- 2009 05 19, 18:58
#126844
Gydytoja sakė, kad turiu vengti saulės, tačiau kodėl nepaaiškino. Norėčiau sužinoti, kokia yra nepageidaujama saulės ir antidepresantų sąveika, gal kas daugiau žinote, nes informacijos apie tai nerandu.
Kaip tik man rodos, kad depresija serganciam zmogiukui butina buti saules sviesoje, nes sviesa skatina serotonino apytaka smegenyse, kuria mes atstatinejam antidepresantu pagalba =) Beje, kai buvau sanatorijoj ziema, man skyre proceduras: sedeti prie labai ryskiai svieciancio didelio ekrano, tam, kad paskatint serotonino gamyba smegenyse
Kai grimzti jau nebėra kur, tėra vienas kelias - į viršų.





Dar ir kelione i siltuosius krastus nusimato, tai niekaip saules neisvengsiu.