kodel neini nemokamai? 




o kam.as va moku uz vaistus 10 lt i menesi ir tai visos mano islaidos depresijai .mielesnes gydytojos negaliu isivaizduoti.aisku apie jos profesionaluma man sunku ka sakyt,nes esu lengvas atvejis ir man pirmi vaistai po savaites prota beveik grazino.tai nebuvo jokiu problemu jai
.as tai niekad galvos nesukau del to,kad esi oficiali psichine ligone.tiek to 
.nu jo,netekt teisiu,tai butu blogai
.t.y.ko man neleidzia istatymas.Rėja rašė:Sunkiai su draudimu tokiu atveju. Neatsimenu aš tos tvarkos, Agni klausk, ji tau turėtų smulkiau paaiškint


