Moderatorius: signs

Parašėnondescript
#86567 dekui, enigma, bet cia jau nebepanasu daros i gyvenima. baik jau... as vaistus dar ne tokiais kiekiais gerdavau :]] miegodavau po dvi paras. stiprybes Tau

linn, 2mg xanaxo, cia turbut vienintelis vaistas kuris man padeda, bet bijau, kad greit busiu nuo jo priklausomas ir dings poveikis
Paskutinį kartą redagavo nondescript 2008 12 02, 10:31. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė linn
#86568 o tai jauti kad jau dingsta tas poveikis?nes asa vaistu bijau labai gerti nes taip pat atrodo kad priprasiu prie ju arba numirsiu...o gal kokia alergija turiu ar dar ka nors...na pastoviai prisigalvoju...
Parašėnegative
#86569 O nebijai vieną kartą imt ir nebeatsikelt? Gal to ir sieki? Tau irgi stiprybės.

Normali.
Parašėnondescript
#86572 linn, jauciu priklausomybe, nes geriu kasdien ir kaskart jo reikia vis daugiau. jei tvarkaisi su nerimu be vaistu, geriau issirasyk tik juodom dienom, taip nepriprasi

enigma, aciu, kelissyk siekiau ir to, bet dazniausiai atsijungt nuo pasaulio
Vartotojo avataras
Parašė linn
#86574 na as taip pat galvoju kad reikia pavartoti kai tik yra nerimas ir tiek..bet kad neina prisiversti nieko vartoti..turiu tu vaistu kalna bet nieko negeriu ir tiek nes prisigalvoju nesamoniu..beje ar bandei mazinti vaistus?
Parašėnondescript
#86593 bandziau, padideja nerimas ir visos baimes, bet tokia stipri priklausomybe tik nuo xanax. jei gersi silpnesnius ir tik reikalui esant, tikrai neatsiras priklausomybes, kitiem padeda vien mintis, kad su savim kartu nesiojasi vaistus, ir esant bedai gali ju isgert
Vartotojo avataras
Parašė linn
#86596 as taip ir darau nesiojuosi visada su savimi bet niekada negeriu o jei iseinu be ju galiu pulti i panika..juokinga ar ne,?negeriu vaistu bet jei neturiu puolu i panika... :D
Vartotojo avataras
Parašė kukas
#86608
linn rašė:as taip ir darau nesiojuosi visada su savimi bet niekada negeriu o jei iseinu be ju galiu pulti i panika..juokinga ar ne,?negeriu vaistu bet jei neturiu puolu i panika... :D

O ar xanax negalima pakeisti jokiu kitu kuris neduoda priklausomybės? Aš nerimui nuimti gėriau Eglonyl jis neduoda pripratimo. Nerimas lyg ir pasitraukė , tikiuosi nebeatsiras.
Vartotojo avataras
Parašė linn
#86624 kukas as neturiu priklausomybes nuo vaistu nes ju negeriu nes bijau,gal tik priklausomybe yra ta kad buteliukas tableciu visada turi buti su manimi...jei nera tai puolu i panika,bet ne del to kad negalesiu isgerti o del to kad jo neturiu.. :D
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#86667 Aš irgi žiauriai bijau priprast, nors nau seniai geriu.. šiaip visad nekenčiau tablečių.. Dabar bandau apseit su ketvirčiu minimalios dozės.. O ką daryt, jei dartaras negirdi, pati pradėjau reguliuoti, žinau kad taip negalim, baru save, bet.. =)
Parašėnondescript
#86707
kukas rašė:
linn rašė:as taip ir darau nesiojuosi visada su savimi bet niekada negeriu o jei iseinu be ju galiu pulti i panika..juokinga ar ne,?negeriu vaistu bet jei neturiu puolu i panika... :D

O ar xanax negalima pakeisti jokiu kitu kuris neduoda priklausomybės? Aš nerimui nuimti gėriau Eglonyl jis neduoda pripratimo. Nerimas lyg ir pasitraukė , tikiuosi nebeatsiras.


