Puslapis 155

Apie ligonines, stacionarus

StandartinėParašytas: 2009 05 30, 21:11
smekla
Kažkur kažkas kalbėjosi, bet neberandu, gal galite pasidalint patirtim apie Kauno MU klinikų stacionarą, kaip ilgam gali paguldyt, kokia aplinka, gydytojai??

StandartinėParašytas: 2009 06 04, 15:42
Livit
Laba, nezinau ar apie kmuk psichiatrijos atvira skyriu norejai informacijos, bet galiu papasakot tik apie.Labai nenorejau gultis i taip vadinama neuroziu skyriu, bet paskui pamaciau, kad tikrai nera ko bijot, o net gerai, nes taip gydytojams sekant esama sutrikima geriau pritaikomi vaistai, jei netinka keiciami.Pacientai uzrasomi i psichoterapijas grupines, moterys i darbelius.Skyrius yra atviras galima iseit pasivaikscioti, tikrai nera ko bijoti ar tuo labiau gedytis :da
O uzdaruose skyriuose viskas griesciau, bet is B uzdaro sektoriau i kiema isleidziami su prieziura.Manu jei reikia gult i ligonine, tikrai reikia pasiryzti, tik galbut pasidometi gydytojais ir gal atsirinkti pas ka norit atsigulti ir kurio gydytojo prieziuroj buti.Jei turit kokiu klausimu klauskit, su malonumu atsakysiu

StandartinėParašytas: 2009 06 04, 15:53
Guliona
aplinka visuose skyriuose tvarkinga, maloni. personalas irgi jau visko mates, tad zino, kaip elgtis. o gydytojai... ziurint, pas ka pateksi :)

StandartinėParašytas: 2009 07 14, 21:45
zilvinass
laba diena gal kas galetumete patarti kur butu galima kreiptis kad nuosekliai istirtu nustatytu diagnoze ir skirtu reabilitacijos kursa

StandartinėParašytas: 2009 07 16, 13:21
DDarijus
Žilvinui, jei jis iš Vilniaus , labiausia vertėtų kreitis į RVPL Universitetinį skyrių (Naujoji Vilnia, Parko g. 15) , tiesa ten priimami ne tik vilniečiai

StandartinėParašytas: 2009 07 17, 23:04
Prakeiktasis
KMU nesiulyciau niekam gultis i neuroziu skiriu, jei toks yra dar. Yra ten toks profesorius kur tik ir temato shizofrenija ir siaip tie gydytojai yra old school dar nuo tarybu laiku uzsilike, kurie tik ir tezino viena liga kaip SHIZOFRENIJA.

StandartinėParašytas: 2009 07 28, 10:23
Livit
laba,

as cia apie KMUK neuroziu skyriu nuomone pareiksiu
teko gulet pries puse metu, tai nei vieno gydytojo nuo sovietiniu laiku tam skyriuje nedirba, visis gydytojai pakankamai jauni, nu vid amziaus apie 35-45metus.Ir kiek maciau isigilina i susirgima labai;)
o del sizofrenijos, 100 proc nezinau, bet i ta skyriu kazin ar isvis guldo su tokia diagnoze

StandartinėParašytas: 2009 08 18, 02:07
lorke
gal kam teko gydytis sveksnos psichiatrinej ligoninej, rugseji vaziuosiu ten :bloga

StandartinėParašytas: 2009 09 03, 21:02
lelija
labai norėčiau sužinoti nuomonę tų, kurie paskutiniu metu gydėsi Vasaros ligoninės psichoterapijų skyriuje. įdomu būtų sužinoti apie gydytojus,gydymo metodus, bendrą atmosferą skyriuje ir,aišku,apie gydymosi poveikį

Re: Apie ligonines, stacionarus

StandartinėParašytas: 2009 09 11, 12:30
nemoku
smekla rašė:Kažkur kažkas kalbėjosi, bet neberandu, gal galite pasidalint patirtim apie Kauno MU klinikų stacionarą, kaip ilgam gali paguldyt, kokia aplinka, gydytojai??

Gulėjau ten dėl sunkios depresijos ir psichozės maksimalų laiką - 2 mėnesius. Pavienės depresijos gydymui ilgiausiai laiko 6-8 savaitės. Aplinką vertinčiau teigiamai. Yra du skyriai tokiems atvejams. A sektorius skirtas sunkesniems ligoniams, iš skyriaus išeiti negalima, aplinka ramesnė (na, nebent būna, kad kas nors parėkauja, palaksto po koridorių nuogas ar koks vyriškis užklysta į moterų tualetą ir pan.). B sektorius skirtas lengvsniems ligoniams, kas valandą nuo 7 iki 14 bei nuo 16 iki 20 išleidžia trumpam į kiemelį parūkyti. Nuo 14 iki 16val ramybės valandos. Galima užsitarnauti ketvirtą rėžimą, tada lankymo valandomis (nuo 11 iki 13 bei nuo 16 iki 19) išleidžia pavaikštinėti po klinikų teritoriją (aplinka labai graži). B skyriuje yra bibliotekėlė ir televizorius, tad ten ne taip ramu, kaip B skyriuje. Kartą ar du per savaitę vyksta relaksacijos užsiėmimai. Seselių visokių pasitaiko, vienos labai nemalonios, o kitos labai žmoniškos, esant nesklandumams (pvz. aš kažkodėl vienu metu kiekvieną vakarą verkdavau) pakviečia budintį gydytoją ar rezidentą, kad pakalbėtų ir apramintų. Gydytojus vertinčiau teigiamai, aplanko pakankamai dažnai, paklausinėja kokia nuotaika, kaip miegas ir, esant reikalui, pakoreguoja vaistus. Dar gali skirti 5 nemokamus vizitus pas psichoterapeutą (kaip specialistas jis geras, tik su manim labai sunku bendrauti, tad daug papasakoti negaliu).

StandartinėParašytas: 2009 09 29, 12:30
zvalgas
man šiandien pasiūlė 2 savaites pagulėt :cry: Nepaklausiai gydytojo ar palatose po viena žmogų guli ar po daugiau ? tai dabar klausiu jūsų (mano apsiprendimui tai svarbu :achtung ) ir šiaip ką ten veikti reikės , maždaug (sėdėt ,žiūrėt pro langą ar kas nors įdomiau ) ?

StandartinėParašytas: 2009 10 03, 19:08
Livit
zvalgas rašė:man šiandien pasiūlė 2 savaites pagulėt :cry: Nepaklausiai gydytojo ar palatose po viena žmogų guli ar po daugiau ? tai dabar klausiu jūsų (mano apsiprendimui tai svarbu :achtung ) ir šiaip ką ten veikti reikės , maždaug (sėdėt ,žiūrėt pro langą ar kas nors įdomiau ) ?



o i koki skyriu jums siule pagulet?jei neuroziu tai palatos po penkis, yra dar tiesa viena dviviete.Tai tame skyriui gali ka nori veikt ir iseit po klinikas pasivaiskciot ir i lauka, normalus skyrius, tik kad psichiatrijos klinikoj.Apie kitus uzdarus skyrius buvo pasisakyta.

StandartinėParašytas: 2009 10 05, 09:22
zvalgas
Nežinau dar i kokį , bet tai velnias jai ne vienas tai bus sudėtinga... :verkiu

StandartinėParašytas: 2009 10 05, 13:12
zvalgas
o visiem tenka pagulėt , kad nustatytų tikslią ligą ir skirtų vaistus ?

StandartinėParašytas: 2009 10 05, 17:48
dangiska
o kodel nori but vienas ?
na man neteko...cia nuo ligos priklauso turbut...lengvesniais atvejais neguldo..