Puslapis 1 iš 13
Antidepresantai ir svoris

Parašytas:
2007 10 21, 09:15
Agni
pasidalinkime patirtimi kaip reikalai su svoriu? as nors geriu asentra, kuris neva tai svorio nedidina, bet jau priaugau 6 kg

visa laika noriu valgyt valgyt valgyt, net ne valgyt, o esti

nebezinau ko griebtis. gal kam sia problema yra pavyke stabilizuoti?
Re: Andipresantai ir svoris

Parašytas:
2007 10 21, 17:40
Aqua
Agni rašė:pasidalinkime patirtimi kaip reikalai su svoriu? as nors geriu asentra, kuris neva tai svorio nedidina, bet jau priaugau 6 kg
visa laika noriu valgyt valgyt valgyt, net ne valgyt, o esti
nebezinau ko griebtis. gal kam sia problema yra pavyke stabilizuoti?
Kurį laiką gėriau "Zoloft", tai yas pats vaistas, bet man, atvirksčiai, visai nebuvo apetito, svoris krito. geria Zoloft ir mano kaimynė, jai taip pat nesinori valgyti, krenta svoris. Keista, kad tau svoris auga

.

Parašytas:
2007 10 22, 10:03
Berta
aš gėriau zoloft, o paskui seroxat, kurie apetitą numušė visai. Šalia apatijos gyvenime prisidėjo ir absoliuti apatija visam maistui ir apskritai pačiam maitinimosi procesui.
Kai pradėjau gert vaistus, klausiau savo psichiatrės apie jų įtaką svoriui, bet ji sakė, kad to poveikio kaip ir nėra. Tiesiog šiaip žmogui pradėjus jaustis gerai atsiranda noras valgyti... šiaip gyvenimo smagumo ir kokybės stoka norima kompensuoti pavalgymu.. iš esmės viskas ir vėl susiveda į ta patį - psichinę būklę ir jos sutrikimus.

Parašytas:
2007 10 22, 10:30
Medeja
as jau tris dienas nieko nevalgiau. negaliu. gerklej guzas. niekas nepadeda. geriu fevarina, xanaxa ir zolpidema tvarkingai, po kiek paskirta

Parašytas:
2007 10 22, 10:47
Berta
na bet cia toks pablogejimas ne nuo vaistu juk? kazkas gyvenime negero nutiko, kad toks blogumas vidun isimete?
laikykis

Parašytas:
2007 10 22, 10:48
Agni
tai visokie bangavimai daznai buna. as nuo xanaxo irgi nieko nevalgydavau.

Parašytas:
2007 10 22, 10:49
Agni
gal pagert profilaktiskai

dar turiu koki 20 tableciu

galeciau per ta laika kokis 5 kg numest


Parašytas:
2007 10 22, 10:51
Agni
as siandien istisai valgau, tik tiek, kad dar pakenciamus dalykus: bananus, duonos dziuvesius su medum, ai dar bulviu valgiau.

Parašytas:
2007 10 22, 10:56
Medeja
Agni, negerk perdaug xanaxo
paziurek i Aretha Franklin, kokia Ji stora gali but ir vistiek mylima sitokios daugybes zmoniu, valgyk kiek nori ir kada nori

Parašytas:
2007 10 22, 11:03
Agni
negersiu, aisku.

Parašytas:
2007 10 22, 15:12
Medeja
suvalgiau apelsiną ir šokolada. laimėjimas.
ir xanaxo suvalgiau biškį 

Parašytas:
2007 10 23, 13:29
Sandra
Man nuo Cipralex svoris neauga. Ligonineje, kai gulejau, netgi atvirksciai-sumazejo (per 3 sav. du kg. numeciau). Gydytojas gasdino, kad zonda statys. O man nuo nervu visai apetitas dinges buvo. Manau, itakos dar turi ne tik vaistai, bet ir pacio organizmo reakcijos i ivairias situacijas, man, pvz., jei yra stresas, visas maistas sprangus pasidaro, negaliu ne kasnio praryti...

Parašytas:
2007 10 24, 10:03
Medeja
jau pradėjau valgyti. bijau kad net perdaug

Parašytas:
2007 10 25, 11:04
Virtual
kai man paskyre efexora su wellbutrinu per men numeciau 8 kg (tiesa iki kritines ribos nes tesveriau 47 kg) nes visiskai blokavo apetita.
Is praktikos pasakysiu, kad seroxatas ir remeronas didina svori (pradzioj vartojimo), neuroleptikai tikrai didna (priaugau nuo zyprexos ir rispolepto 16 kg), o vat wellbutrinas svori mazina.

Parašytas:
2007 10 27, 20:34
999999999
Pradėjau gert Doxepin'ą, nžn kolkas kaip su tuo svoriu ten man bus, bet iš dalies nėr man skirtumo, kažkaip tas svoris vienodai man. Psichiatrė bent jau sakė, kad neturėtų augt svoris, ir taip nieko nevalgau.