Puslapis 110

Priklausomybė nuo vaistų

StandartinėParašytas: 2008 12 01, 17:45
nondescript
dekui, enigma, bet cia jau nebepanasu daros i gyvenima. baik jau... as vaistus dar ne tokiais kiekiais gerdavau :]] miegodavau po dvi paras. stiprybes Tau

linn, 2mg xanaxo, cia turbut vienintelis vaistas kuris man padeda, bet bijau, kad greit busiu nuo jo priklausomas ir dings poveikis

StandartinėParašytas: 2008 12 01, 17:47
linn
o tai jauti kad jau dingsta tas poveikis?nes asa vaistu bijau labai gerti nes taip pat atrodo kad priprasiu prie ju arba numirsiu...o gal kokia alergija turiu ar dar ka nors...na pastoviai prisigalvoju...

StandartinėParašytas: 2008 12 01, 17:49
negative
O nebijai vieną kartą imt ir nebeatsikelt? Gal to ir sieki? Tau irgi stiprybės.

Normali.

StandartinėParašytas: 2008 12 01, 18:00
nondescript
linn, jauciu priklausomybe, nes geriu kasdien ir kaskart jo reikia vis daugiau. jei tvarkaisi su nerimu be vaistu, geriau issirasyk tik juodom dienom, taip nepriprasi

enigma, aciu, kelissyk siekiau ir to, bet dazniausiai atsijungt nuo pasaulio

StandartinėParašytas: 2008 12 01, 18:11
linn
na as taip pat galvoju kad reikia pavartoti kai tik yra nerimas ir tiek..bet kad neina prisiversti nieko vartoti..turiu tu vaistu kalna bet nieko negeriu ir tiek nes prisigalvoju nesamoniu..beje ar bandei mazinti vaistus?

StandartinėParašytas: 2008 12 01, 19:47
nondescript
bandziau, padideja nerimas ir visos baimes, bet tokia stipri priklausomybe tik nuo xanax. jei gersi silpnesnius ir tik reikalui esant, tikrai neatsiras priklausomybes, kitiem padeda vien mintis, kad su savim kartu nesiojasi vaistus, ir esant bedai gali ju isgert

StandartinėParašytas: 2008 12 01, 20:15
linn
as taip ir darau nesiojuosi visada su savimi bet niekada negeriu o jei iseinu be ju galiu pulti i panika..juokinga ar ne,?negeriu vaistu bet jei neturiu puolu i panika... :D

StandartinėParašytas: 2008 12 01, 21:54
kukas
linn rašė:as taip ir darau nesiojuosi visada su savimi bet niekada negeriu o jei iseinu be ju galiu pulti i panika..juokinga ar ne,?negeriu vaistu bet jei neturiu puolu i panika... :D

O ar xanax negalima pakeisti jokiu kitu kuris neduoda priklausomybės? Aš nerimui nuimti gėriau Eglonyl jis neduoda pripratimo. Nerimas lyg ir pasitraukė , tikiuosi nebeatsiras.

StandartinėParašytas: 2008 12 01, 23:11
linn
kukas as neturiu priklausomybes nuo vaistu nes ju negeriu nes bijau,gal tik priklausomybe yra ta kad buteliukas tableciu visada turi buti su manimi...jei nera tai puolu i panika,bet ne del to kad negalesiu isgerti o del to kad jo neturiu.. :D

StandartinėParašytas: 2008 12 02, 02:10
smekla
Aš irgi žiauriai bijau priprast, nors nau seniai geriu.. šiaip visad nekenčiau tablečių.. Dabar bandau apseit su ketvirčiu minimalios dozės.. O ką daryt, jei dartaras negirdi, pati pradėjau reguliuoti, žinau kad taip negalim, baru save, bet.. =)

StandartinėParašytas: 2008 12 02, 10:51
nondescript
kukas rašė:
linn rašė:as taip ir darau nesiojuosi visada su savimi bet niekada negeriu o jei iseinu be ju galiu pulti i panika..juokinga ar ne,?negeriu vaistu bet jei neturiu puolu i panika... :D

O ar xanax negalima pakeisti jokiu kitu kuris neduoda priklausomybės? Aš nerimui nuimti gėriau Eglonyl jis neduoda pripratimo. Nerimas lyg ir pasitraukė , tikiuosi nebeatsiras.


