- 2008 12 01, 17:45
#86567
dekui, enigma, bet cia jau nebepanasu daros i gyvenima. baik jau... as vaistus dar ne tokiais kiekiais gerdavau :]] miegodavau po dvi paras. stiprybes Tau
linn, 2mg xanaxo, cia turbut vienintelis vaistas kuris man padeda, bet bijau, kad greit busiu nuo jo priklausomas ir dings poveikis
linn, 2mg xanaxo, cia turbut vienintelis vaistas kuris man padeda, bet bijau, kad greit busiu nuo jo priklausomas ir dings poveikis
Paskutinį kartą redagavo nondescript 2008 12 02, 10:31. Iš viso redaguota 1 kartą.


, prisiekes buvau kad daugiau negersiu jo, tai ne visvien sugryzau prie jo, nes psichiatre taip sake, na ka siandien pas psichiatre vizitas, tai prasysiu kad pereiciau prie silpnesiu kad relanijum pradziai, arba mazint klonazapamo doze kazkaip, bet siaip nesigauna, iprates i diena 2 mg klonazapamo 6 mg bronazapamo ir ant nakties tiek pat. Kad ne pro kur, jei neisgeriu uzeina baime ir panika :x