Moderatorius: signs

Parašė antaneca
#136272 Sveiki,

Nezinau kur cia geriau uzvesti tokia tema. Gal kas turit informacijos ar yra kazkas panasaus kaip pas "Anoniminius alkoholikus", tik depresuotojams? Ar yra kazkokie susitikimai(poliklinikoje, bet kur kitu), kur vyksta psichoterapijos grupes ar kiti susirinkimai. Kalbu apie nemokamas ar savanoriskas grupes. Taip pat gal yra kokia nors 12 laipteliu(kaip pas alko.) programa kuri padeda sveikti. Kiek ziurejau anonimu alkoho ten yra visa sistema sukurta, kiekviename mieste grupes, kurios yra lankomos ir daug kitu instrumentu kurie padeda nesijausti vienisam su savo liga.
Parašė antaneca
#137715
antaneca rašė:Sveiki,

Nezinau kur cia geriau uzvesti tokia tema. Gal kas turit informacijos ar yra kazkas panasaus kaip pas "Anoniminius alkoholikus", tik depresuotojams? Ar yra kazkokie susitikimai(poliklinikoje, bet kur kitu), kur vyksta psichoterapijos grupes ar kiti susirinkimai. Kalbu apie nemokamas ar savanoriskas grupes. Taip pat gal yra kokia nors 12 laipteliu(kaip pas alko.) programa kuri padeda sveikti. Kiek ziurejau anonimu alkoho ten yra visa sistema sukurta, kiekviename mieste grupes, kurios yra lankomos ir daug kitu instrumentu kurie padeda nesijausti vienisam su savo liga.


perkelkit sita tema kur nors kitur, gal bus daugiau feebacko. aciu
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#137718 As tai turiu idėją įsteigti tokią organizaciją "Anoniminių depresininkų klubas" ,blogą sukuriau http://anodek.blogas.lt/
Dar tik tiek padaryta,bet bus daugiau. Manau tereikia kažkokių patalpų, kur žmonės galėtų rinktis į grupę pvz. kartą į savaitę. Grupė būtų kažkas tarp psichoterapinės grupės ir anoniminių alkoholikų grupės- t. y. būtų paimta iš jų viskas,kas geriausia.
Malonu, jei parašytų, kas turi panašių idėjų.
Parašė antaneca
#137722
DDarijus rašė:As tai turiu idėją įsteigti tokią organizaciją "Anoniminių depresininkų klubas" ,blogą sukuriau http://anodek.blogas.lt/
Dar tik tiek padaryta,bet bus daugiau. Manau tereikia kažkokių patalpų, kur žmonės galėtų rinktis į grupę pvz. kartą į savaitę. Grupė būtų kažkas tarp psichoterapinės grupės ir anoniminių alkoholikų grupės- t. y. būtų paimta iš jų viskas,kas geriausia.
Malonu, jei parašytų, kas turi panašių idėjų.


ideja nebloga. Pazystu keleta AA ir supratau viena dalyka - ju susirinkimai yra didele dalis gyjimo proceso arba "profilaktika". Turejimas tokia grupe ir kas savaitinis lankymasis joje nuima nemazai itapos, ledzia susitikti su panasiais i save. Istiesu keista kad "depresuotojai" neturi jokios sveikimo programos kaip AA 12laipteliu. Netgi pagooglinus pasauli nera nieko panasaus ka turi AA.
Parašė anabella
#233594 Ar vis dar yra žmonių, norinčių įkurti Anoniminių Depresininkų klubą? Aš manau, kad tai būtų labai naudingas ir neįkainojamas dalykas. Turiu šiek tiek supratimo, kaip viskas vyksta, nes prisidėjau įkuriant Anoniminių Persivalgytojų grupę. Jei atsirastų žmonių, palaikančių AD klubo įkūrimo idėją, galėtumėme bandyti kažką daryti.
Parašė Nematoma
#233595 Tikrai taip, ir tikrai už.
ParašėKatinas
#233597 O man toks klausimas kilo. O kas vadovauja Anoniminiu alkoholiku ir pan klubams? Kazkaip atrodo, kad tai gali daryti zmogus turintis atitinkamas kompetencijas.
Parašė Nematoma
#233764
Katinas rašė:O man toks klausimas kilo. O kas vadovauja Anoniminiu alkoholiku ir pan klubams? Kazkaip atrodo, kad tai gali daryti zmogus turintis atitinkamas kompetencijas.

Žmogus, išsigydęs nuo alkoholizmo.
Parašė anabella
#233902 Taip, vadovauja tie, kurie yra blaivūs tam tikrą laiko tarpą. Susirinkimus veda nebūtinai tas pats žmogus kiekvieną kartą. Kaskart gali vadovauti vis kitas. Bet yra tam tikri atsakingi žmonės, tokie kaip grupės pirmininkas ir pan. :} Mano manymu, Anoniminių Depresininkų grupės įkūrimas ar bent jau tiesiog savipagalbos grupės įkūrimas, kuri reguliariai rinktųsi, bent kartą per savaitę, būtų labai labai naudingas. Vienas kito palaikymas gyvame kontakte yra neįkainojamas. :jap
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#234754 mielai dalyvaučiau tokiame anoniminiame klube.
Vartotojo avataras
Parašė Eclipse
#291086 ir aš...
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#291092 Puiki ideja.. sekmes organizatoriams...
Parašėnemoku
#291094
Morpheus rašė:Puiki ideja.. sekmes organizatoriams...

Atkreipiu demesi, kad tema 3,5 metu senumo...
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#291320 geras.. O as net neatkreipiau demesio i tai :D