manau nera vaistu nuo kuriu nebutu priklausomybes, ypac raminamieji, nes jie padeda tik tam kartui, bet negydo ligos. bandysiu keist nebent i ilgesnio poveikio. eglonyl padeda nuo nerimo? paskaiciau, raso, kad sitas vaistas nuo umines psichozes, tokiu isvis bijau gert

StandartinėParašytas: 2009 03 16, 07:54
TasPats
Nuo umines psichozes, ar neuroleptikai. Nera skirtumo, priklauso kiek mg geri, ir depresija sergantys zmones geria vaistus nuo psihozes ar neuroleptikus, del miego kaip pvz paminesiu. Kad xanax palyginus silpnas vaistas, man jis jokio poveikio neduoda net. Geriu klonazapama kartu su bronazapamu, kaip sakant kokteiliuka vaistu pasidarau. Nejauciu jau jokio poveikio, tik tai kad galiu normaliai jaustis ir iseit i gatve, nera baimes, nerimo, nei meto i sonus nieko. Imanoma kaip psichiatre sake tos priklausomybes atsikratyt tai atsigult ant lasaliniu ir organizma praplauna, tik neaisku ar neissivyscius psichologine priklausomybe. Man psichiatre keistai sako gerk tiek kiek reikia tau sako galesi paduot mane i teisma jei issivystis priklausomybe :D. O siaip klonazapamas man rodos pats stipriausias raminantis vaistas, psichoterapiaute dirbo priklausomybiu centre 5 metus tai sake nuo jo nulipt sunku, net raumenis traukia, kaulus lauzo, kaip narkotikai, abstinenciniu laikotarpiu, na bet reik i diena isgert didelius jo kiekius kokias 7 tabletes. Na man biski neramu del to.

StandartinėParašytas: 2009 03 16, 08:11
Nematoma
Apie clonazepamą jokių gerų atsiliepimų negirdėjau....viena moteriškė, su kuria ligoninėj gulėjau, nuo pastarojo ir atsidūrė psichiatriniam...kas ten jai nuo jo pasidarė, nebepamenu, bet, vargšė, dievagojosi niekad nebegersianti šito vaisto

StandartinėParašytas: 2009 03 16, 08:25
TasPats
Tai ir as isivaizduoju savo likima toki pat psichiatrinej nuo to klonazapamo ant lasaliniu, nes pradziai kaip vartojau reikedavo 40 min palaukt kol jo poveikis susilpnes metydavo i sonus, tada tik i gatve iseidavau ramus kaip belgas, be nerimu ir be baimes, po to pamenu ketvirtadali isgeres miegodavau visa nakti kaip uzmustas ir kita diena vaiksciodavau kaip apspanges. Siaip gal ta moteriske gulejo del klonazapamo kad pasibaige jai jis ir prasidejo abstinensija, nes tada oij kaip sunku buna. Jau tris kartus ji metes buvau bet sugryzau vel prie jo :bloga , prisiekes buvau kad daugiau negersiu jo, tai ne visvien sugryzau prie jo, nes psichiatre taip sake, na ka siandien pas psichiatre vizitas, tai prasysiu kad pereiciau prie silpnesiu kad relanijum pradziai, arba mazint klonazapamo doze kazkaip, bet siaip nesigauna, iprates i diena 2 mg klonazapamo 6 mg bronazapamo ir ant nakties tiek pat. Kad ne pro kur, jei neisgeriu uzeina baime ir panika :x

StandartinėParašytas: 2009 03 16, 08:34
Nematoma
Tai jo jo, kaip sakė, ją jis ir įmetė į duobę, to pasekoje kažkaip ji nebesusidorodavo su pykčiu...tai va...o dėl miego, tai man lygiai taip pat būdavo kaip ir tau, tik nuo Dormicumo...jausdavau tokį jausmą kaip būčiau gavus narkozę, taip būdavo šlykštu, bet vakarais jo reikėdavo nuolatos, lyg ir pripratimas gavos, nes nemiegodavau...galiausiai jo ligoninėj nebedavė, tik tą pyyyp leonorką :bloga :D