Puslapis 13

Kvapų terapija

StandartinėParašytas: 2009 11 17, 12:46
nemoku
Svarbu: toks dalykas turi būti naudojamas TIK kompleksiškai su vaistais, kuriuos išrašė psichiatras!

Aš šiam reikalui garinu bergamotės eterinį aliejų, tikrai nuteikia teigiamai, sako, tinka ir depresijai gydyti. Gal dar kas naudoja tokius alternatyvius būdus kartu su vaistais?

StandartinėParašytas: 2009 11 17, 13:04
Lota
Man citrinų aliejus labai patinka, mano kosmetologė jį lašindavo į masažo aliejų ir į aromatinę lempelę. Man tas kvapas nuimdavo galvos skausmą ir pykinimą. Tai va aš irgi ruošiuosi nusipirkti aromatinę lempelę, jau bus kokie penki metai kaip ruošiuosi :achtung

StandartinėParašytas: 2009 11 17, 13:41
Mona
Aš naudoju, bergamotės iš tiesų gerina nuotaiką, taip pat ir greipfrutų, apelsinų, neroli. Ylang-ylang stiprina sexualumą, jazminų kelia pasitikėjimą savimi, tik jis labai brangus. Daug jų visokių yra, geriausia daryt mišinius vonioms, labai gerai veikia.
Gaila tik , kad paskutiniu metu nelabai galiu sau leist, o turimus jau baiginėju.

StandartinėParašytas: 2009 11 22, 12:04
nemoku
Mona rašė:Aš naudoju, bergamotės iš tiesų gerina nuotaiką, taip pat ir greipfrutų, apelsinų, neroli. Ylang-ylang stiprina sexualumą, jazminų kelia pasitikėjimą savimi, tik jis labai brangus. Daug jų visokių yra, geriausia daryt mišinius vonioms, labai gerai veikia.
Gaila tik , kad paskutiniu metu nelabai galiu sau leist, o turimus jau baiginėju.

Mėtos eteriniai labai pigūs. O kurie patiko labiau - greipfrutų ar bergamočių?

StandartinėParašytas: 2009 11 22, 16:00
Mona
Ir tas, ir tas patinka, nors nuotaiką geriau gal bergamotės veikia. Tiesa, po citrusinių, jei naudoji vonioms, negalima degintis, o mėtos gerai tik dėl kvapo, voniai netinka, nes gali odą sudirgint.

StandartinėParašytas: 2009 11 22, 17:51
Lota
Nesupratau, o kodėl "Mėtos" į vonią netinka, ko jie skiriasi nuo kitų firmų? Taigi galima skiest su alyvogių aliejum ar kokiu kitu =)

StandartinėParašytas: 2009 11 23, 11:33
Mona
Aaa, aš pagalvojau, kad mėtų eterinis aliejus :achtung O "Mėtos" tinka į vonią, tik pas juos pasirinkimas mažas.

StandartinėParašytas: 2009 11 23, 16:55
nemoku
Mona, tu gal išmanai apie eterinius aliejus?

StandartinėParašytas: 2009 11 23, 17:45
Mona
Išmanau, domiuosi ir labai mėgstu, pati išbandžius, todėl žinau, kad tikrai veikia.

StandartinėParašytas: 2009 11 23, 23:50
Dharma
O man vienas lašas mėtinio į burbulinę vonią - pasaka. =) Aš ir šiaip labai mėgstu mėtų kvapą. Atpalaiduoja mane. Tai mėtinį dažniausiai ir naudoju. Man visai netinka egzotiniai - ylang ylang, bergamotės... :(

StandartinėParašytas: 2009 11 24, 17:49
Mona
http://www.kvapunamai.lt/
Va čia man patys fainiausi aliejukai. Tik kainos nemažos.

StandartinėParašytas: 2009 11 24, 18:11
dangiska
o kokia buteliuko kaina ?

StandartinėParašytas: 2009 11 24, 18:30
Mona
Priklauso nuo to, kokio. Bet brangiau nei Aromabalt, Mėtos ar NB. Jų puslapy yra kainos surašytos. Brangiausi - rožių, jazminų virš 200lt, bet kvapas tai nerealus :angel Gali kada užsukt prie progos, ten galima pauostyt.

StandartinėParašytas: 2009 11 24, 18:38
dangiska
oho ..na 200 as tokiam reikalui neskirsiu ..neverta tada net eit :)

StandartinėParašytas: 2009 11 24, 18:40
Mona
Tai čia brangiausi, o vidutiniai maždaug 20-50lt.