Puslapis 12

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 19:57
Katinas
kodel neini nemokamai? :bloga

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 19:57
nulis
Nes noriu mokėti pinigus. :D

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 19:59
Rėja
Ne be valstybinio socialinio draudimo niekas nemokamai neduoda, o mokėti poliklinikai tas pats, kas prastam sporto klube: realiai treneris priklauso už tuos pačius pinigus, bet jei nori, kad žiūrėtų normaliai - mokėk dar :bloga

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 19:59
Katinas
:bloga o kam.as va moku uz vaistus 10 lt i menesi ir tai visos mano islaidos depresijai .mielesnes gydytojos negaliu isivaizduoti.aisku apie jos profesionaluma man sunku ka sakyt,nes esu lengvas atvejis ir man pirmi vaistai po savaites prota beveik grazino.tai nebuvo jokiu problemu jai

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 20:03
nulis
Ai nu turiu aš kažkokią baimę oficialia ligone tapt. Niekur nėra pažymėta net kad žudžiausi. :bloga

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 20:06
Katinas
jei ta baime didesne uz skausma ,kuri jaucia pinigine ,tada belieka eit privaciai :bloga .as tai niekad galvos nesukau del to,kad esi oficiali psichine ligone.tiek to :bloga

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 20:08
nulis
Pas mane dar ir alkoholizmas yra. Šito tai jau tikrai nenoriu, kad kur nors pažymėtų. Dar teises atims.

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 20:13
Katinas
as apie sita nepagalvojau :bloga .nu jo,netekt teisiu,tai butu blogai

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 20:16
nulis
A jo, aš pagal autorinį dirbu, studentė jau nesu. Tai nežinau dabar kaip ten su tuo draudimu. :bloga

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 20:18
Katinas
o gal kas zino ko as negaliu daryti,jei esu oficiali depresike :bloga .t.y.ko man neleidzia istatymas.

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 20:18
nulis
Rėja rašė:Sunkiai su draudimu tokiu atveju. Neatsimenu aš tos tvarkos, Agni klausk, ji tau turėtų smulkiau paaiškint :bloga

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 20:21
autumn
Kas čia mano skyrių tvarko? :evil:

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 20:32
nulis
Aš. Nu labai nuoftopinom, tai susitvarkėm po savęs. :D

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 20:35
autumn
Žiūrėkit jūs man, visada susitvarkykit :evil:

StandartinėParašytas: 2009 01 23, 20:43
tikroji
Aš ir nėjau oficialiai, kad ligos istorijoj nebūtų aprašyta mano liga.