt odą ir yra vilties. Bet aš tokia baisi visa :x Na, pečiai ypač - su britvute, adatšom ir rankom (bet atrodo lyg cigaretes būčiau gesinusi, apvalūs plėmai. Rankos iki alkūnių. Nugara (kur pasiekiau draskyt... Ir koja su peiliu... Ir dar priekis - krutinė. Tai negi viską ir tvarkys?.. Net nebelabai tikiu jog kada panaikinsiu viską. Bet kai kurie randai gana blyškūs, ne iškilūs. Gal bent kiek galima būtų sau padėt...

:verysad: :verysad:

Būtų taip šaunu jei kas parašytų bent orientacines kainas. :da
Parašėvers
#135427 Kaip užjaučiu tave, Kerol :( Žinau, ką tai reiškia, nors pati turiu tik ant rankos. Galvoju pirkti tokį kremą, kuris palygina ir baltina randus, vadinasi kažkaip Differ... :?
Vartotojo avataras
Parašė Kerol
#136437 Mano kūnas pabaisiukas baisuokliškas, bet kartais jį myliu ir tokį.
Su metais tie randai ir patys kiek šviesėja, blunka.
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#173913 man randai ant rankos...pjaustytos vietos plotas iki alkuniu beveik...taipogi kojos irgi randuotos...bet nezinau,as kazkaip to nors ir nerodau,bet nesigedyju...susitaikiau ir gyvenu toliau su tuo
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#173914 O kas belieka, kai pats bėdos prisidarai. Aš tai, pvz., visiškai nesuprantu, kai žmonės po prikolu pjaustos taip, kad randai lieka. Ir apskritai po jau gerų keturių metų sirgimo, pasveikimo, atkritimo ir vėl iš naujo viskas,mnesuprantu, kam daryt tokias nesąmones. Nuo to, kad pasipjaustai, nepasveiksi, dievaži. Tik biški negražesnis būsi. :D
Vartotojo avataras
Parašė the ending
#173918 kas tai yra dares,zino kodel dare...kai kam is tiesu gal tokie budai padeda
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#173919 Gali nepasakot. Mane į durnyną už tokius bajerius įkišo. :D Tik aš nepjausčiau rankų, pjausčiau pirštus, pačias galūnėles, kur jautriausi receptoriai, nejaučiau jokio skausmo (nu, tas skausmas nebuvo stipresnis už sielos skausmą) ir po truputį nuleidinėjau kraują visą vakarą. O tai dūūūūrne, ane? :DD

Daugiau niekad taip nedaryčiau. Juk jei skauda galvą, tai geriam vaistus nuo galvos skausmo, o ne Mezym forte kokį, t.y. jei skauda galvą, nevartojam vaistų virškinimui gerinti, o vartojam ką nors nuo galvos skausmo. Tas pats ir čia - jei skauda dūšią, tai reikia gydyti dūšią, o ne pjaustyt visas įmanomas galūnes. =)