manau nera vaistu nuo kuriu nebutu priklausomybes, ypac raminamieji, nes jie padeda tik tam kartui, bet negydo ligos. bandysiu keist nebent i ilgesnio poveikio. eglonyl padeda nuo nerimo? paskaiciau, raso, kad sitas vaistas nuo umines psichozes, tokiu isvis bijau gert
Vartotojo avataras
Parašė TasPats
#111876 Nuo umines psichozes, ar neuroleptikai. Nera skirtumo, priklauso kiek mg geri, ir depresija sergantys zmones geria vaistus nuo psihozes ar neuroleptikus, del miego kaip pvz paminesiu. Kad xanax palyginus silpnas vaistas, man jis jokio poveikio neduoda net. Geriu klonazapama kartu su bronazapamu, kaip sakant kokteiliuka vaistu pasidarau. Nejauciu jau jokio poveikio, tik tai kad galiu normaliai jaustis ir iseit i gatve, nera baimes, nerimo, nei meto i sonus nieko. Imanoma kaip psichiatre sake tos priklausomybes atsikratyt tai atsigult ant lasaliniu ir organizma praplauna, tik neaisku ar neissivyscius psichologine priklausomybe. Man psichiatre keistai sako gerk tiek kiek reikia tau sako galesi paduot mane i teisma jei issivystis priklausomybe :D. O siaip klonazapamas man rodos pats stipriausias raminantis vaistas, psichoterapiaute dirbo priklausomybiu centre 5 metus tai sake nuo jo nulipt sunku, net raumenis traukia, kaulus lauzo, kaip narkotikai, abstinenciniu laikotarpiu, na bet reik i diena isgert didelius jo kiekius kokias 7 tabletes. Na man biski neramu del to.
Parašė Nematoma
#111884 Apie clonazepamą jokių gerų atsiliepimų negirdėjau....viena moteriškė, su kuria ligoninėj gulėjau, nuo pastarojo ir atsidūrė psichiatriniam...kas ten jai nuo jo pasidarė, nebepamenu, bet, vargšė, dievagojosi niekad nebegersianti šito vaisto
Vartotojo avataras
Parašė TasPats
#111891 Tai ir as isivaizduoju savo likima toki pat psichiatrinej nuo to klonazapamo ant lasaliniu, nes pradziai kaip vartojau reikedavo 40 min palaukt kol jo poveikis susilpnes metydavo i sonus, tada tik i gatve iseidavau ramus kaip belgas, be nerimu ir be baimes, po to pamenu ketvirtadali isgeres miegodavau visa nakti kaip uzmustas ir kita diena vaiksciodavau kaip apspanges. Siaip gal ta moteriske gulejo del klonazapamo kad pasibaige jai jis ir prasidejo abstinensija, nes tada oij kaip sunku buna. Jau tris kartus ji metes buvau bet sugryzau vel prie jo :bloga , prisiekes buvau kad daugiau negersiu jo, tai ne visvien sugryzau prie jo, nes psichiatre taip sake, na ka siandien pas psichiatre vizitas, tai prasysiu kad pereiciau prie silpnesiu kad relanijum pradziai, arba mazint klonazapamo doze kazkaip, bet siaip nesigauna, iprates i diena 2 mg klonazapamo 6 mg bronazapamo ir ant nakties tiek pat. Kad ne pro kur, jei neisgeriu uzeina baime ir panika :x
Parašė Nematoma
#111893 Tai jo jo, kaip sakė, ją jis ir įmetė į duobę, to pasekoje kažkaip ji nebesusidorodavo su pykčiu...tai va...o dėl miego, tai man lygiai taip pat būdavo kaip ir tau, tik nuo Dormicumo...jausdavau tokį jausmą kaip būčiau gavus narkozę, taip būdavo šlykštu, bet vakarais jo reikėdavo nuolatos, lyg ir pripratimas gavos, nes nemiegodavau...galiausiai jo ligoninėj nebedavė, tik tą pyyyp leonorką :bloga :D